در حال بارگذاری ...
 • ثبت بالغ بر ۱۲ میلیون تردد بین استانی وسایل‌ نقلیه جاده‌ای در تعطیلات پایانی ماه رمضان

  در این ایام بیش از ۹۲۰ هزار مراجعه به سامانه جامع ۱۴۱ به منظور دریافت اطلاعات مورد نیاز از طریق تلفن گویا ، اپلیکیشن و سایت ۱۴۱ ثبت شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۵۶ درصد افزایش داشته است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، هم‌زمان با تعطیلات پایانی ماه مبارک رمضان و عید سعید فطر از ۱۳ تا ۱۷ خرداد ماه سال‌جاری ، بالغ بر ۱۲ میلیون و ۱۳۶ هزار تردد بین استانی وسایل نقلیه جاده‌ای به ثبت رسیده است که نسبت به تردد در شرایط عادی در ماه گذشته بالغ بر ۳۵ درصد رشد داشته است .

  علی‌اکبر آشوری رییس مرکز مدیریت راه‌های کشور با بیان این خبر اظهار داشت : طی روزهای یادشده بیشترین میزان انباشت وسایل نقلیه در استان‌های مازندران ، قزوین ، فارس ، اردبیل و آذربایجان‌شرقی صورت گرفته است .

  وی پرترددترین روز را جمعه ۱۷ خرداد ماه اعلام کرد و افزود : در این روز بالغ بر ۲ میلیون و ۸۱۲ هزار تردد وسیله‌نقلیه بین استانی انجام شد و ساعت اوج تردد از ساعت ۱۹ تا ۲۰ بوده است .

  آشوری در ادامه اظهار داشت : در این ایام بیش از ۹۲۰ هزار مراجعه به سامانه جامع ۱۴۱ به منظور دریافت اطلاعات مورد نیاز از طریق تلفن گویا ، اپلیکیشن و سایت ۱۴۱ ثبت شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۵۶ درصد افزایش داشته است .
  مطالب مرتبط

  مسافران پیش از سفر وضعیت راه‌های کشور را استعلام کنند

  مسافران پیش از سفر وضعیت راه‌های کشور را استعلام کنند

  با توجه به افزایش سفرها و در راستای افزایش ایمنی سفرهای جاده ای ، نظارت و کنترل بر تمام سامانه ها و تجهیزات هوشمند جاده ای (ITS) بیشتر شده است و تلاش داریم تا با به روز رسانی تابلوهای پیام متغیر و سامانه گویای ۱۴۱ ، خدمات به مسافران بهبود یابد .

  |

  ایمن‌سازی ۲۱ نقطه پر حادثه در محور اسالم به خلخال

  ایمن‌سازی ۲۱ نقطه پر حادثه در محور اسالم به خلخال

  در حوزه راه های شهرستان تالش حدود ۱۶۵ مورد گشت حریم راه ها انجام شده که با دستور مقام قضایی ۱۱ مورد ساخت و ساز غیر مجاز و ۴۴۲ مورد تابلوهای تبلیغاتی در راه ها این استان جمع آوری و ۱ مورد قلع و قمع شده است .

  |

  نظرات کاربران