در حال بارگذاری ...
 • افزایش ۴۹ درصدی تناژ بار حمل شده سیستان و بلوچستان در چهار ماه اول امسال

  حمل به موقع کالاهای اساسی ، محصولات کشاورزی و تولیدات استان نظیر سیمان در کنار تخلیه سریع و حمل به موقع کالاهای وارده به بندر چابهار توسط کشتی های پهلو گرفته در بندر چابهار ، از اولویت های این شرکت هاست .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از حمل بیش از ۳ میلیون و ۵۴۸ هزار تن کالا در استان از طریق حمل و نقل عمومی باری جاده‌ای خبر داد .

  ایوب کرد اظهار داشت : میزان بار حمل شده تحت صحابت بارنامه جاده ای در چهار ماهه سال جاری ، ۴۹ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است . از این میزان کالا ۲ میلیون و ۳۲۷ هزار تن کالا به  مقاصد درون استانی و یک میلیون و ۲۲۱ هزار تن کالا به مقاصد مختلف خارج از استان حمل شده است . عمده ترین کالاهای حمل شده از استان شامل فرآورده های نفتی ، سیمان و هندوانه است که توسط ۹۴ هزار دستگاه  کامیون حمل شده است .

  سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به فعالیت ۱۱۱ شرکت حمل و نقل داخلی کالا در بازه زمانی ۴ ماهه اشاره کرد و افزود : حمل به موقع کالاهای اساسی ، محصولات کشاورزی و تولیدات استان نظیر سیمان در کنار تخلیه سریع و حمل به موقع کالاهای وارده به بندر چابهار توسط کشتی های پهلو گرفته در بندر چابهار ، از اولویت های این شرکت هاست .

  وی در پایان به اجرای طرح توزیع سوخت ناوگان حمل و نقل باری بر اساس پیمایش در استان سیستان و بلوچستان اشاره نمود و گفت : بر اساس اطلاعات بدست آمده از عملکرد ناوگان و داده کاوی مستمر ، با شناسایی ناوگان فاقد عملکرد مناسب و قابل قبول ، نسبت به تصحیح و در مواردی حذف سهمیه سوخت آن توسط مراجع ذیربط اقدام لازم صورت می پذیرد .
  مطالب مرتبط

  پنج هزار میلیارد ریال اعتبار لازم برای مرمت راه‌های استان کرمانشاه

  پنج هزار میلیارد ریال اعتبار لازم برای مرمت راه‌های استان کرمانشاه

  سال گذشته رتبه سوم لکه‌گیری و روکش آسفالت در کشور را کسب کردیم و امسال در مجموع با انجام حدود ۵۷۲ کیلومتر روکش آسفالت ، لکه‌گیری ، کارهای ایمنی و ... به صورت امانی و پیمانی ، رتبه دوم کشوری را به دست آوردیم .

  |

  نظرات کاربران