در حال بارگذاری ...
 • انتصاب اعضای شورای‌عالی فنی امور زیربنایی حمل‌ونقل

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس شورای‌عالی فنی امور زیربنایی حمل‌ونقل با صدور حکمی اعضای این شورای‌عالی را برای مدت دو سال منصوب کرد .

  محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و رئیس شورایعالی فنی امور زیربنایی حمل‌ونقل کشور ، با صدور حکمی عبدالهاشم حسن نیا رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ،‌ علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ، محمد راستاد مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ، خیرالله خادمی مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور ، سعید رسولی مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و محمد شکرچی زاده رئیس مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی را برای مدت دو سال به عنوان اعضای شورایعالی فنی امور زیربنایی حمل‌ونقل کشور منصوب کرد .

  رئیس شورایعالی فنی امور زیربنایی حمل‌ونقل کشور در این حکم آورده است ؛ نظر به تجارب و توانمندی جنابعالی و به موجب اساسنامه شورایعالی فنی امور زیربنایی حمل‌ونقل ، جنابعالی به مدت دو سال به عنوان عضو شورا منصوب می‌شوید .

  وزیر راه و شهرسازی در ادامه بیان داشت : امید است با یاری خداوند متعال، بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود و مشارکت موثر در شورا و کارگروه‌های تخصصی وابسته ، موجبات تحقق اهداف و ماموریت‌های شورا را در تعیین سیاست‌ها ، راهبردها و تدوین ضوابط و مقررات فنی زیربخش‌های حمل‌ونقل فراهم آورید .
  مطالب مرتبط

  تشریح آخرین وضعیت راهداری زمستانی در کشور

  تشریح آخرین وضعیت راهداری زمستانی در کشور

  همه راهداران به همراه تجهیزات و ماشین‌آلات خود از جمعه هفته گذشته در جاده‌ها آماده‌باش کامل هستند و برف‌روبی ، شن‌پاشی ، نمک‌پاشی و بازگشایی جاده‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام می‌دهند و ضمن اینکه رهاسازی خودروهای ...

  |

  آماده باش ۵۰۰ دستگاه انواع ماشین ‌آلات راهداری در جاد‌ه های استا‌ن‌های غرب و شمال غرب

  آماده باش ۵۰۰ دستگاه انواع ماشین ‌آلات راهداری در جاد‌ه های استا‌ن‌های غرب و شمال غرب

  طی روزهای گذشته به رغم اینکه شاهد بارش سنگینی در استان‌های شمال شرق کشور نبودیم اما خودروها به دلیل نداشتن این ملزومات در برف گرفتار شده بودند که به همت راهداران رهایی یافتند .

  |

  تأکید بر تعیین متولی اقتصاد دریا محور در کشور

  تأکید بر تعیین متولی اقتصاد دریا محور در کشور

  در راستای انطباق با الزامات مصرف سوخت کم سولفور در کشتی ها ، کشور چین در حال ساخت تجهیزات سولفور زدایی است و در منطقه خلیج فارس و دریای عمان ، کشور امارات مصرف سوخت کم سولفور را به کشتی ها الزامی کرده است .

  |

  مدیریت یکپارچه یکی از راه های ایجاد تحول در صنعت دریایی و بندری کشور

  مدیریت یکپارچه یکی از راه های ایجاد تحول در صنعت دریایی و بندری کشور

  صنعت بانکرینگ یک ایستگاه سوخت رسانی نیست بلکه پکیجی از خدمات متنوع به کشتیرانی ها قلمداد می شود . ارائه خدمات یدکی و تعمیراتی ، تعویض و تشریفات خدمه کشتی ، تامین دارو و ارائه خدمات پزشکی ، تامین قطعات و تامین آذوقه در بسته خدمات بانگرینگ قرار دارد .

  |

  نظرات کاربران