در حال بارگذاری ...
 • راه اندازی قطار بین‌المللی تهران - وان توسط شرکت رجا

  قیمت بلیت قطار تهران - وان در حال حاضر با احتساب تخفیفات قابل ملاحظه نسبت به نرخ اصلی آن که در جدول کرایه‌های مشترک راه آهن‌های خاورمیانه ، در مسیر رفت یا برگشت (بلیت یکسره) به میزان ۲۲۵ هزار تومان بزرگسال و ۱۳۰ هزار تومان خردسال می‌باشد ، که البته تخفیفات ارائه شده به صورت موقت می‌باشد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، شرکت رجا در راستای توسعه‌ی همکاری‌های کشورهای منطقه و گسترش صنعت ایرانگردی و جهانگردی ، با همکاری راه ‌آهن‌های ایران و ترکیه ، قطار بین‌المللی تهران - وان را راه‌اندازی کرد .

  مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا در برنامه راه‌اندازی قطار بین‌المللی تهران - وان شرکت رجا گفت : در حال حاضر قطار تهران - تبریز - وان ساعت ۹:۳۰ صبح روز دوشنبه از تهران حرکت کرده و شامگاه همان روز به شهر تبریز می‌رسد .

  محمد رجبی افزود : قطار یاد شده از ایستگاه تبریز نیز مسافرگیری و ساعت ۲۲:۳۰ به سمت ایستگاه مرزی رازی حرکت می‌کند . مسافران در ایستگاه رازی از قطار پیاده شده و تشریفات گمرک و گذرنامه (خروج از ایران) را انجام می‌دهند ، سپس قطار به سمت ایستگاه مرزی کاپیکوی در راه‌آهن ترکیه حرکت کرده و در این ایستگاه نیز مسافران از قطار پیاده شده و تشریفات گمرک و گذرنامه (ورود به کشور ترکیه) را انجام خواهند داد و بر اساس توقفات مرزی و تشریفات اعلام شده در هر ایستگاه ، حدود دو ساعت این مراحل طول می‌کشد .

  مدیرعامل رجا گفت : قطار پس از حرکت از ایستگاه کاپیکوی حدوداً ساعت ۸:۰۰ صبح روز سه‌شنبه به وقت ترکیه وارد ایستگاه مقصد یعنی وان می‌شود که در مجموع مدت زمان انجام این سفر در مسیر رفت یا برگشت حدودا ۲۴ ساعت می‌باشد .

  رجبی در زمینه روش‌های خرید بلیت افزود : امکان خرید بلیت این قطار از کلیه کانال های فروش بلیت قطار از جمله دفاتر فروش سامانه ۱۵۳۹ و سایت رجا امکان پذیر می باشد .

  مدیرعامل رجا در خصوص قیمت بلیت قطار تهران - وان گفت : قیمت بلیت قطار تهران - وان در حال حاضر با احتساب تخفیفات قابل ملاحظه نسبت به نرخ اصلی آن که در جدول کرایه‌های مشترک راه آهن‌های خاورمیانه ، در مسیر رفت یا برگشت (بلیت یکسره) به میزان ۲۲۵ هزار تومان بزرگسال و ۱۳۰ هزار تومان خردسال می‌باشد ، که البته تخفیفات ارائه شده به صورت موقت می‌باشد .

  وی تأکید کرد : هموطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطار بین‌المللی تهران-وان علاوه بر مراجعه به سایت رجا به نشانی www.raja.ir می‌توانند با تلفن ۱۵۳۹ (سامانه ارتباط با مشتریان شرکت رجا) از سراسر کشور به صورت شبانه‌روزی تماس بگیرند .
  مطالب مرتبط

  آغاز جابجایی زائران اربعین حسینی توسط ۳۸ قطار برنامه‌ای شرکت رجا

  آغاز جابجایی زائران اربعین حسینی توسط ۳۸ قطار برنامه‌ای شرکت رجا

  آنچه که مسلم بوده این است که در بحث اربعین به خاطر اعتقاداتی که در شبکه ریلی اعم از مدیران و کارگران کلیه شرکت‌ها و راه‌آهن وجود دارد ، تمام شبکه ریلی بسیار جدی تلاش می‌کنند و شبانه‌روزی در حال کار هستند تا در این مقطع زمانی خدمت به بهترین شکل انجام شود .

  |

  راه اندازی قطار گردشگری برنامه ای گیلان در تاریخ ۴ مهر ماه

  راه اندازی قطار گردشگری برنامه ای گیلان در تاریخ ۴ مهر ماه

  پذیرایی صبحانه ، میوه ، ناهار ، چای و نسکافه ، دمنوش ، شام ، آب معدنی ، بیمه مسافرتی و تور لیدر از جمله خدماتی است که به گردشگران این قطار ارائه میشود و قیمت بسته کامل آن برای هر نفر بزرگسال ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال و برای خردسالان (۲ تا ۱۲ سال) ۲ میلیون و ۵۰ هزار ریال است .

  |

  بازسازی ۱۲۴ واگن مسافری رجا با استفاده از ظرفیت شرکت‌های داخلی

  بازسازی ۱۲۴ واگن مسافری رجا با استفاده از ظرفیت شرکت‌های داخلی

  بازسازی واگن‌های با عمر بالای ۳۰ سال و تغییر تکنولوژی در این واگن‌‌ها ، هدف ماست و در راستای آن ، قراردادهای بازسازی واگن‌های رجا با شرکت‌های داخلی منعقد و عملیات اجرایی آنها آغاز شده است .

  |

  راه اندازی قطار گردشگری کاروان عشق در مسیر تهران - زنجان توسط شرکت رجا

  راه اندازی قطار گردشگری کاروان عشق در مسیر تهران - زنجان توسط شرکت رجا

  متقاضیان سفر با قطار گردشگری کاروان عشق برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانند علاوه بر مراجعه به سایت رجا به نشانی www.raja.ir ، به صورت شبانه روزی با سامانه ارتباط با مشتریان این شرکت از طریق تلفن ۱۵۳۹ تماس حاصل کنند .

  |

  آغاز پروژه بازسازی و نوسازی واگن‌های شرکت رجا با استفاده از توان شرکت‌های داخلی

  آغاز پروژه بازسازی و نوسازی واگن‌های شرکت رجا با استفاده از توان شرکت‌های داخلی

  بخش مهمی از تعمیرات و سرویس‌های فنی این قطارها در ایستگاه مشهد انجام می‌شود که این موارد با توجه به حساسیت‌ها نشان می‌دهد نقش مدیریت رجا در خراسان به چه میزان دارای اهمیت است .

  |

  نظرات کاربران