در حال بارگذاری ...
 • انتصاب اعضای جدید هیئت مدیره شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی در احکامی جداگانه مجتبی خدادادی ، شاپور پولادی و جلال بهرامی را به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور منصوب کرد .

  محمد اسلامی در احکامی جداگانه مجتبی خدادادی ، شاپور پولادی و جلال بهرامی را به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور منصوب کرد .

  وزیر راه و شهرسازی در متن این سه حکم آورده است ؛ با توجه به تعهد ، تجربیات ارزنده جنابعالی، به استناد مصوبه ۳۰ تیرماه ۹۸ مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور و به موجب این حکم برای مدت دو سال به عنوان «عضو هیئت مدیره شرکت» منصوب می‌شوید . توفیق روز افزون شما را در جهت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواهانم .
  مطالب مرتبط

  بسیج امکانات و نیروهای امدادی استان‌های دیگر برای بازگشایی محورهای استان گیلان

  بسیج امکانات و نیروهای امدادی استان‌های دیگر برای بازگشایی محورهای استان گیلان

  به‌محض بازگشایی محورهای اصلی و کسب اطمینان از آن ، به سراغ بازگشایی راه‌های روستایی خواهیم رفت و این اقدامات را تا زمان اطمینان از بازگشایی تمام مسیرهای مسدود ، ادامه خواهیم داد .

  |

  سازمان راهداری به هیچ وجه در بارش برف سنگین استان گیلان غافلگیر نشد

  سازمان راهداری به هیچ وجه در بارش برف سنگین استان گیلان غافلگیر نشد

  به هیچ عنوان راهداران ما غافلگیر نشدند و همه اکیپ های راهداری در صحنه حضور داشتند . اتفاقی که افتاد کاهش دما و توفانی بود که سرعت آن در مناطقی که بیشترین بحران را داریم نزدیک به ۷۶ کیلومتر در ساعت رسید .

  |

  نظرات کاربران