در حال بارگذاری ...
 • بهره برداری از آزادراه همت - کرج تا پایان سال جاری

  آزادراه همت - کرج به طول ۱۴.۵ کیلومتر است که پنج کیلومتر آن زیر بار ترافیکی قرار دارد و ۱۰ کیلومتر دیگر باقیمانده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، خادمی در بازدید معاون رییس جمهور از آزادراه همت - کرج گفت : این آزادراه هم اکنون ٨٥ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید اما به منظور روان سازی ترافیک در استان البرز و تهران تا شهریور ماه به طور موقت زیرعبور ترافیک قرار می گیرد .

  خیراله خادمی به همراه محمد باقر نوبخت ، رییس سازمان برنامه و بودجه از روند اجرایی آزادراه همت - کرج بازدید کرد و در این خصوص گفت : بهره برداری از این آزادراه نقش موثری در کاهش ترافیک استان البرز و تهران خواهد داشت و تا پایان سالجاری زیر عبور ترافیک قرار می گیرد اما با توجه به پیشرفت ٨٥ درصدی آن و با رعایت نکات ایمنی به طور موقت شهریور ماه به جاده چالوس متصل و زیر عبور ترافیک قرار می گیرد .

  وی اظهار داشت : آزادراه همت - کرج به طول ۱۴.۵ کیلومتر است که پنج کیلومتر آن زیر بار ترافیکی قرار دارد و ۱۰ کیلومتر دیگر باقیمانده است .

  مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور تاکید کرد : با توجه به مسکونی و تجاری بودن زمین‌های عبوری آزادراه همت - کرج به منظور تملک اراضی نیازمند تخصیص اعتبارات ویژه‌ای هستیم که طبق برآورد اولیه ۲۵ تا ۳۰ میلیارد تومان برای تملک اراضی این محدوده اعتبار نیاز است .
  مطالب مرتبط

  تکمیل کریدورهای ترانزیتی از رویکردهای اصلی در توسعه راه‌ها و بزرگراه‌ها

  تکمیل کریدورهای ترانزیتی از رویکردهای اصلی در توسعه راه‌ها و بزرگراه‌ها

  تکمیل کریدورهای کشور به منظور توسعه ترانزیت و اتصال شبکه راه‌های کشور به مسیر حمل و نقل بین المللی یکی از مهمترین اهداف ما است و در سالجاری بخش‌هایی از این کریدورها زیر عبور قرار می‌گیرد .

  |

  بررسی راه های توسعه همکاری ریلی ایران با ترکمنستان ، قزاقستان و جمهوری آذربایجان

  بررسی راه های توسعه همکاری ریلی ایران با ترکمنستان ، قزاقستان و جمهوری آذربایجان

  در این دیدار مقرر شد جزئیات بیشتر موضوع مورد بررسی قرار گرفته تا در دستور کار دیدار مدیران عامل راه آهن ایران و قزاقستان قرار گیرد تا مسایل و مشکلات فعلی کریدور کانتینری چین ، با اولویت مورد بررسی و ساماندهی شود .

  |

  ضرورت تسریع در اقدامات جانمایی مراکز لجستیک در پهنه‌های مصوب

  ضرورت تسریع در اقدامات جانمایی مراکز لجستیک در پهنه‌های مصوب

  مقرر شد ظرف دو هفته آتی ، مطالعات مشاور شرکت راه‌آهن ، اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان و شرکت سرمایه‌گذار دهکده لجستیک اصفهان با محوریت شرکت راه‌آهن به عنوان سازمان مسئول پهنه اصفهان تجمیع شده و نتیجه به کمیسیون تخصصی ستاد مراکز لجستیک ارائه شود تا در صورت تایید ، برای ...

  |

  نظرات کاربران