در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات نصب آنتن لوکولایزر فرودگاه ساری

  پس از نصب سامانه کمک ناوبری ILS مراحل تحویل آزمایشی و تست های عملیاتی انجام می شویم وامیدواریم تاپایان شهریورماه به بهره برداری برسد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در راستای بهره برداری از سامانه کمک ناوبری ILS و در ادامه عملیات آماده سازی سایت و سیویل ورک ، عملیات نصب آنتن های سیستم لوکولایزر در فرودگاه ساری آغاز شد .

  سعداله وطن خواه ، مدیرکل فرودگاه های استان با اعلام این خبر گفت : این عملیات از ۲۰ خرداد ، شروع شده و ظرف یک هفته به پایان می رسد .

  وطن خواه افزود : برای استفاده و بهره برداری هرچه سریع تر ازسامانه ILS  باید دستگاه های اجرایی همکاری لازم را برای تغییر مسیر احداث جاده و جایگزینی مناطق روستایی اطراف فرودگاه و انحراف مسیر آب کشاورزی ، همچنین احداث و بهره برداری هرچه زودتر از جاده دسترسی فرودگاه انجام دهند .

  وی گفت : پس از نصب سامانه کمک ناوبری ILS مراحل تحویل آزمایشی و تست های عملیاتی انجام می شویم وامیدواریم تاپایان شهریورماه به بهره برداری برسد .
  مطالب مرتبط

  اتمام ۱۰ طرح فرودگاهی در مهرآباد طی سه ماهه اول سال ۹۸

  اتمام ۱۰ طرح فرودگاهی در مهرآباد طی سه ماهه اول سال ۹۸

  نصب ILS باند ۲۹ راست ، نصب سیستم سوئیچینگ مهرآباد ، احداث فود کورت ترمینال ۲ ، بهسازی و نوسازی ورودی ترمینال ۱ ، تکمیل لاین‎بندی جلوی ترمینال ۴ و ۶ و بهسازی سرویس‎های بهداشتی ترمینال‎های ۱ و ۲ از پروژه‎هایی هستند که در سه ماهه دوم سال ۹۸ اجرا خواهند شد .

  |

  معرفی ویژگی های خاص فرودگاه بیرجند

  معرفی ویژگی های خاص فرودگاه بیرجند

  یکی از توفیق های حاصل شده نصب سامانه کمک ناوبری VOR به جای NDB/DME بود که سال ۹۴ تکمیل و نصب شد . نصب این سامانه در افزایش ایمنی پروازهای فرودگاه موثر بوده است .

  |

  نظرات کاربران