در حال بارگذاری ...
 • توزیع ۲۴ هزار حلقه لاستیک خودرو ناوگان سنگین در خراسان شمالی

  پیگیری این اداره کل برای توزیع لاستیک های مرغوب در بین ناوگان حمل و نقل برون شهری از سازمان صمت ادامه دارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت : تاکنون ۲۴ هزار حلقه لاستیک حمل و نقل برون شهری (ناوگان مسافری و باری) توسط انجمن ها و تشکل‌های صنفی این استان توزیع شده است .

  سعید سبحانی با بیان اینکه این لاستیک ها مورد نیاز ناوگان سنگین و نیمه سنگین باری و مسافری است اظهار کرد : لاستیک ها با قیمت مصوب توزیع شده است .

  وی با بیان اینکه لاستیک ناوگان باری و مسافری حمل و نقل عمومی بر مبنای پیمایش وسیله نقلیه توزیع می شود گفت : سامانه توزیع لاستیک بر اساس پیمایش ناوگان دارای کارت هوشمند را رصد می کند . پیگیری این اداره کل برای توزیع لاستیک های مرغوب در بین ناوگان حمل و نقل برون شهری از سازمان صمت ادامه دارد .

  معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی تا کنون نیاز رانندگان حمل و نقل عمومی به لاستیک با نرخ مصوب دولتی تامین شده است و ۵۰۰۰ ناوگان برون شهری دارای کارت هوشمند ، از این فرصت بهره مند شده اند و توزیع این محصول ادامه دارد .
  مطالب مرتبط

  تجلیل از فعالیت های پژوهشی رئیس اداره ایمنی و ترافیک راهداری خراسان شمالی

  تجلیل از فعالیت های پژوهشی رئیس اداره ایمنی و ترافیک راهداری خراسان شمالی

  هر اقدامی در جهت ارتقای ایمنی حمل و نقل جاده ای کشور و کمک به افزایش دانش و ظرفیت های سازمانی جهت به کارگیری روش های بهینه و به روز دنیا در زمینه مدیریت ایمنی جاده ای ، جای قدردانی و ارزش دهی دارد .

  |

  توزیع ۹۱ هزار حلقه لاستیک میان رانندگان وسایل نقلیه سنگین استان فارس

  توزیع ۹۱ هزار حلقه لاستیک میان رانندگان وسایل نقلیه سنگین استان فارس

  با توجه به رویکرد جدی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در صیانت از حقوق کاربران بویژه رانندگان حرفه‌ای ، تمامی این تلاشگران می توانند برای ارائه هرگونه شکایت و همچنین پیشنهادات سازنده خود از طریق سامانه کشوری رسیدگی به شکایات (شهراه) و همچنین سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۱ ...

  |

  نظرات کاربران