در حال بارگذاری ...
 • معرفی سرپرست دفتر نگهداری راه ها در سازمان راهداری

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، طی مراسمی با حضور معاونان راهداری و راه فرعی و روستایی ، مدیران کل و معاونان دفاتر زیرمجموعه این معاونت ها ، افشین پیرنون به عنوان سرپرست دفتر نگهداری راهها معرفی شد .

  حیدر مطاعی معاون راهداری این سازمان با حضور در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات تخصصی رضا اکبری مدیرکل اسبق دفتر نگهداری راهها ، اظهار داشت : دکتر اکبری از مدیران توانمند ، اخلاق مدار و تخصصی در حوزه راهداری است که امید است در مسئولیت جدید خود به عنوان معاون راه فرعی و روستایی سازمان در راستای توسعه این بخش و ارتقای سطح سرویس و خدمات قابل ارایه به کاربران این بخش گسترده از راههای کشور با بهره گیری از تخصص و توان خود و نیروی انسانی توانمند ، همچنان موفق عمل کند .

  این گزارش حاکی است رضا اکبری مدیرکل سابق دفتر نگهداری راهها گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده در دوره تصدی خود ارائه کرد و بر لزوم انجام کار تیمی و تعاملات در حوزه نگهداری راهها با توجه به سختی انجام کار با توجه به کمبود اعتبارات و وسیع بودن حوزه کاری تاکید کرد .

  همچنین افشین پیرنون سرپرست دفتر نگهداری راهها طی سخنانی به برنامه هاو اهداف و فعالیتهای پیشنهادی خود در این بخش اشاره کرد و خواستارتعامل و همکاری کلیه دفاتر زیر بخش معاونت راهداری در جلسات ارتقای اهداف و راهکارهای اجرایی شد .
  مطالب مرتبط

  توسعه مناسبات ارتباطی و رسانه‌ای میان رادیو و سازمان راهداری

  توسعه مناسبات ارتباطی و رسانه‌ای میان رادیو و سازمان راهداری

  در این دیدار مدیر شبکه رادیویی پیام و آوا ضمن بازدید از مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از نزدیک در جریان اطلاعات و امکانات و سامانه‌های موجود در این مرکز که به امر اطلاع‌رسانی و ارائه خدمات به کاربران و مسافران جاده‌ای می‌پردازد ، قرار گرفت .

  |

  بازدید مدیر کل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان راهداری از پایانه مرزی مهران

  بازدید مدیر کل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان راهداری از پایانه مرزی مهران

  سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در صدد است امسال زیر ساخت های پایانه مرزی مهران تقویت و محورهای مواصلاتی که به مرز مهران منتهی می شود از لحاظ ترافیکی ، ایمن سازی نموده و زمینه مناسبی برای تردد زائران و تسهیل حمل و نقل فراهم نماید .

  |

  توسعه همکاری های حمل و نقل بین المللی جاده ای میان ایران و آذربایجان

  توسعه همکاری های حمل و نقل بین المللی جاده ای میان ایران و آذربایجان

  طرفین ضمن ابراز خشنودی از روند روبه رشد همکاری های حمل و نقل بین المللی جاده ای ، آمار تردد ناوگان جاده ای کالا و مسافر بین دو کشور در سال ۲۰۱۸ میلادی و طی ماه های اخیر را مبادله کرده و همچنین برای اتخاذ تدابیر لازم در راستای توسعه مناسبات حمل و نقل بین المللی در حوزه جاده ای به ...

  |

  نظرات کاربران