در حال بارگذاری ...
 • کاهش سوانح جاده‌ای و رفع ترافیک با تعریض جاده آستارا - اردبیل

  اجرایی شدن این پروژه موجب تسهیل تردد ، کاهش سوانح جاده‌ای و رفع ترافیک مسیر ارتباطی استان‌های گیلان و اردبیل خواهد شد واداره کل راه و شهرسازی گیلان با جدیت به‌دنبال تخصیص اعتبارات مصوب اجرای تعریض این محور است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌‌ سرپرست استانداری گیلان و مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان از طرح تعریض جاده آستارا - اردبیل بازدید کرد .

  ماکان پدرام مدیرکل راه و شهرسازی گیلان در حاشیه این بازدید گفت : طرح تعریض و چهار خطه کردن محور آستارا - اردبیل به طول ۲۵ کیلومتر است . مطالعه ۱۲ کیلومتر این طرح که از سه راه روستای عنبران تا پل بهارستان آستارا را شامل می‌شود به پایان رسیده و مطالعه ۱۳ کیلومتر باقیمانده آن در دست اقدام است .

  وی با اشاره به اهمیت اجرایی این پروژه تصریح کرد : اجرایی شدن این پروژه موجب تسهیل تردد ، کاهش سوانح جاده‌ای و رفع ترافیک مسیر ارتباطی استان‌های گیلان و اردبیل خواهد شد واداره کل راه و شهرسازی گیلان با جدیت به‌دنبال تخصیص اعتبارات مصوب اجرای تعریض این محور است .

  مدیرکل راه و شهرسازی گیلان خاطرنشان کرد : محور مواصلاتی آستارا به اردبیل شاهراه ارتباطی شمال و غرب کشور است و با توجه به ظرفیت گردشگری و اقتصادی ، فعالیت بندر ، اداره کل گمرک ، راه‌آهن بین‌المللی ، افزایش روز افزون حجم تردد گردشگران داخلی و خارجی و حمل و نقل کالا در آستارا ، تعریض محور ارتباطی این شهرستان با استان اردبیل ضرورتی انکار ناپذیر است و تحقق آن ، علاوه بر رونق گردشگری و اقتصادی منطقه در کاهش سوانح جاده‌ای و تسهیل عبور و مرور موثر خواهد بود .

  نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار آستارا ، مدیرکل راه و شهرسازی و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان ، دکتر ارسلان زارع سرپرست استانداری گیلان را در این بازدید همراهی کردند .
  مطالب مرتبط

  افزایش پروازهای کشورهای عربی به گیلان در آینده نزدیک

  افزایش پروازهای کشورهای عربی به گیلان در آینده نزدیک

  فرودگاه سردار جنگل رشت تنها فرودگاه استان گیلان است و تملک ۱۶۰ هکتار از اراضی اطراف این فرودگاه علاوه بر اینکه تکالیف مردم و صاحبان این املاک را مشخص می کند در توسعه فرودگاه بر اساس طرح جامع تعریف شده تاثیرگذار خواهد بود .

  |

  نظرات کاربران