در حال بارگذاری ...
 • افزایش ۶۴ درصدی کشف جرائم در حوزه حمل و نقل ریلی کشور

  رویکرد اصلی ما در پلیس راه آهن مبتنی بر پیشگیری از وقوع جرائم است ، چرا که این موضوع برای ما هم یک منطق سازمانی و هم یک التزام قانونی است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، فرمانده پلیس راه آهن از افزایش ۶۴ درصدی کشف جرائم در حوزه ریلی کشور خبر داد و گفت : رویکرد اصلی ما در پلیس راه آهن مبتنی بر پیشگیری از وقوع جرائم است .

  سرهنگ حشمت االله ملکی در بازدید از شبکه ریلی در جمع مدیران و فرماندهان پلیس راه آهن استان فارس اظهار داشت : پلیس راه آهن برای برقراری امنیت و آرامش در خطوط ریلی ، استفاده از تکنولوژی روز و آشکار را در برنامه خود قرار داده است . در برخی از جرائم به ویژه در حوزه سرقت های خرد با توجه به وضعیت و شرایط خطوط ریلی ما با اقدامات پیشگیرانه توانسته ایم رشد جرائم را مهار کنیم .

  این مقام انتظامی وضعیت امنیت و ایمنی را در مسیر ۵۰۰ کیلومتری خطوط ریلی فارس بسیار مطلوب ارزیابی کرد و افزود : همین امنیت و ایمنی سبب استقبال بیشتر هموطنان از شبکه ریلی و افزایش ضریب ۸۵ درصدی اشغال صندلی های قطار در این استان شده است .

  فرمانده پلیس راه آهن کشور تصریح کرد : مسافرین قطارها همانند سایر مردم از پلیس انتظار تأمین نظم و امنیت را دارند و مأموران پلیس راه آهن نیز این موضوع مهم را از زمانی که فردی به عنوان مسافر وارد راه آهن می شود تا رسیدن به مقصد و خروج از ایستگاه ، بر خود وظیفه و تکلیف دانسته و با اهتمام ویژه به آن می پردازد .

  ملکی در پایان عنوان کرد : رویکرد اصلی ما در پلیس راه آهن مبتنی بر پیشگیری از وقوع جرائم است ، چرا که این موضوع برای ما هم یک منطق سازمانی و هم یک التزام قانونی است .
  مطالب مرتبط

  اضافه شدن ۳۲ رام قطار برای تسهیل بازگشت زائران اربعین حسینی

  اضافه شدن ۳۲ رام قطار برای تسهیل بازگشت زائران اربعین حسینی

  سال گذشته برای ایام اربعین ۲۹۶ هزار صندلی برای جابجایی زائران حسینی اختصاص یافت اما با برنامه ریزی راه آهن امسال بیش از ۴۵۷ هزار صندلی برای هموطنان ظرفیت سازی شده که در مقایسه با سال گذشته ۶۴ درصد افزایش یافته است .

  |

  توجه جدی به توسعه گردشکری داخلی و خارجی به عنوان اولویت مهم کشور

  توجه جدی به توسعه گردشکری داخلی و خارجی به عنوان اولویت مهم کشور

  سیر قطارهای مناسب می تواند در توسعه گردشگری در کشور بسیار تاثیرگذار باشد و وزارت میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی به عنوان متولی گردشگری کشور از هرگونه برنامه ریزی و اقدامات راه آهن جمهوری اسلامی ایران در این زمینه حمایت می کند .

  |

  نظرات کاربران