در حال بارگذاری ...
 • معرفی سرپرست دفتر نگهداری راه ها در سازمان راهداری

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، طی مراسمی با حضور معاونان راهداری و راه فرعی و روستایی ، مدیران کل و معاونان دفاتر زیرمجموعه این معاونت ها ، افشین پیرنون به عنوان سرپرست دفتر نگهداری راهها معرفی شد .

  حیدر مطاعی معاون راهداری این سازمان با حضور در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات تخصصی رضا اکبری مدیرکل اسبق دفتر نگهداری راهها ، اظهار داشت : دکتر اکبری از مدیران توانمند ، اخلاق مدار و تخصصی در حوزه راهداری است که امید است در مسئولیت جدید خود به عنوان معاون راه فرعی و روستایی سازمان در راستای توسعه این بخش و ارتقای سطح سرویس و خدمات قابل ارایه به کاربران این بخش گسترده از راههای کشور با بهره گیری از تخصص و توان خود و نیروی انسانی توانمند ، همچنان موفق عمل کند .

  این گزارش حاکی است رضا اکبری مدیرکل سابق دفتر نگهداری راهها گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده در دوره تصدی خود ارائه کرد و بر لزوم انجام کار تیمی و تعاملات در حوزه نگهداری راهها با توجه به سختی انجام کار با توجه به کمبود اعتبارات و وسیع بودن حوزه کاری تاکید کرد .

  همچنین افشین پیرنون سرپرست دفتر نگهداری راهها طی سخنانی به برنامه هاو اهداف و فعالیتهای پیشنهادی خود در این بخش اشاره کرد و خواستارتعامل و همکاری کلیه دفاتر زیر بخش معاونت راهداری در جلسات ارتقای اهداف و راهکارهای اجرایی شد .
  مطالب مرتبط

  تشدید نظارت بر عملکرد مجتمع های خدماتی رفاهی در محورهای مواصلاتی اردبیل

  تشدید نظارت بر عملکرد مجتمع های خدماتی رفاهی در محورهای مواصلاتی اردبیل

  از مجتمع‌ها و تیرپارک ها به صورت دوره‌ای ، متوالی و سرزده با اولویت رعایت موارد بهداشتی ، نظافت نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی و سایر خدمات ارائه شده توسط آنها بازدید صورت گرفته و در جهت رفع نواقص احتمالی تصمیمات لازم اتخاذ می شود .

  |

  اجرای مرحله دوم طرح تن - کیلومتر در استان قم

  اجرای مرحله دوم طرح تن - کیلومتر در استان قم

  در دومین مرحله از اجرای طرح تن بر کیلومتر که از نیمه دوم شهریور ماه سال جاری اجرایی شده است ، نرخ حمل بار در هر تن بر کیلومتر از ۱۰۳۳ ریال به ۱۴۰۰ ریال افزایش یافت .

  |

  نظرات کاربران