در حال بارگذاری ...
 • پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی در پروژه احداث زیرگذر حاجی آباد محور اراک - سلفچگان

  تاکنون ۷ هزار و ۵۵۰ مترمکعب خاکبرداری ، ۲ هزار و ۱۲۰ مترمکعب بتن‌ریزی و ۵ هزار مترمربع عملیات روسازی برای این پروژه انجام شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون راهداری استان مرکزی گفت : عملیات اجرایی احداث زیرگذر حاجی‌آباد در محور اراک - سلفچگان ۸۰ درصد پیشرفت دارد .

  علیرضا اختری با اشاره به گزارشی از عملکرد زیرگذرهای حاجی‌آباد ، نادرآباد و کردیجان استان مرکزی، اظهار داشت : زیرگذر حاجی‌آباد واقع در محور اراک – سلفچگان با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی در حال اجراست .

  وی با اشاره به اینکه این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۳۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی سال ۹۷-۹۸ در حال اجراست ، گفت : تاکنون ۷ هزار و ۵۵۰ مترمکعب خاکبرداری ، ۲ هزار و ۱۲۰ مترمکعب بتن‌ریزی و ۵ هزار مترمربع عملیات روسازی برای این پروژه انجام شده است .

  اختری به عملیات اجرایی زیرگذر نادرآباد واقع در محور فرمهین - آشتیان اشاره کرد و افزود : این پروژه در سال ۱۳۹۶ با اعتباری بالغ بر ۲ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال  جهت عملیات خاکبرداری ، اجرای باکس بتنی و اجرای دیوار حائل بتنی آغاز به کار کرد و در سال ۹۷ نیز ۲ هزار میلیون ریال اعتبار جهت تکمیل عملیات اجرایی تا مرحله روسازی اختصاص یافت . این پروژه در حال حاضر با اعتباری بالغ بر ۶۵۰۰ میلیون ریال در مرحله اجرای ۴۵۰۰ مترمربع عملیات روسازی راه قرار دارد .

  معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی با اشاره به عملیات اجرایی زیرگذر کردیجان واقع در محور آشتیان - راهجرد اظهار کرد : این پروژه در سال ۹۷ با اعتباری بالغ بر ۳ هزار و ۱۲۰ میلیون ریال و اجرای عملیات‌های خاکبرداری به حجم ۳ هزار مترمکعب ، ۶۰۰ متر قالب بندی ، هزار و ۴۰۰ مترمکعب بتن‌ریزی اجرایی شد و برای سال جاری و ادامه کار با ۱۳ هزار و ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار جهت عملیات اجرای دال بتنی ، خاکبرداری و خاکریزی ، جدول گذاری ، آسفالت و ... در دستور کار اداره نگهداری ابنیه فنی راهداری استان مرکزی قرار دارد .
  مطالب مرتبط

  ایمن‌سازی ۲۱ نقطه پر حادثه در محور اسالم به خلخال

  ایمن‌سازی ۲۱ نقطه پر حادثه در محور اسالم به خلخال

  در حوزه راه های شهرستان تالش حدود ۱۶۵ مورد گشت حریم راه ها انجام شده که با دستور مقام قضایی ۱۱ مورد ساخت و ساز غیر مجاز و ۴۴۲ مورد تابلوهای تبلیغاتی در راه ها این استان جمع آوری و ۱ مورد قلع و قمع شده است .

  |

  افزایش ۴۹ درصدی تناژ بار حمل شده سیستان و بلوچستان در چهار ماه اول امسال

  افزایش ۴۹ درصدی تناژ بار حمل شده سیستان و بلوچستان در چهار ماه اول امسال

  حمل به موقع کالاهای اساسی ، محصولات کشاورزی و تولیدات استان نظیر سیمان در کنار تخلیه سریع و حمل به موقع کالاهای وارده به بندر چابهار توسط کشتی های پهلو گرفته در بندر چابهار ، از اولویت های این شرکت هاست .

  |

  نظرات کاربران