در حال بارگذاری ...
 • اجرای عملیات خط کشی در ۲۲۰۰ کیلومتر از جاده های آذربایجان غربی

  بهسازی و ساماندهی جاده‌های آذربایجان غربی از اولویت‌های این اداره کل به شمار می‌رود و نتیجه‌بخش بودن این اقدامات بی‌شک در توسعه همه جانبه استان تاثیر به‌سزایی خواهد داشت .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی از اجرای عملیات خط کشی در ۲۲۰۰ کیلومتر از محورهای ارتباطی این استان خبر داد .

  ارسلان شکری با اعلام این خبر افزود : از ابتدای سال‌جاری تاکنون عملیات خط کشی در ۲۲۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی و شریانی این استان اجرا شده است و این فعالیت‌های گسترده در زمینه خط‌کشی و همچنین ترمیم و لکه‌گیری روکش آسفالت محورهای ارتباطی استان استمرار خواهد داشت .

  وی داشتن یک رویه سالم راه همراه با نصب علائم ایمنی لازم را موثرترین شرایط برای حمل و نقل ایمن دانست و گفت : از مجموع ۱۲ هزار کیلومتر راه روستایی ، شهری و نیز راه اصلی و فرعی در استان آذربایجان غربی ، هفت هزار کیلومتر آسفالت است و امسال در نظر داریم از مابقی راه‌های فاقد آسفالت در استان ، ۳۰۰ کیلومتر از راه‌ها را روکش و آسفالت کنیم .

  شکری آذربایجان غربی را از نظر ترانزیتی و حمل و نقل استانی مهم خواند و ادامه داد : بهسازی و ساماندهی جاده‌های آذربایجان غربی از اولویت‌های این اداره کل به شمار می‌رود و نتیجه‌بخش بودن این اقدامات بی‌شک در توسعه همه جانبه استان تاثیر به‌سزایی خواهد داشت .
  مطالب مرتبط

  اصلاح ۹ نقطه پر تصادف در جاده‌های نیمه شمالی استان سیستان و بلوچستان

  اصلاح ۹ نقطه پر تصادف در جاده‌های نیمه شمالی استان سیستان و بلوچستان

  بر اساس اطلاعات دریافتی از پلیس راه های شمال و جنوب استان ، کل تصادفات این مدت برابر ۲ هزار و ۲۱۸ فقره بوده است که بر اساس اعلام پزشکی قانونی ، فوت ۴۹۸ نفر و مجروح شدن ۴ هزار و ۳۸ نفر را به همراه داشته است .

  |

  فعالیت ۹ مرکز اسقاط خودرو فرسوده در استان مازندران

  فعالیت ۹ مرکز اسقاط خودرو فرسوده در استان مازندران

  از عوامل تاثیر گذار بر طرح جایگزینی خودروها ، اعمال قانون منع تردد وسایل نقلیه فرسوده است که بایستی در کنار اعطای تسهیلات کافی ، کاهش زمان فرایند جایگزینی خودرو تخفیفات لازم از سوی شرکت های خودروساز به متقاضیان ، لحاظ شود .

  |

  بهره‌گیری از حداکثر توان بخش حمل و نقل در جابه‌جایی زائران اربعین حسینی

  بهره‌گیری از حداکثر توان بخش حمل و نقل در جابه‌جایی زائران اربعین حسینی

  با توجه به افزایش تردد آمار زائران طی روزهای آتی از اعضای کمیته حمل و نقل و سوخت درخواست می شود از تمام توان و ظرفیت در تأمین ناوگان ، سوخت و افزایش ایمنی سفر زائران تا زمان بازگشت آنها ، به کار گیرند .

  |

  نظرات کاربران