در حال بارگذاری ...
 • اجرای عملیات روکش آسفالت در جاده های استان مازندران

  موثرترین شرایط برای حمل و نقل ، داشتن یک رویه سالم راه همراه با نصب علائم ایمنی لازم است تا بتوان با خیالی آسوده تردد کرد و از جمله اهدافی که این اداره کل برای دست‌یابی به آن تلاش می‌کند ؛ مطالعه و فراهم کردن طرح‌های لازم برای انجام و اجرای رویه‌های آسفالتی مناسب و اقتصادی بودن آن است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، اسماعیل فولادی ، سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران از اجرای عملیات روکش آسفالت در محورهای ارتباطی این استان خبر داد .

  اسماعیل فولادی ضمن اعلام این خبر گفت : به‌دلیل شرایط آب و هوایی استان و عوامل مختلف محیطی فعالیت‌های گسترده‌ای در زمینه ترمیم و لکه‌گیری روکش آسفالت‌های محورهای ارتباطی استان توسط این اداره انجام شده است .

  فولادی افزود : موثرترین شرایط برای حمل و نقل ، داشتن یک رویه سالم راه همراه با نصب علائم ایمنی لازم است تا بتوان با خیالی آسوده تردد کرد و از جمله اهدافی که این اداره کل برای دست‌یابی به آن تلاش می‌کند ؛ مطالعه و فراهم کردن طرح‌های لازم برای انجام و اجرای رویه‌های آسفالتی مناسب و اقتصادی بودن آن است .

  سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران ادامه داد : از این رو به‌منظور تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی بیش از ۱۲ کیلومتر روکش آسفالت در راه‌های شریانی ، اصلی و فرعی استان ، لکه‌گیری رویه‌های آسفالتی محورهای شریانی و اصلی استان به‌میزان ۵۵۲۰۰ مترمربع ، عملیات رگلاژی محورهای شریانی به‌میزان تقریبی ۷۰۰۰ تن ، اجرای شانه‌سازی محورهای شریانی به‌میزان حدوداً ۵۲ کیلومتر در سطح محورهای استان از ابتدای سال جاری تا امروز به اجرا درآمده است .

  گفتنی است استان مازندران دارای ۱۰۴۰۰ کیلومتر راه ارتباطی است .

   
  مطالب مرتبط

  اصلاح ۹ نقطه پر تصادف در جاده‌های نیمه شمالی استان سیستان و بلوچستان

  اصلاح ۹ نقطه پر تصادف در جاده‌های نیمه شمالی استان سیستان و بلوچستان

  بر اساس اطلاعات دریافتی از پلیس راه های شمال و جنوب استان ، کل تصادفات این مدت برابر ۲ هزار و ۲۱۸ فقره بوده است که بر اساس اعلام پزشکی قانونی ، فوت ۴۹۸ نفر و مجروح شدن ۴ هزار و ۳۸ نفر را به همراه داشته است .

  |

  فعالیت ۹ مرکز اسقاط خودرو فرسوده در استان مازندران

  فعالیت ۹ مرکز اسقاط خودرو فرسوده در استان مازندران

  از عوامل تاثیر گذار بر طرح جایگزینی خودروها ، اعمال قانون منع تردد وسایل نقلیه فرسوده است که بایستی در کنار اعطای تسهیلات کافی ، کاهش زمان فرایند جایگزینی خودرو تخفیفات لازم از سوی شرکت های خودروساز به متقاضیان ، لحاظ شود .

  |

  بهره‌گیری از حداکثر توان بخش حمل و نقل در جابه‌جایی زائران اربعین حسینی

  بهره‌گیری از حداکثر توان بخش حمل و نقل در جابه‌جایی زائران اربعین حسینی

  با توجه به افزایش تردد آمار زائران طی روزهای آتی از اعضای کمیته حمل و نقل و سوخت درخواست می شود از تمام توان و ظرفیت در تأمین ناوگان ، سوخت و افزایش ایمنی سفر زائران تا زمان بازگشت آنها ، به کار گیرند .

  |

  نظرات کاربران