در حال بارگذاری ...
 • جابه‌جایی بیش از سه میلیون و ۵۰۰ هزار مسافر و زائر امام رضا (ع) در فصل بهار

  با انجام این حجم از جابه‌جایی شاهد رشد حدود ۹ درصدی جابه‌جایی مسافر در این بازه زمانی نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده‌ ایم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست اداره کل راه آهن خراسان از جابه‌جایی بیش از سه میلیون و ۵۰۰ هزار نفر مسافر و زائر امام رضا(ع) در مسیرهای ریلی منتهی به‌ مشهد مقدس در فصل بهار خبر داد .

  مصطفی نصیری ورگ سرپرست اداره کل راه آهن خراسان از جابجایی بیش از سه میلیون و ۵۰۰ هزار مسافر و زائر امام رضا (ع) در مسیرهای ریلی منتهی به مشهد مقدس در فصل بهار خبر داد و گفت : در سه ماهه نخست سال جاری تعداد زائران و مسافران ورودی و خروجی به مشهد مقدس سه میلیون و ۵۰۹ هزار و ۲۴۴ نفر بوده است .

  وی افزود : با انجام این حجم از جابه‌جایی شاهد رشد حدود ۹ درصدی جابه‌جایی مسافر در این بازه زمانی نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده‌ ایم . این مسافران در مجموع با هفت هزار و ۳۱۵ رام قطار به صورت ورودی و خروجی جابه‌جا شده‌اند .
  مطالب مرتبط

  آغاز پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی از ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه

  آغاز پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی از ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه

  طبق برنامه ریزی ستاد نوروزی راه آهن جمهوری اسلامی ایران که از آذرماه سال جاری کار خود را آغاز کرده است ، امسال در مجموع در ایام تعطیلات نوروزی ۵۰۴۰ رام قطار در سراسر کشور در مسیرهای مختلف هموطنان را جابجا خواهند کرد .

  |

  نظرات کاربران