در حال بارگذاری ...
 • اجرای عملیات روکش آسفالت در جاده های استان مازندران

  موثرترین شرایط برای حمل و نقل ، داشتن یک رویه سالم راه همراه با نصب علائم ایمنی لازم است تا بتوان با خیالی آسوده تردد کرد و از جمله اهدافی که این اداره کل برای دست‌یابی به آن تلاش می‌کند ؛ مطالعه و فراهم کردن طرح‌های لازم برای انجام و اجرای رویه‌های آسفالتی مناسب و اقتصادی بودن آن است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، اسماعیل فولادی ، سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران از اجرای عملیات روکش آسفالت در محورهای ارتباطی این استان خبر داد .

  اسماعیل فولادی ضمن اعلام این خبر گفت : به‌دلیل شرایط آب و هوایی استان و عوامل مختلف محیطی فعالیت‌های گسترده‌ای در زمینه ترمیم و لکه‌گیری روکش آسفالت‌های محورهای ارتباطی استان توسط این اداره انجام شده است .

  فولادی افزود : موثرترین شرایط برای حمل و نقل ، داشتن یک رویه سالم راه همراه با نصب علائم ایمنی لازم است تا بتوان با خیالی آسوده تردد کرد و از جمله اهدافی که این اداره کل برای دست‌یابی به آن تلاش می‌کند ؛ مطالعه و فراهم کردن طرح‌های لازم برای انجام و اجرای رویه‌های آسفالتی مناسب و اقتصادی بودن آن است .

  سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران ادامه داد : از این رو به‌منظور تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی بیش از ۱۲ کیلومتر روکش آسفالت در راه‌های شریانی ، اصلی و فرعی استان ، لکه‌گیری رویه‌های آسفالتی محورهای شریانی و اصلی استان به‌میزان ۵۵۲۰۰ مترمربع ، عملیات رگلاژی محورهای شریانی به‌میزان تقریبی ۷۰۰۰ تن ، اجرای شانه‌سازی محورهای شریانی به‌میزان حدوداً ۵۲ کیلومتر در سطح محورهای استان از ابتدای سال جاری تا امروز به اجرا درآمده است .

  گفتنی است استان مازندران دارای ۱۰۴۰۰ کیلومتر راه ارتباطی است .

   
  مطالب مرتبط

  برگزاری کارگاه تخصصی کمیته بین‌المللی پل‌های راه (پیارک) در سازمان راهداری

  برگزاری کارگاه تخصصی کمیته بین‌المللی پل‌های راه (پیارک) در سازمان راهداری

  تمامی اقداماتی که در بالا دست پل‌ها از سوی ارگان‌های مسئول انجام می‌شود ، همه در محل پل به ما می‌رسد . بنابراین رسیدن به دستورالعملی ثابت در این زمینه برای سازمان‌های مسئول و تعامل بین آنها در زمینه لایروبی پل‌ها ، آبخیزداری و نظایر آن ضروری است .

  |

  نصب سامانه سپهتن در ناوگان حمل و نقل برون شهری مسافر استان ایلام

  نصب سامانه سپهتن در ناوگان حمل و نقل برون شهری مسافر استان ایلام

  سامانه سپهتن این قابلیت را برای شرکت‌های حمل و نقل مسافر فراهم می‌سازد تا نظارت و مدیریت بهتری بر روی ناوگان تحت پوشش خود داشته باشند و با سهولت و از طریق نصب نرم افزار سپهتن روی گوشی موبایل به صورت لحظه‌ای و بر خط در جریان تمامی اطلاعات سفر قرار گیرند .

  |

  نظرات کاربران