در حال بارگذاری ...
 • پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی در پروژه احداث زیرگذر حاجی آباد محور اراک - سلفچگان

  تاکنون ۷ هزار و ۵۵۰ مترمکعب خاکبرداری ، ۲ هزار و ۱۲۰ مترمکعب بتن‌ریزی و ۵ هزار مترمربع عملیات روسازی برای این پروژه انجام شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون راهداری استان مرکزی گفت : عملیات اجرایی احداث زیرگذر حاجی‌آباد در محور اراک - سلفچگان ۸۰ درصد پیشرفت دارد .

  علیرضا اختری با اشاره به گزارشی از عملکرد زیرگذرهای حاجی‌آباد ، نادرآباد و کردیجان استان مرکزی، اظهار داشت : زیرگذر حاجی‌آباد واقع در محور اراک – سلفچگان با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی در حال اجراست .

  وی با اشاره به اینکه این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۳۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی سال ۹۷-۹۸ در حال اجراست ، گفت : تاکنون ۷ هزار و ۵۵۰ مترمکعب خاکبرداری ، ۲ هزار و ۱۲۰ مترمکعب بتن‌ریزی و ۵ هزار مترمربع عملیات روسازی برای این پروژه انجام شده است .

  اختری به عملیات اجرایی زیرگذر نادرآباد واقع در محور فرمهین - آشتیان اشاره کرد و افزود : این پروژه در سال ۱۳۹۶ با اعتباری بالغ بر ۲ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال  جهت عملیات خاکبرداری ، اجرای باکس بتنی و اجرای دیوار حائل بتنی آغاز به کار کرد و در سال ۹۷ نیز ۲ هزار میلیون ریال اعتبار جهت تکمیل عملیات اجرایی تا مرحله روسازی اختصاص یافت . این پروژه در حال حاضر با اعتباری بالغ بر ۶۵۰۰ میلیون ریال در مرحله اجرای ۴۵۰۰ مترمربع عملیات روسازی راه قرار دارد .

  معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی با اشاره به عملیات اجرایی زیرگذر کردیجان واقع در محور آشتیان - راهجرد اظهار کرد : این پروژه در سال ۹۷ با اعتباری بالغ بر ۳ هزار و ۱۲۰ میلیون ریال و اجرای عملیات‌های خاکبرداری به حجم ۳ هزار مترمکعب ، ۶۰۰ متر قالب بندی ، هزار و ۴۰۰ مترمکعب بتن‌ریزی اجرایی شد و برای سال جاری و ادامه کار با ۱۳ هزار و ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار جهت عملیات اجرای دال بتنی ، خاکبرداری و خاکریزی ، جدول گذاری ، آسفالت و ... در دستور کار اداره نگهداری ابنیه فنی راهداری استان مرکزی قرار دارد .
  مطالب مرتبط

  لزوم تسریع در انجام پروژه‌های عمرانی برای رفع گره‌های ترافیکی آزادراه تهران - کرج - قزوین

  لزوم تسریع در انجام پروژه‌های عمرانی برای رفع گره‌های ترافیکی آزادراه تهران - کرج - قزوین

  تعریض آزادراه تهران - کرج - قزوین در ۴ پروژه با اعتباری حدود ۲۰۰ میلیارد ریال تعریف شده است ، بخش اول در لاین جنوبی آزادراه تهران - کرج به طول یک و نیم کیلومتر بود که خرداد ماه زیر بار ترافیک رفت و در آن محدوده دو لاین به خطوط حرکت خودروها اضافه و منجر به روان سازی و رفع یکی از ...

  |

  بررسی راهکارهای اقتصادی شدن حمل و نقل مسافربری از سوی تشکل ها و انجمن های صنفی

  بررسی راهکارهای اقتصادی شدن حمل و نقل مسافربری از سوی تشکل ها و انجمن های صنفی

  بازنگری ضوابط طرح شبکه سیر شرکت‌های مسافربری یکی دیگر از موضوعات قابل بررسی در این نشست بوده است که با مشارکت و همفکری نمایندگان اصناف و انجمن ها ، در راستای برطرف شدن چالش ها و مشکلات موجود در بخش گام‌های خوبی برداشته شود .

  |

  تقدیر از حرکت جهادی وزیر راه در مسیر محرومیت زدایی از چهره مناطق محروم روستایی در قالب طرح ابرار

  تقدیر از حرکت جهادی وزیر راه در مسیر محرومیت زدایی از چهره مناطق محروم روستایی در قالب طرح ابرار

  بررسی عملکرد توسعه راه‌های روستایی نشان می دهد در صد راه‌های روستایی آسفالته رشد قابل توجهی داشته و در دهه چهارم این روند همچنان افزایش داشته است . طول راه های شوسه باقی مانده که عموما تبدیل به راه آسفالته می‌شوند ، به رغم توسعه ، کاهش داشته است که این تناسب حاکی از افزایش ...

  |

  آغاز عملیات تعریض و آسفالت محور فرعی شهید داداش نیا در شهرستان بابل

  آغاز عملیات تعریض و آسفالت محور فرعی شهید داداش نیا در شهرستان بابل

  برای تعریض مابقی مسیر ( بیش از ۲ کیلومتر ) پیش بینی می شود با توجه به شرایط موجود اتمام عملیات تعریض نهایی محور نیاز به اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد تومان داشته باشد که انشالله با تخصیص اعتبار و نهایی شدن عملیات تعریض ، اقدامات ایمن سازی و نگهداری محور در دستور کار قرار می گیرد .

  |

  نظرات کاربران