در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات نصب آنتن لوکولایزر فرودگاه ساری

  پس از نصب سامانه کمک ناوبری ILS مراحل تحویل آزمایشی و تست های عملیاتی انجام می شویم وامیدواریم تاپایان شهریورماه به بهره برداری برسد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در راستای بهره برداری از سامانه کمک ناوبری ILS و در ادامه عملیات آماده سازی سایت و سیویل ورک ، عملیات نصب آنتن های سیستم لوکولایزر در فرودگاه ساری آغاز شد .

  سعداله وطن خواه ، مدیرکل فرودگاه های استان با اعلام این خبر گفت : این عملیات از ۲۰ خرداد ، شروع شده و ظرف یک هفته به پایان می رسد .

  وطن خواه افزود : برای استفاده و بهره برداری هرچه سریع تر ازسامانه ILS  باید دستگاه های اجرایی همکاری لازم را برای تغییر مسیر احداث جاده و جایگزینی مناطق روستایی اطراف فرودگاه و انحراف مسیر آب کشاورزی ، همچنین احداث و بهره برداری هرچه زودتر از جاده دسترسی فرودگاه انجام دهند .

  وی گفت : پس از نصب سامانه کمک ناوبری ILS مراحل تحویل آزمایشی و تست های عملیاتی انجام می شویم وامیدواریم تاپایان شهریورماه به بهره برداری برسد .
  مطالب مرتبط

  پایان محدودیت پذیرش پروازها در فرودگاه اهواز از اول تیرماه

  پایان محدودیت پذیرش پروازها در فرودگاه اهواز از اول تیرماه

  در حال حاضر یکی از مهم ترین پروژه های در حال انجام ، پروژه تعویض کابل سیستم روشنایی باند است که با توجه به فرسودگی و معیوب بودن کابل این سیستم ، عملیات تعویض این کابل به طول ۵۷۰۰۰ متر از ۲۵ فروردین آغاز شد و با پیشرفتی حدود به ۹۵ درصد ، در پایان ماه جاری به اتمام خواهد رسید .

  |

  نظرات کاربران