در حال بارگذاری ...
 • برگزاری مراسم معارفه مدیران کل راهداری استان و جنوب استان سیستان و بلوچستان

  برای کاهش حوادث ترافیکی ، نصب دوربین های کنترل سرعت در دستور کار این سازمان است و ۳۰ دوربین جدید کنترل سرعت طی ماه های آتی در جاده های استان سیستان و بلوچستان نصب خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در احکام جداگانه ای از سوی عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، ایوب کرد سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان و ابراهیم جاوشیری سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان منصوب شدند .

  مهدی عبوری معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت راه و شهرسازی در آئین معرفی مدیران جدید ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و جنوب استان سیستان و بلوچستان بر عزم این وزراتخانه بر ایجاد تحول و بهبود در وضعیت جاده های استان سیستان و بلوچستان تأکید و اظهار کرد : حسب دستور وزیر راه و شهرسازی ، در زمینه افزایش ظرفیت جابه جایی کالا و مسافر ، اعتبار لازم به میزان ۲ هزار میلیارد ریال جهت بهسازی و تکمیل باند دوم تعدادی از محور های مواصلاتی استان اختصاص یافت که توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و شرکت ساخت و توسعه زیربناهای کشور تأمین می شود .

  بر اساس این گزارش مداح عضو هیأت عامل سازمان نیز در این مراسم اظهار داشت : برای کاهش حوادث ترافیکی ، نصب دوربین های کنترل سرعت در دستور کار این سازمان است و ۳۰ دوربین جدید کنترل سرعت طی ماه های آتی در جاده های استان سیستان و بلوچستان نصب خواهد شد .

  این گزارش حاکی است خانقایی مدیر کل سایق راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گزارشی از اقدامات و فعالیت های انجام شده در دوران تصدی ارائه کرد و با اهدای لوح از ایشان تقدیر شد .

  شایان ذکر است این مراسم با حضور مهدی عبوری معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت راه و شهرسازی ، فرامرز مداح عضو هیأت عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، مقامات مذهبی ، سیاسی ، نظامی ، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی مدیران دستگاه های اجرایی استان و نمایندگان تشکل های صنفی بخش حمل و نقل استان برگزار شد .
  مطالب مرتبط

  بازدید عضو هیات عامل سازمان راهداری از پایانه مرزی لطف آباد

  بازدید عضو هیات عامل سازمان راهداری از پایانه مرزی لطف آباد

  فعالیت های عمرانی صورت گرفته فازهای ۲ ، ۳ و ۴ طرح جامع شامل ساخت سردرب ، افزایش و بهسازی لاین ورودی و خروجی ، محوطه سازی ، ساخت پارکینگ ، ساخت سرویس بهداشتی ، برج های نوری و سایر اقدامات انجام شده مورد بازدید قرار گرفت .

  |

  آغاز عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح ورودی کنارگذر لنگرود در آینده نزدیک

  آغاز عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح ورودی کنارگذر لنگرود در آینده نزدیک

  احداث و بهسازی این مسیر ضمن برخورداری اهالی منطقه رحیم‌آباد و اشکورات رودسر از مسیر ایمن ، کاهش قابل ملاحظه ‌ای در فاصله و زمان سفر از مرکز به شرق گیلان صورت می‌گیرد و به منظور اتمام عملیات اجرایی آن به ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است .

  |

  برگزاری کارگاه تخصصی کمیته بین‌المللی پل‌های راه (پیارک) در سازمان راهداری

  برگزاری کارگاه تخصصی کمیته بین‌المللی پل‌های راه (پیارک) در سازمان راهداری

  تمامی اقداماتی که در بالا دست پل‌ها از سوی ارگان‌های مسئول انجام می‌شود ، همه در محل پل به ما می‌رسد . بنابراین رسیدن به دستورالعملی ثابت در این زمینه برای سازمان‌های مسئول و تعامل بین آنها در زمینه لایروبی پل‌ها ، آبخیزداری و نظایر آن ضروری است .

  |

  نظرات کاربران