در حال بارگذاری ...
 • توزیع ۲۴ هزار حلقه لاستیک خودرو ناوگان سنگین در خراسان شمالی

  پیگیری این اداره کل برای توزیع لاستیک های مرغوب در بین ناوگان حمل و نقل برون شهری از سازمان صمت ادامه دارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت : تاکنون ۲۴ هزار حلقه لاستیک حمل و نقل برون شهری (ناوگان مسافری و باری) توسط انجمن ها و تشکل‌های صنفی این استان توزیع شده است .

  سعید سبحانی با بیان اینکه این لاستیک ها مورد نیاز ناوگان سنگین و نیمه سنگین باری و مسافری است اظهار کرد : لاستیک ها با قیمت مصوب توزیع شده است .

  وی با بیان اینکه لاستیک ناوگان باری و مسافری حمل و نقل عمومی بر مبنای پیمایش وسیله نقلیه توزیع می شود گفت : سامانه توزیع لاستیک بر اساس پیمایش ناوگان دارای کارت هوشمند را رصد می کند . پیگیری این اداره کل برای توزیع لاستیک های مرغوب در بین ناوگان حمل و نقل برون شهری از سازمان صمت ادامه دارد .

  معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی تا کنون نیاز رانندگان حمل و نقل عمومی به لاستیک با نرخ مصوب دولتی تامین شده است و ۵۰۰۰ ناوگان برون شهری دارای کارت هوشمند ، از این فرصت بهره مند شده اند و توزیع این محصول ادامه دارد .
  مطالب مرتبط

  فعالیت ۱۱ اکیپ راهداری برای انجام عملیات زمستانی در محورهای مواصلاتی شهرستان نیر

  فعالیت ۱۱ اکیپ راهداری برای انجام عملیات زمستانی در محورهای مواصلاتی شهرستان نیر

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نیر از تردد روان در تمامی محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد و از مردم و رانندگان خواست اگر قصد سفر از این محورهارا دارند حتما خودروی خود را به سیستم گرمایشی و زنجیر چرخ مجهز کنند .

  |

  رشد ۳۰ درصدی صادرات از پایانه های مرزی استان سیستان و بلوچستان

  رشد ۳۰ درصدی صادرات از پایانه های مرزی استان سیستان و بلوچستان

  با توجه به اینکه مبادلات تجاری مرزی اعم از تردد مسافر و جابجایی انواع کالا یکی از شاخص‌های اصلی در برقراری ارتباط موثر بین کشورهای همجوار محسوب شده و نیز فرصت اقتصادی مطلوبی برای مرزنشینان فراهم می آورد ، از این رو توسعه و بهسازی پایانه های مرزی در اولویت این اداره کل قرار ...

  |

  نظرات کاربران