در حال بارگذاری ...
 • بهره برداری از پروژه روکش آسفالت محور خنداب - ملایر

  محور خنداب – ملایر در واقع یکی از محورهای ارتباطی شهرستان است که با تلاش مجموعه راهداری انجام و امروز به بهره‌برداری رسید .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت : پروژه روکش آسفالت محور خنداب - ملایر با تلاش ۱۰ روزه با نظارت اداره نگهداری راه‌ها به بهره‌برداری رسید .

  علیرضا اختری با اشاره به اجرای پروژه روکش آسفالت محور خنداب – ملایر بیان کرد : این پروژه از کیلومتر سه محور خنداب به سمت ملایر از سمت روستای قالیباف طی ۱۰ روز توسط راهداری استان مرکزی به انجام رسید .

  وی اعتبار هزینه شده برای این پروژه را ۸۴۰ میلیون ریال از اعتبارات  ملی و ۱۵۰۰ میلیون ریال استانی دانست .

  اختری با اشاره به اهمیت این محور تصریح کرد : محور خنداب – ملایر در واقع یکی از محورهای ارتباطی شهرستان است که با تلاش مجموعه راهداری انجام و امروز به بهره‌برداری رسید .
  مطالب مرتبط

  برگزاری کارگاه تخصصی کمیته بین‌المللی پل‌های راه (پیارک) در سازمان راهداری

  برگزاری کارگاه تخصصی کمیته بین‌المللی پل‌های راه (پیارک) در سازمان راهداری

  تمامی اقداماتی که در بالا دست پل‌ها از سوی ارگان‌های مسئول انجام می‌شود ، همه در محل پل به ما می‌رسد . بنابراین رسیدن به دستورالعملی ثابت در این زمینه برای سازمان‌های مسئول و تعامل بین آنها در زمینه لایروبی پل‌ها ، آبخیزداری و نظایر آن ضروری است .

  |

  نصب سامانه سپهتن در ناوگان حمل و نقل برون شهری مسافر استان ایلام

  نصب سامانه سپهتن در ناوگان حمل و نقل برون شهری مسافر استان ایلام

  سامانه سپهتن این قابلیت را برای شرکت‌های حمل و نقل مسافر فراهم می‌سازد تا نظارت و مدیریت بهتری بر روی ناوگان تحت پوشش خود داشته باشند و با سهولت و از طریق نصب نرم افزار سپهتن روی گوشی موبایل به صورت لحظه‌ای و بر خط در جریان تمامی اطلاعات سفر قرار گیرند .

  |

  نظرات کاربران