در حال بارگذاری ...
 • افتتاح پلیس‌راه فرماندهی تهران بزرگ در محدوده عوارضی تهران – قم

  پلیس راه و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در فعالیت‌ها و برنامه‌های ارتقای ایمنی و کاهش سوانح جاده‌ای نقاط مشترک زیادی دارند و در تعامل و ارتباط نزدیکی ، خدمات مطلوبی به کاربران جاده‌ای ارائه می‌دهند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، طی مراسمی با حضور فرمانده انتظامی تهران بزرگ ، رئیس پلیس راهور ناجا ، رئیس پلیس راه ، عضو هیأت عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و جمعی دیگر از مسئولین ، پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در محدوده عوارضی تهران – قم ، افتتاح شد .

  سردار حسین رحیمی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در این مراسم اظهار داشت : پلیس را ه فرماندهی انتظامی تهران با ۶ پاسگاه و یک قرارگاه مرکزی ، با هدف ارائه خدمات گسترده ترافیکی ، راه‌اندازی و فعالیت خود را آغاز نموده است .

  وی افزود : بیش از یک هزار و ۱۰۰ کیلومتر مربع از آزادراه‌ها و بزرگراه‌های اطراف تهران ، تحت پوشش پلیس‌راه تهران بزرگ قرارداد و بالغ بر ۷۳۵ هزار خودرو روزانه خدمات دریافت می‌کنند . رحیمی با بیان این که یک سوم اتوبوس‌های کشور از پایانه‌های چهارگانه تهران تردد می‌کنند ، افزود : کنترل و نظارت بر ورود و خروج ناوگان از مبداء تا مقصد از سوی مدیرکل پایانه‌های تهران و شهرداری انجام می‌شود .

  براساس این گزاراش فرامرز مداح عضو هیأت عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با حضور در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش‌های نیروی انتظامی ، پلیس راهور ناجا در احداث این پلیس راه ، افزود : پلیس راه و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در فعالیت‌ها و برنامه‌های ارتقای ایمنی و کاهش سوانح جاده‌ای نقاط مشترک زیادی دارند و در تعامل و ارتباط نزدیکی ، خدمات مطلوبی به کاربران جاده‌ای ارائه می‌دهند .

  مداح خاطرنشان کرد : از مسئولین فرماندهی نیروی انتظامی و پلیس راهور درخواست می‌شود در راستای توسعه و پیشبرد برنامه‌های مشترک ، نظرها و راهبردهای مؤثر را در مورد بحث‌های حمل و نقل و پلیس راه، به این سازمان ارایه نمایند و زمینه‌های تعامل بیشتر در اجرای برنامه‌ها بیش از پیش فراهم شود .

  این گزارش حاکی است ، سردار کمال هادیان‌فر رئیس پلیس راهور ناجا نیز طی سخنانی اظهار داشت : ۱۰۶۰ کیلومتر وسعت برای حوزه استحفاظی پلیس فاتب پیش‌بینی شده است که محورهای اصلی شهرک‌ها و پایانه‌های مسافربری از جمله نقاط تحت پوشش پلیس راه تهران بزرگ هستند . در راستای کاهش فوت‌شدگان ناشی از تصادفات جاده‌ای تمام دستگاه‌های ذی‌ربط باید همکاری و هماهنگی داشته و برنامه‌های ایمنی را با همکاری پلیس راه به اجرا برسانند.

  گفتنی است حیدر نوروزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران با حضور در این مراسم گزارشی از نقش استان تهران در حمل و نقل کالا و مسافر در کشور و مسیر تردد شش کریدور مهم ، ارایه کرد و بر تقویت هر چه بیشتر همکاری‌ها با پلیس راهور در کاهش سوانح جاده‌ای تأکید کرد .
  مطالب مرتبط

  برگزاری کارگاه تخصصی کمیته بین‌المللی پل‌های راه (پیارک) در سازمان راهداری

  برگزاری کارگاه تخصصی کمیته بین‌المللی پل‌های راه (پیارک) در سازمان راهداری

  تمامی اقداماتی که در بالا دست پل‌ها از سوی ارگان‌های مسئول انجام می‌شود ، همه در محل پل به ما می‌رسد . بنابراین رسیدن به دستورالعملی ثابت در این زمینه برای سازمان‌های مسئول و تعامل بین آنها در زمینه لایروبی پل‌ها ، آبخیزداری و نظایر آن ضروری است .

  |

  ضرورت بررسی و حل ریشه ای مشکلات حمل و نقل در سازمان راهداری

  ضرورت بررسی و حل ریشه ای مشکلات حمل و نقل در سازمان راهداری

  سازمان راهداری آماده شنیدن نظر تمامی عوامل ذی نفع بخش حمل و نقل است و جلسات مختلفی در این موارد در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور تشکیل می‌شود چنانکه در این ارتباط سه کمیته راهبردی حمل و نقل کالا ، مسافر و ترانزیت و حمل و نقل بین المللی در سازمان تشکیل شده و به بررسی ...

  |

  نصب سامانه سپهتن در ناوگان حمل و نقل برون شهری مسافر استان ایلام

  نصب سامانه سپهتن در ناوگان حمل و نقل برون شهری مسافر استان ایلام

  سامانه سپهتن این قابلیت را برای شرکت‌های حمل و نقل مسافر فراهم می‌سازد تا نظارت و مدیریت بهتری بر روی ناوگان تحت پوشش خود داشته باشند و با سهولت و از طریق نصب نرم افزار سپهتن روی گوشی موبایل به صورت لحظه‌ای و بر خط در جریان تمامی اطلاعات سفر قرار گیرند .

  |

  نظرات کاربران