در حال بارگذاری ...
 • اجرای طرح بازدید و کنترل ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر در آذربایجان شرقی

  از آغاز تیرماه سال‌جاری نزدیک به ۶۰ ماموریت بازدید و کنترل عملکرد ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر در سطح راه‌های برون شهری توسط ادار‌ه‌های حمل و نقل جاده‌ای شهرستان‌ها انجام شده است و در این مدت ۳۰۰۰ مورد در ناوگان حمل و نقل عمومی بازدید شده‌اند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، اجرای طرح بازدید و کنترل ناوگان حمل و نقل عمومی هم‌زمان با آغاز سفرهای تابستانی در استان آذربایجان شرقی آغاز شد .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان آذربایجان شرقی با اعلام آغاز طرح بازدید و کنترل ناوگان حمل و نقل عمومی درمحورهای آذربایجان شرقی گفت : با توجه به آغاز سفرهای تابستانی و افزایش تقاضای استفاده از حمل ونقل عمومی توسط مردم و همچنین ارتقای ایمنی تردد ناوگان حمل ونقل عمومی بار و مسافر ، کنترل و نظارت برعملکرد این ناوگان در دستور کار این اداره کل و اداره‌های راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان‌های مختلف استان آذربایجان شرقی قرار گرفته است .

  اورجعلی علیزاده ادامه داد : در این راستا اکیپ‌های این اداره کل ، شامل کارشناسان حوزه‌های مختلف حمل و نقل و راهداری باحضوردر پایانه‌های بار و مسافر ، پاسگاه‌های پلیس راه ، محل شرکت‌های حمل و نقل و در طول مسیر راه‌های مواصلاتی استان نسبت به کنترل مدارک مثبته راننده ، ناوگان ، وضعیت ایمنی ناوگان ، عملکرد مدیران فنی شرکت‌ها ، مهار بار و ... اقدام نموده و ضمن راهنمایی‌های لازم به رانندگان و شرکت‌های متخلف درصورت برخورد با تخلف، اقدام به برخورد قانونی می‌کنند .

  وی خاطرنشان کرد : از آغاز تیرماه سال‌جاری نزدیک به ۶۰ ماموریت بازدید و کنترل عملکرد ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر در سطح راه‌های برون شهری توسط ادار‌ه‌های حمل و نقل جاده‌ای شهرستان‌ها انجام شده است و در این مدت ۳۰۰۰ مورد در ناوگان حمل و نقل عمومی بازدید شده‌اند .
  مطالب مرتبط

  افزایش ۲ میلیون نفری زائران اربعین حسینی نسبت به سال قبل

  افزایش ۲ میلیون نفری زائران اربعین حسینی نسبت به سال قبل

  با توجه به کسری و کم و کاستی‌هایی که وجود دارد باید مسئولان توجه می‌کند که مشکلات را برطرف کنند تا چه در روزهای باقی‌مانده به اربعین حسینی و چه برای سال بعد در زیرساخت‌ها مشکلی نداشته باشیم و بهتر پاسخگوی زوار امام حسین علیه‌السلام باشیم .

  |

  آمادگی کامل تشکل های صنفی حمل و نقل جاده ای برای جابه جایی زائران اربعین

  آمادگی کامل تشکل های صنفی حمل و نقل جاده ای برای جابه جایی زائران اربعین

  بر اساس پیش‌بینی‌ها طی ۱۵ روز بالغ بر سه میلیون زائر از کشور خارج می شوند و این جمعیت در سه روز به کشور بازمی‌گردند . مشارکت فعال دست‌اندرکاران و اصناف رمز موفقیت در جابه جایی مطلوب زائران اربعین است .

  |

  نظرات کاربران