در حال بارگذاری ...
 • اجرای عملیات خط کشی در ۲۲۰۰ کیلومتر از جاده های آذربایجان غربی

  بهسازی و ساماندهی جاده‌های آذربایجان غربی از اولویت‌های این اداره کل به شمار می‌رود و نتیجه‌بخش بودن این اقدامات بی‌شک در توسعه همه جانبه استان تاثیر به‌سزایی خواهد داشت .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی از اجرای عملیات خط کشی در ۲۲۰۰ کیلومتر از محورهای ارتباطی این استان خبر داد .

  ارسلان شکری با اعلام این خبر افزود : از ابتدای سال‌جاری تاکنون عملیات خط کشی در ۲۲۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی و شریانی این استان اجرا شده است و این فعالیت‌های گسترده در زمینه خط‌کشی و همچنین ترمیم و لکه‌گیری روکش آسفالت محورهای ارتباطی استان استمرار خواهد داشت .

  وی داشتن یک رویه سالم راه همراه با نصب علائم ایمنی لازم را موثرترین شرایط برای حمل و نقل ایمن دانست و گفت : از مجموع ۱۲ هزار کیلومتر راه روستایی ، شهری و نیز راه اصلی و فرعی در استان آذربایجان غربی ، هفت هزار کیلومتر آسفالت است و امسال در نظر داریم از مابقی راه‌های فاقد آسفالت در استان ، ۳۰۰ کیلومتر از راه‌ها را روکش و آسفالت کنیم .

  شکری آذربایجان غربی را از نظر ترانزیتی و حمل و نقل استانی مهم خواند و ادامه داد : بهسازی و ساماندهی جاده‌های آذربایجان غربی از اولویت‌های این اداره کل به شمار می‌رود و نتیجه‌بخش بودن این اقدامات بی‌شک در توسعه همه جانبه استان تاثیر به‌سزایی خواهد داشت .
  مطالب مرتبط

  برگزاری کارگاه تخصصی کمیته بین‌المللی پل‌های راه (پیارک) در سازمان راهداری

  برگزاری کارگاه تخصصی کمیته بین‌المللی پل‌های راه (پیارک) در سازمان راهداری

  تمامی اقداماتی که در بالا دست پل‌ها از سوی ارگان‌های مسئول انجام می‌شود ، همه در محل پل به ما می‌رسد . بنابراین رسیدن به دستورالعملی ثابت در این زمینه برای سازمان‌های مسئول و تعامل بین آنها در زمینه لایروبی پل‌ها ، آبخیزداری و نظایر آن ضروری است .

  |

  نصب سامانه سپهتن در ناوگان حمل و نقل برون شهری مسافر استان ایلام

  نصب سامانه سپهتن در ناوگان حمل و نقل برون شهری مسافر استان ایلام

  سامانه سپهتن این قابلیت را برای شرکت‌های حمل و نقل مسافر فراهم می‌سازد تا نظارت و مدیریت بهتری بر روی ناوگان تحت پوشش خود داشته باشند و با سهولت و از طریق نصب نرم افزار سپهتن روی گوشی موبایل به صورت لحظه‌ای و بر خط در جریان تمامی اطلاعات سفر قرار گیرند .

  |

  معرفی سرپرست جدید دفتر توسعه ایمنی راه و حریم سازمان راهداری

  معرفی سرپرست جدید دفتر توسعه ایمنی راه و حریم سازمان راهداری

  تسهیل در انجام فرآیندها ، انجام کار تیمی ، انجام مستمر و دقیق فرآیندهای جاری و لزوم حضور کارشناسان و مسولان این حوزه در استانها و بررسی میدانی وضعیت ایمنی راهها اعم از روشنایی ، علایم ایمنی و نظایر آن با توجه به اهمیت بحث ایمنی در تامین سلامت سفرهای هموطنان ، بسیار حایز اهمیت ...

  |

  نظرات کاربران