در حال بارگذاری ...
 • اجرای پروژه جوشکاری خطوط ایستگاه راه آهن چادرملو

  با برنامه ریزی های صورت گرفته و در صورت تامین اعتبار ، جوشکاری ۲ هزار ۵۰۰ بند در کلیه خطوط مورد نیاز ایستگاه مذکور اجرایی خواهد گردید .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در راستای ارتقای ایمنی ، جلوگیری از استهلاک ادوات ریلی و واگن های عبوری ، پروژه جوشکاری خطوط ایستگاه چادرملو اجرایی شد .

  در راستای اتصال بهینه خطوط ، ارتقای ایمنی ، جلوگیری از استهلاک ادوات ریلی و واگن های عبوری ، همچنین امکان افزایش سرعت در سیر ، ایجاد قابلیت علائمی شدن و کاهش آلودگی صوتی ناشی از عبور واگن های باری ، پروژه جوشکاری خطوط ایستگاه چادرملو اجرایی شد .

  لازم به ذکر است در فاز اول این پروژه ، اتصالی بین کوبلاژهای خطوط ۵ ، ۶ ، ۷ ، ۸ و ۹ ایستگاه حذف شده و جوشکاری به روش شیار باریک انجام می شود که تا کنون جوشکاری ۱۴۰ بند از ۵۰۰ بند برنامه ریزی شده اجرایی گردیده است .

  افزودنیست با برنامه ریزی های صورت گرفته و در صورت تامین اعتبار ، جوشکاری ۲ هزار ۵۰۰ بند در کلیه خطوط مورد نیاز ایستگاه مذکور اجرایی خواهد گردید .
  مطالب مرتبط

  حمل ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تن محموله در راه آهن یزد طی ۳ ماه نخست امسال

  حمل ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تن محموله در راه آهن یزد طی ۳ ماه نخست امسال

  طی ماه های فروردین ، اردیبهشت و خرداد ، تن - کیلومتر بار خالص حمل شده به مقدار یک میلیارد و ۸۴۹ میلیون و تن - کیلومتر مبدا مقصد به مقدار ۲ میلیارد و ۲۰۴ میلیون ، در این اداره کل به ثبت رسیده است .

  |

  نظرات کاربران