در حال بارگذاری ...
 • آمادگی راه آهن ایران برای اعزام زائران پاکستانی به شهرهای زیارتی

  بر اساس توافق ها ، قرار است مسئولان راه آهن پاکستان خط ریلی تفتان - کویته این کشور را به منظور افزایش مبادله های بازرگانی بازسازی کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت :‌ برای اعزام زائران پاکستانی به شهرهای زیارتی مشهد مقدس و قم آمادگی کامل وجود دارد .

  سعید رسولی در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان سیستان و بلوچستان که با حضور معاون اقتصادی رئیس جمهوری برگزار شد ، اظهار کرد : اقدام های لازم با پاکستان انجام خواهد شد تا از ظرفیت راه آهن جمهوری اسلامی ایران در منطقه بهترین بهره را در جابه جایی مسافر خارجی ببریم . این کار دستاوردها و برکت های ارزشمندی در حوزه ملی و استانی به همراه خواهد داشت .

  معاون وزیر راه و شهرسازی گفت : همچنین راه آهن جمهوری اسلامی ایران به منظور افزایش مبادله های اقتصادی بین ایران و پاکستان در توافقی قرار است مسیر ۹۶ کیلومتری ریلی میرجاوه - زاهدان را با ایجاد خط نرمال ارتباطی بازسازی کند .

  رسولی بیان کرد : بر اساس توافق ها ، قرار است مسئولان راه آهن پاکستان خط ریلی تفتان - کویته این کشور را به منظور افزایش مبادله های بازرگانی بازسازی کنند .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران