در حال بارگذاری ...
 • ترمیم و بازسازی تمام جاد‌ه‌های مناطق سیل زده تا پایان سال آینده

  استان اصفهان به عنوان قطب حمل‌ونقل و چهار راه کشور بیشترین کمک‌رسانی را به مناطق سیل زده به خصوص استان های لرستان و خوزستان داشته است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور : تا پایان سال آینده تمام جاده‌های مناطق سیل زده ترمیم و بازسازی می‌شود .

  عبدالهاشم حسن نیا با اشاره به خسارت سیل به ۱۴ هزار کیلومتر از جاده‌های کشور گفت : تاکنون بیش از ۵ هزار کیلومتر از این جاده‌ها ترمیم شده و تا پایان سال آینده تمام این ۱۴ هزار کیلومتر جاده در سطح کشور ترمیم خواهد شد .

  معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تلاش بیش از ۲۰ هزار نیروی فعال در راهداری کشور افزود : استان اصفهان به عنوان قطب حمل‌ونقل و چهار راه کشور بیشترین کمک‌رسانی را به مناطق سیل زده به خصوص استان های لرستان و خوزستان داشته است .

  معاون راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اصفهان نیز در همایش تقدیر از راهداران این استان با اشاره به وجود بیش از ۱۱ هزار و ۶۰۰ کیلومتر راه دراین استان گفت : بیش از ۹۰۰ نفر پرسنل اداره کل راهداری استان با کمک ۵۵۰ دستگاه ماشین آلات و ۲۰۰ دستگاه تجهیزات جاده ای وظیفه نگهداری و بهسازی جاده های استان را بر عهده دارند .

  فرزاد دادخواه با بیان اینکه استان اصفهان شاهراه کشور است و آمادگی کامل برای کمک رسانی به سایر استان های کشور را دارد افزود : اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان در سیل امسال علاوه بر کمک رسانی در جاده های خسارت دیده از سیل غرب و جنوب استان بیش از ۹۰ نیرو برای کمک رسانی به استان های سیل زده کشور اعزام کرده است .
  مطالب مرتبط

  اصلاح ۹ نقطه پر تصادف در جاده‌های نیمه شمالی استان سیستان و بلوچستان

  اصلاح ۹ نقطه پر تصادف در جاده‌های نیمه شمالی استان سیستان و بلوچستان

  بر اساس اطلاعات دریافتی از پلیس راه های شمال و جنوب استان ، کل تصادفات این مدت برابر ۲ هزار و ۲۱۸ فقره بوده است که بر اساس اعلام پزشکی قانونی ، فوت ۴۹۸ نفر و مجروح شدن ۴ هزار و ۳۸ نفر را به همراه داشته است .

  |

  آمادگی کامل تشکل های صنفی حمل و نقل جاده ای برای جابه جایی زائران اربعین

  آمادگی کامل تشکل های صنفی حمل و نقل جاده ای برای جابه جایی زائران اربعین

  بر اساس پیش‌بینی‌ها طی ۱۵ روز بالغ بر سه میلیون زائر از کشور خارج می شوند و این جمعیت در سه روز به کشور بازمی‌گردند . مشارکت فعال دست‌اندرکاران و اصناف رمز موفقیت در جابه جایی مطلوب زائران اربعین است .

  |

  تشریح تمهیدات سازمان راهداری برای دور بازگشت سفرهای زمینی اربعین

  تشریح تمهیدات سازمان راهداری برای دور بازگشت سفرهای زمینی اربعین

  بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته هموطنانی که مرز مهران را برای بازگشت انتخاب می کنند به یکی از پایانه‌های سه شهر اندیمشک ، همدان و کرمانشاه منتقل شده و سپس بر اساس مقاصد شهر های مورد نظر از طریق ناوگان جاده‌ای یا ریلی جا به جا می شوند .

  |

  نظرات کاربران