در حال بارگذاری ...
 • بررسی فرایند عملیات روشنایی باند و اصلاح مسیر تردد هواپیما در فرودگاه رامسر

  سیویل ورک پروژه روشنایی باند فرودگاه رامسر به پایان رسیده و در مدت دو ماه عملیات نصب چراغ و کابل کشی انجام می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون عملیات فرودگاهی در سفر به رامسر به بررسی فرایند و فضاهای عملیات روشنایی باند و نیز مقاوم سازی و اصلاح مسیر تردد حرکت هواپیما از باند به پارکینگ فرودگاه رامسر پرداخت .

  به دنبال بازدید اخیر رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت از فرودگاه رامسر و تاکید وی بر برطرف کردن هرچه سریع تر موانع و بهره برداری از باند جدید این فرودگاه ، ۱۴ مرداد مصطفی صفایی ، معاون عملیات فرودگاهی به همراه محمدرضا زحمتکشان سرپرست اداره کل عمران و توسعه فرودگاه ها از نزدیک به بررسی اولیه فرایند اجرای دو پروژه روشنایی باند و نیز مقاوم سازی و اصلاح مسیر تردد هواپیما از باند به پارکینگ پرداخت .

  سعداله وطن خواه در این رابطه گفت : سیویل ورک پروژه روشنایی باند فرودگاه رامسر به پایان رسیده و در مدت دو ماه عملیات نصب چراغ و کابل کشی انجام می شود .

  وی افزود : با تاکید معاونت عملیات فرودگاهی مقرر شد آزمایشگاه مکانیک خاک نمونه برداری لازم را برای آغاز پروژه مقاوم سازی و اصلاح مسیر تردد هواپیما از باند به هواپیما انجام دهد و پس از اعلام نتیجه (ظرف یک هفته) فرایند اجرای این طرح آغاز شود .
  مطالب مرتبط

  تشریح مهمترین اقدامات انجام شده در اداره کل کنترل ترافیک هوایی طی سال گذشته

  تشریح مهمترین اقدامات انجام شده در اداره کل کنترل ترافیک هوایی طی سال گذشته

  به روز رسانی توافقنامه های تبادل ترافیکی با ترکیه ، عمان، پاکستان و افغانستان ، اصلاح و بازنگری مسیرهای هوایی برای جذب ترافیک بیشتر و پیگیری در خصوص موضوع پروازهای عبوری در راستای جذب ترافیک بیشتر از فضای کشور از جمله برنامه های امسال این اداره کل است .

  |

  پیام تبریک وزیر راه و شهرسازی به مناسبت روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی

  پیام تبریک وزیر راه و شهرسازی به مناسبت روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی

  بدون شک ، اکنون که ایران در دوره ای حساس قرار دارد و تحریم های ظالمانه جهانی ، در گام نخست ، صنعت هوانوردی کشورمان را هدف قرار داده است ، تلاش قابل ستایش شما ، بیش از پیش اهمیت دارد و ایمنی پروازها در آسمان ایران ، هم در پروازهای داخلی و هم در پروازهای عبوری از آسمان کشورمان ، ...

  |

  پیام تبریک مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی

  پیام تبریک مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی

  امیرمکری فرارسیدن بیستم اکتبر را به فرد فرد همکاران ارجمند کنترلر شاغل در مرکز کنترل فضای کشور و برج‌های مراقبت پرواز فرودگاه‌ها که اهداف سازمان جهانی هواپیمایی کشوری را در حوزه‌ی سرویس‌های ترافیک هوایی محقق می‌کنند ، تبریک گفته و از حضرت باری‌تعالی توفیق در تمامی شئون ...

  |

  نظرات کاربران