در حال بارگذاری ...
 • برگزاری مراسم معارفه مدیران کل راهداری استان و جنوب استان سیستان و بلوچستان

  برای کاهش حوادث ترافیکی ، نصب دوربین های کنترل سرعت در دستور کار این سازمان است و ۳۰ دوربین جدید کنترل سرعت طی ماه های آتی در جاده های استان سیستان و بلوچستان نصب خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در احکام جداگانه ای از سوی عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، ایوب کرد سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان و ابراهیم جاوشیری سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان منصوب شدند .

  مهدی عبوری معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت راه و شهرسازی در آئین معرفی مدیران جدید ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و جنوب استان سیستان و بلوچستان بر عزم این وزراتخانه بر ایجاد تحول و بهبود در وضعیت جاده های استان سیستان و بلوچستان تأکید و اظهار کرد : حسب دستور وزیر راه و شهرسازی ، در زمینه افزایش ظرفیت جابه جایی کالا و مسافر ، اعتبار لازم به میزان ۲ هزار میلیارد ریال جهت بهسازی و تکمیل باند دوم تعدادی از محور های مواصلاتی استان اختصاص یافت که توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و شرکت ساخت و توسعه زیربناهای کشور تأمین می شود .

  بر اساس این گزارش مداح عضو هیأت عامل سازمان نیز در این مراسم اظهار داشت : برای کاهش حوادث ترافیکی ، نصب دوربین های کنترل سرعت در دستور کار این سازمان است و ۳۰ دوربین جدید کنترل سرعت طی ماه های آتی در جاده های استان سیستان و بلوچستان نصب خواهد شد .

  این گزارش حاکی است خانقایی مدیر کل سایق راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گزارشی از اقدامات و فعالیت های انجام شده در دوران تصدی ارائه کرد و با اهدای لوح از ایشان تقدیر شد .

  شایان ذکر است این مراسم با حضور مهدی عبوری معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت راه و شهرسازی ، فرامرز مداح عضو هیأت عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، مقامات مذهبی ، سیاسی ، نظامی ، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی مدیران دستگاه های اجرایی استان و نمایندگان تشکل های صنفی بخش حمل و نقل استان برگزار شد .
  مطالب مرتبط

  افزایش ۲ میلیون نفری زائران اربعین حسینی نسبت به سال قبل

  افزایش ۲ میلیون نفری زائران اربعین حسینی نسبت به سال قبل

  با توجه به کسری و کم و کاستی‌هایی که وجود دارد باید مسئولان توجه می‌کند که مشکلات را برطرف کنند تا چه در روزهای باقی‌مانده به اربعین حسینی و چه برای سال بعد در زیرساخت‌ها مشکلی نداشته باشیم و بهتر پاسخگوی زوار امام حسین علیه‌السلام باشیم .

  |

  آمادگی کامل تشکل های صنفی حمل و نقل جاده ای برای جابه جایی زائران اربعین

  آمادگی کامل تشکل های صنفی حمل و نقل جاده ای برای جابه جایی زائران اربعین

  بر اساس پیش‌بینی‌ها طی ۱۵ روز بالغ بر سه میلیون زائر از کشور خارج می شوند و این جمعیت در سه روز به کشور بازمی‌گردند . مشارکت فعال دست‌اندرکاران و اصناف رمز موفقیت در جابه جایی مطلوب زائران اربعین است .

  |

  نظرات کاربران