در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات نصب آنتن لوکولایزر فرودگاه ساری

  پس از نصب سامانه کمک ناوبری ILS مراحل تحویل آزمایشی و تست های عملیاتی انجام می شویم وامیدواریم تاپایان شهریورماه به بهره برداری برسد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در راستای بهره برداری از سامانه کمک ناوبری ILS و در ادامه عملیات آماده سازی سایت و سیویل ورک ، عملیات نصب آنتن های سیستم لوکولایزر در فرودگاه ساری آغاز شد .

  سعداله وطن خواه ، مدیرکل فرودگاه های استان با اعلام این خبر گفت : این عملیات از ۲۰ خرداد ، شروع شده و ظرف یک هفته به پایان می رسد .

  وطن خواه افزود : برای استفاده و بهره برداری هرچه سریع تر ازسامانه ILS  باید دستگاه های اجرایی همکاری لازم را برای تغییر مسیر احداث جاده و جایگزینی مناطق روستایی اطراف فرودگاه و انحراف مسیر آب کشاورزی ، همچنین احداث و بهره برداری هرچه زودتر از جاده دسترسی فرودگاه انجام دهند .

  وی گفت : پس از نصب سامانه کمک ناوبری ILS مراحل تحویل آزمایشی و تست های عملیاتی انجام می شویم وامیدواریم تاپایان شهریورماه به بهره برداری برسد .
  مطالب مرتبط

  فرودگاه ساری میزبان اولین پرواز بازگشت زائران حج تمتع

  فرودگاه ساری میزبان اولین پرواز بازگشت زائران حج تمتع

  با توجه به اینکه پروازهای بازگشت با فشردگی زمانی بیشتری انجام می‎شود امکان دارد با بروز تاخیر ، حتی دو پرواز به طور همزمان به یک فرودگاه برسند که در این مواقع به خصوص در فرودگاه‎هایی که محدودیت‎های در آنها وجود دارد ، نیاز به وجود یک هماهنگی و مدیریت خوب میان ایران ایر، ...

  |

  نظرات کاربران