در حال بارگذاری ...
 • تردد بیش از ۴۸۸ هزار مسافر از پایانه‌های مرزی جلفا و نوردوز طی چهار ماهه اول امسال

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی از تردد بیش از ۴۸۸ هزار مسافر از پایانه‌های مرزی جلفا و نوردوز در چهار ماهه اول امسال خبر داد .

  اورجعلی علیزاده گفت : در این مدت بیش از ۲۶۴ هزار و ۷۰۰ مسافر که ۱۳ هزار و ۳۰۰ مسافر ایرانی و ۲۵۱ هزار و ۴۰۰ مسافر خارجی بودند از مرز جلفا تردد کرده اند . در همین مدت نیز از پایانه مرزی نوردوز بیش از ۲۲۳ هزار و ۴۰۰ مسافر که ۸۷ هزار مسافر ایرانی و ۱۳۶ هزار مسافر خارجی بودند تردد کرده اند .

  وی ادامه داد : در همین مدت بیش از ۲۰ هزار و ۵۰۰ وسیله نقلیه باری ایرانی و خارجی و ۳۴۵ اتوبوس مسافری ایرانی و ۳۵۶ اتوبوس خارجی در مرز جلفا و یک هزار و ۹۰۰ اتوبوس ایرانی و بیش از ۳ هزار سواری ایرانی و خارجی و بیش از ۱۰ هزار و ۷۰۰ کامیون ایرانی و ۱۴ هزار و ۲۰۰ کامیون خارجی از مرز نوردوز تردد کرده اند .
  مطالب مرتبط

  رسیدگی به تخلفات ۲۲۶ راننده حمل و نقل عمومی برون شهری در سیستان و بلوچستان

  رسیدگی به تخلفات ۲۲۶ راننده حمل و نقل عمومی برون شهری در سیستان و بلوچستان

  عدم رعایت ضوابط تهیه ، تنظیم و استفاده از بارنامه و صورت وضعیت ، سوء استفاده از کارت هوشمند راننده و اخذ کمیسیون اضافی از رانندگان از جمله تخلفات صورت گرفته از سوی شرکت‌ها و کسر تجهیزات ایمنی و عدم اخذ بارنامه و صورت وضعیت نیز برخی تخلفات انجام شده از سوی رانندگان حمل ونقل ...

  |

  اعلام آخرین وضعیت راه های آسیب دیده از سیل در جنوب کشور

  اعلام آخرین وضعیت راه های آسیب دیده از سیل در جنوب کشور

  در استان سیستان و بلوچستان همزمان با وقوع سیل ، با بسیج حداقل ۴۳۰ دستگاه ماشین آلات سنگین راهداری و راهسازی شامل ماشین آلات شمال و جنوب استان و اعزامی از استانهای معین و بخش خصوصی ، عملیات مرمت و بازگشایی اولیه شروع شدو با توجه به اهمیت موضوع ، رئیس و تعدادی از معاونین و مدیران ...

  |

  نظرات کاربران