در حال بارگذاری ...
 • ترمیم و بازسازی تمام جاد‌ه‌های مناطق سیل زده تا پایان سال آینده

  استان اصفهان به عنوان قطب حمل‌ونقل و چهار راه کشور بیشترین کمک‌رسانی را به مناطق سیل زده به خصوص استان های لرستان و خوزستان داشته است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور : تا پایان سال آینده تمام جاده‌های مناطق سیل زده ترمیم و بازسازی می‌شود .

  عبدالهاشم حسن نیا با اشاره به خسارت سیل به ۱۴ هزار کیلومتر از جاده‌های کشور گفت : تاکنون بیش از ۵ هزار کیلومتر از این جاده‌ها ترمیم شده و تا پایان سال آینده تمام این ۱۴ هزار کیلومتر جاده در سطح کشور ترمیم خواهد شد .

  معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تلاش بیش از ۲۰ هزار نیروی فعال در راهداری کشور افزود : استان اصفهان به عنوان قطب حمل‌ونقل و چهار راه کشور بیشترین کمک‌رسانی را به مناطق سیل زده به خصوص استان های لرستان و خوزستان داشته است .

  معاون راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اصفهان نیز در همایش تقدیر از راهداران این استان با اشاره به وجود بیش از ۱۱ هزار و ۶۰۰ کیلومتر راه دراین استان گفت : بیش از ۹۰۰ نفر پرسنل اداره کل راهداری استان با کمک ۵۵۰ دستگاه ماشین آلات و ۲۰۰ دستگاه تجهیزات جاده ای وظیفه نگهداری و بهسازی جاده های استان را بر عهده دارند .

  فرزاد دادخواه با بیان اینکه استان اصفهان شاهراه کشور است و آمادگی کامل برای کمک رسانی به سایر استان های کشور را دارد افزود : اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان در سیل امسال علاوه بر کمک رسانی در جاده های خسارت دیده از سیل غرب و جنوب استان بیش از ۹۰ نیرو برای کمک رسانی به استان های سیل زده کشور اعزام کرده است .
  مطالب مرتبط

  برگزاری کارگاه تخصصی کمیته بین‌المللی پل‌های راه (پیارک) در سازمان راهداری

  برگزاری کارگاه تخصصی کمیته بین‌المللی پل‌های راه (پیارک) در سازمان راهداری

  تمامی اقداماتی که در بالا دست پل‌ها از سوی ارگان‌های مسئول انجام می‌شود ، همه در محل پل به ما می‌رسد . بنابراین رسیدن به دستورالعملی ثابت در این زمینه برای سازمان‌های مسئول و تعامل بین آنها در زمینه لایروبی پل‌ها ، آبخیزداری و نظایر آن ضروری است .

  |

  ضرورت بررسی و حل ریشه ای مشکلات حمل و نقل در سازمان راهداری

  ضرورت بررسی و حل ریشه ای مشکلات حمل و نقل در سازمان راهداری

  سازمان راهداری آماده شنیدن نظر تمامی عوامل ذی نفع بخش حمل و نقل است و جلسات مختلفی در این موارد در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور تشکیل می‌شود چنانکه در این ارتباط سه کمیته راهبردی حمل و نقل کالا ، مسافر و ترانزیت و حمل و نقل بین المللی در سازمان تشکیل شده و به بررسی ...

  |

  نصب سامانه سپهتن در ناوگان حمل و نقل برون شهری مسافر استان ایلام

  نصب سامانه سپهتن در ناوگان حمل و نقل برون شهری مسافر استان ایلام

  سامانه سپهتن این قابلیت را برای شرکت‌های حمل و نقل مسافر فراهم می‌سازد تا نظارت و مدیریت بهتری بر روی ناوگان تحت پوشش خود داشته باشند و با سهولت و از طریق نصب نرم افزار سپهتن روی گوشی موبایل به صورت لحظه‌ای و بر خط در جریان تمامی اطلاعات سفر قرار گیرند .

  |

  نظرات کاربران