در حال بارگذاری ...
 • بهره برداری از آزادراه همت - کرج تا پایان سال جاری

  آزادراه همت - کرج به طول ۱۴.۵ کیلومتر است که پنج کیلومتر آن زیر بار ترافیکی قرار دارد و ۱۰ کیلومتر دیگر باقیمانده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، خادمی در بازدید معاون رییس جمهور از آزادراه همت - کرج گفت : این آزادراه هم اکنون ٨٥ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید اما به منظور روان سازی ترافیک در استان البرز و تهران تا شهریور ماه به طور موقت زیرعبور ترافیک قرار می گیرد .

  خیراله خادمی به همراه محمد باقر نوبخت ، رییس سازمان برنامه و بودجه از روند اجرایی آزادراه همت - کرج بازدید کرد و در این خصوص گفت : بهره برداری از این آزادراه نقش موثری در کاهش ترافیک استان البرز و تهران خواهد داشت و تا پایان سالجاری زیر عبور ترافیک قرار می گیرد اما با توجه به پیشرفت ٨٥ درصدی آن و با رعایت نکات ایمنی به طور موقت شهریور ماه به جاده چالوس متصل و زیر عبور ترافیک قرار می گیرد .

  وی اظهار داشت : آزادراه همت - کرج به طول ۱۴.۵ کیلومتر است که پنج کیلومتر آن زیر بار ترافیکی قرار دارد و ۱۰ کیلومتر دیگر باقیمانده است .

  مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور تاکید کرد : با توجه به مسکونی و تجاری بودن زمین‌های عبوری آزادراه همت - کرج به منظور تملک اراضی نیازمند تخصیص اعتبارات ویژه‌ای هستیم که طبق برآورد اولیه ۲۵ تا ۳۰ میلیارد تومان برای تملک اراضی این محدوده اعتبار نیاز است .
  مطالب مرتبط

  تجهیز ۱۰ آزادراه دیگر به سیستم اخذ الکترونیکی عوارض

  تجهیز ۱۰ آزادراه دیگر به سیستم اخذ الکترونیکی عوارض

  هم‌اکنون در حال تهیه و ساخت دروازه‌های نصب دوربین و جانمایی محل مناسب نصب دوربین‌ها با شرکت‌های آزادراهی هستیم و به تدریج این ۱۰ آزادراه تا پایان تیرماه به این سیستم مجهز خواهند شد و تا پایان سالجاری نیز کلیه آزادراه‌های کشور به سیستم اخذ عوارض الکترونیک مجهز خواهند شد .

  |

  بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه های زیرساختی حمل و نقل آذربایجان شرقی

  بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه های زیرساختی حمل و نقل آذربایجان شرقی

  استان آذربایجان شرقی به عنوان یکی از استان‌های مرزی و مهم در حوزه ترانزیت کالا و مسافر محسوب می‌شود و از این جهت ایجاد شبکه حمل و نقل چند وجهی، تکمیل شبکه راه‌ها و احداث آزادراه‌ها در این استان تاثیر بسزایی در رشد اقتصادی استان و توسعه ترانزیت بین‌المللی کالا و مسافر خواهد ...

  |

  نظرات کاربران