در حال بارگذاری ...
 • افزایش ۴۹ درصدی تناژ بار حمل شده سیستان و بلوچستان در چهار ماه اول امسال

  حمل به موقع کالاهای اساسی ، محصولات کشاورزی و تولیدات استان نظیر سیمان در کنار تخلیه سریع و حمل به موقع کالاهای وارده به بندر چابهار توسط کشتی های پهلو گرفته در بندر چابهار ، از اولویت های این شرکت هاست .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از حمل بیش از ۳ میلیون و ۵۴۸ هزار تن کالا در استان از طریق حمل و نقل عمومی باری جاده‌ای خبر داد .

  ایوب کرد اظهار داشت : میزان بار حمل شده تحت صحابت بارنامه جاده ای در چهار ماهه سال جاری ، ۴۹ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است . از این میزان کالا ۲ میلیون و ۳۲۷ هزار تن کالا به  مقاصد درون استانی و یک میلیون و ۲۲۱ هزار تن کالا به مقاصد مختلف خارج از استان حمل شده است . عمده ترین کالاهای حمل شده از استان شامل فرآورده های نفتی ، سیمان و هندوانه است که توسط ۹۴ هزار دستگاه  کامیون حمل شده است .

  سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به فعالیت ۱۱۱ شرکت حمل و نقل داخلی کالا در بازه زمانی ۴ ماهه اشاره کرد و افزود : حمل به موقع کالاهای اساسی ، محصولات کشاورزی و تولیدات استان نظیر سیمان در کنار تخلیه سریع و حمل به موقع کالاهای وارده به بندر چابهار توسط کشتی های پهلو گرفته در بندر چابهار ، از اولویت های این شرکت هاست .

  وی در پایان به اجرای طرح توزیع سوخت ناوگان حمل و نقل باری بر اساس پیمایش در استان سیستان و بلوچستان اشاره نمود و گفت : بر اساس اطلاعات بدست آمده از عملکرد ناوگان و داده کاوی مستمر ، با شناسایی ناوگان فاقد عملکرد مناسب و قابل قبول ، نسبت به تصحیح و در مواردی حذف سهمیه سوخت آن توسط مراجع ذیربط اقدام لازم صورت می پذیرد .
  مطالب مرتبط

  رسیدگی به تخلفات ۲۲۶ راننده حمل و نقل عمومی برون شهری در سیستان و بلوچستان

  رسیدگی به تخلفات ۲۲۶ راننده حمل و نقل عمومی برون شهری در سیستان و بلوچستان

  عدم رعایت ضوابط تهیه ، تنظیم و استفاده از بارنامه و صورت وضعیت ، سوء استفاده از کارت هوشمند راننده و اخذ کمیسیون اضافی از رانندگان از جمله تخلفات صورت گرفته از سوی شرکت‌ها و کسر تجهیزات ایمنی و عدم اخذ بارنامه و صورت وضعیت نیز برخی تخلفات انجام شده از سوی رانندگان حمل ونقل ...

  |

  تشریح اقدامات سازمان راهداری برای بازگشایی محورهای مسدود شده سیستان و بلوچستان

  تشریح اقدامات سازمان راهداری برای بازگشایی محورهای مسدود شده سیستان و بلوچستان

  بر اثر وقوع سیل حدود ۱۶ دستگاه پل و آبرو کاملا تخریب شده است و حدود ۱۶۲ ابنیه شامل آبنما و پل دچار آسیب و خسارت شده است ، همچنین ۱۷۶۳ کیلومتر از راه‌های اصلی و فرعی و ۳۸۶۰ کیلومتر از راه‌های روستایی تخریب و یا دچار آسیب شده است .

  |

  نظرات کاربران