در حال بارگذاری ...
 • انتصاب اعضای شورای‌عالی فنی امور زیربنایی حمل‌ونقل

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس شورای‌عالی فنی امور زیربنایی حمل‌ونقل با صدور حکمی اعضای این شورای‌عالی را برای مدت دو سال منصوب کرد .

  محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و رئیس شورایعالی فنی امور زیربنایی حمل‌ونقل کشور ، با صدور حکمی عبدالهاشم حسن نیا رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ،‌ علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ، محمد راستاد مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ، خیرالله خادمی مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور ، سعید رسولی مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و محمد شکرچی زاده رئیس مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی را برای مدت دو سال به عنوان اعضای شورایعالی فنی امور زیربنایی حمل‌ونقل کشور منصوب کرد .

  رئیس شورایعالی فنی امور زیربنایی حمل‌ونقل کشور در این حکم آورده است ؛ نظر به تجارب و توانمندی جنابعالی و به موجب اساسنامه شورایعالی فنی امور زیربنایی حمل‌ونقل ، جنابعالی به مدت دو سال به عنوان عضو شورا منصوب می‌شوید .

  وزیر راه و شهرسازی در ادامه بیان داشت : امید است با یاری خداوند متعال، بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود و مشارکت موثر در شورا و کارگروه‌های تخصصی وابسته ، موجبات تحقق اهداف و ماموریت‌های شورا را در تعیین سیاست‌ها ، راهبردها و تدوین ضوابط و مقررات فنی زیربخش‌های حمل‌ونقل فراهم آورید .
  مطالب مرتبط

  برخورد قاطع با گران فروشی بلیط قطار در ایام اربعین

  برخورد قاطع با گران فروشی بلیط قطار در ایام اربعین

  شرکت‌های ریلی نمی‌توانند قیمت بلیت خود برای سفرهای اربعین را افزایش دهند و اگر در این زمینه آژانس مسافرتی مرتکب تخلف شد مردم شرکت راه‌اهن را در جریان قرار دهند تا با متخلف یا متخلفان برخورد جدی کنیم .

  |

  بندر چابهار عامل تقویت همکاری های بین المللی

  بندر چابهار عامل تقویت همکاری های بین المللی

  این بندر در مسیر کریدور شمال – جنوب واقع شده و از زیرساخت مناسب برای حمل و نقل دریایی و مبادلات گسترده تجاری به ویژه برای کشورهای هندوستان ، افغانستان و کشورهای آسیای میانه و CIS برخوردار است .

  |

  وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خواستار حذف «امتیاز واردات ریل» از کشورهای اوراسیا شد

  وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خواستار حذف «امتیاز واردات ریل» از کشورهای اوراسیا شد

  وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ضمن اشاره به اینکه لایحه ذکر شده به صورت «خارج از دستور» و بدون دریافت نظرات کارشناسی دستگاه‌ های اجرایی در هیات وزیران به تصویب رسیده و به مجلس شورای اسلامی ارسال شده است ، درخواست کرده است که حذف عنوان «ریل» از آن لیست ، با قید فوریت در دستور ...

  |

  نظرات کاربران