در حال بارگذاری ...
 • ترمینال گالری سلام جلوه‌ای از خودباوری نیروهای داخلی

  در ترمینال گالری سلام جلوه‌ای از توانایی‌های مهندسان و متخصصان ایرانی را در طراحی سازه اصلی ، طراحی و ساخت تجهیزات و پیاده سازی سامانه های هوشمند به‌کار رفته در پروژه شاهد هستیم و این توانمندی موجب شد تا به مرحله تست عملیاتی ترمینال گالری سلام برسیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی از افتتاح رسمی ترمینال گالری سلام در آینده نزدیک خبر داد و گفت : بهره برداری از این ترمینال نقطه آغاز رسیدن به ظرفیت اعزام و پذیرش حداقل ٥٠ میلیون مسافر در سال در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) است .

  محمد اسلامی با اشاره به وجود استعدادها و توانمندی های داخلی در عرصه های گوناگون علم ، فناوری و سازندگی گفت : ترمینال گالری سلام یکی از نمادهای مهم خودباوری در کشور است چرا که این ترمینال به دست متخصصان داخلی طراحی ، احداث و تجهیز شده است .

  وی ادامه داد : در ترمینال گالری سلام جلوه‌ای از توانایی‌های مهندسان و متخصصان ایرانی را در طراحی سازه اصلی ، طراحی و ساخت تجهیزات و پیاده سازی سامانه های هوشمند به‌کار رفته در پروژه شاهد هستیم و این توانمندی موجب شد تا به مرحله تست عملیاتی ترمینال گالری سلام برسیم .

  اسلامی با بیان اینکه بهره برداری و افتتاح ترمینال گالری سلام در آینده نزدیک صورت خواهد گرفت افزود : بهره برداری از این ترمینال نقطه آغاز رسیدن به ظرفیت اعزام و پذیرش حداقل ٥٠ میلیون مسافر در سال در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) است و برنامه ریزی ها برای رسیدن به این هدف تهیه و تدوین شده و باید گام به گام اجرا شود .

  وزیر راه و شهرسازی خاطر نشان کرد : باید این باور در ما ایجاد شود که با استفاده از توان و دانش متخصصان داخلی می توانیم ظرفیت های جدیدی را فعال کنیم و طرح جامع توسعه شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) را به اتمام برسانیم .

   
  مطالب مرتبط

  انتصاب مجری پروژه های ترمینال جدید و ترمینال سلام شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  انتصاب مجری پروژه های ترمینال جدید و ترمینال سلام شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  همدانچی دانش آموخته مقطع کارشناسی معماری است و پیش از این در پروژه های عمرانی فرودگاهی فرودگاه کیش و فرودگاه امام خمینی (ره) فعالیت داشته و مدیر پروژه ترمینال گالری سلام و ترمینال جدید این فرودگاه نیز بوده است .

  |

  برقراری اولین پرواز داخلی در مسیر فرودگاه امام خمینی (ره) - جزیره کیش

  برقراری اولین پرواز داخلی در مسیر فرودگاه امام خمینی (ره) - جزیره کیش

  برقراری پروازهای داخلی در فرودگاه امام موجب ایجاد ظرفیتی جدید در هوانوردی است . حدود ۱۰ میلیون نفر از شهرستان‌هایی مانند ساوه ، قم ، رباط کریم ، پرند ، شهریار و جنوب و شرق تهران در حوزه نفوذ شهر فرودگاهی هستند .

  |

  نظرات کاربران