در حال بارگذاری ...
 • انتصاب مشاور امور بررسی‌های فنی وزارت راه و شهرسازی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی در حکمی میرجمال‌الدین سمیعی‌کاشی را به سمت مشاور خود در امور بررسی‌های فنی ، منصوب کرد .

  در این حکم که به امضای وزیر راه و شهرسازی رسیده ، آمده است : با توجه به تجربه ، تخصص ، تعهد و سابقه مدیریتی جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان «مشاور وزیر در امور بررسی‌های فنی» وزارت راه و شهرسازی منصوب می‌شوید تا با همکاری افراد متعهد و متخصص به صورت نظام‌مند و با روش عملی و تخصصی موارد ابلاغی را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید .

  در ادامه حکم آمده است : در گام نخست مسئولیت بررسی وضعیت حواله های قیر و مصرف آن در پروژه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور ، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و شرکت بازآفرینی شهری اقدام نموده و نتیجه را به صورت مکتوب جهت اقدامات بعدی به اینجانب گزارش نمایید. بدیهی است کلیه معاونین ، روسای سازمان‌ها ، مدیران عامل شرکت‌های تابعه ، مدیران ستادی و استانی موظف به کمال همکاری با شما خواهند بود .
  مطالب مرتبط

  آماده سازی ۷ کیلومتر از محور ایلام - حمیل برای افتتاح پیش از اربعین

  آماده سازی ۷ کیلومتر از محور ایلام - حمیل برای افتتاح پیش از اربعین

  این محور با توجه به قرار گرفتن در منطقه کوهستانی دارای سه دستگاه تونل است و حفاری یکی از تونل ها به طول ۷۴۰ متر تکمیل شده است و تونل دیگر مسیر نیز ۸۴۰ متر است که حفاری ۳۰۰ متر آن به اتمام رسیده است .

  |

  نظرات کاربران