در حال بارگذاری ...
 • توقف ٥ ساعته پروازهای فرودگاه امام خمینی (ره) در روز ۱۴ خرداد

  مسافران گرامی در این روز حتما قبل از عزیمت به فرودگاه از طریق تماس با تلفن ۰۹۶۳۳۰ یا مراجعه به وب سایت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) به نشانی IKAC.IR از زمان پرواز خود مطلع شوند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست معاونت بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) از توقف برخی پروازهای فرودگاه بین المللی امام (ره) در روز ۱۴ خرداد خبر داد .

  حسن خوشخو اظهار داشت : همزمان با برگزاری مراسم سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در حرم امام (ره) ، پروازهای باری و مسافری فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) از ساعت ۱۶ الی ۲۱ مورخ چهاردهم خردادماه متوقف خواهد شد.

  وی با اشاره به اطلاع رسانی توقف پروازها در این روز به شرکت های هواپیمایی گفت : مسافران گرامی در این روز حتما قبل از عزیمت به فرودگاه از طریق تماس با تلفن ۰۹۶۳۳۰ یا مراجعه به وب سایت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) به نشانی IKAC.IR از زمان پرواز خود مطلع شوند .

  خوشخو افزود : همچنین در روز چهاردهم خرداد مسیر ترددی قم به تهران در آزادراه خلیج فارس نیز از ساعت ۱۳ الی ۲۱ مسدود خواهد بود و کلیه مسافران ، مراجعان و رانندگان گرامی برای تردد به تهران می توانند از آزادراه ساوه یا جاده قدیم قم - تهران استفاده کنند .
  مطالب مرتبط

  افتتاح ترمینال سلام و فاز اول هسته پیشران منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  افتتاح ترمینال سلام و فاز اول هسته پیشران منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  این ترمینال که نخستین پایانه هوایی هوشمند در ایران به شمار می‌رود ، برای نقل و انتقال سالانه ۵۰ میلیون نفر مسافر طراحی شده است . با افتتاح این ترمینال اکنون دو پایانه هوایی در شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) فعال هستند و بنا بر برنامه ریزی صورت گرفته ، پروازها در ترمینال سلام از ...

  |

  استقبال شرکت فرودگاه‌ها از برقراری پروازهای داخلی در فرودگاه امام خمینی (ره)

  استقبال شرکت فرودگاه‌ها از برقراری پروازهای داخلی در فرودگاه امام خمینی (ره)

  طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ، قرار است پس از افتتاح ترمینال سلام در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ، از بخشی از فضای ترمینال یک این مجموعه برای برقراری پروازهای داخلی استفاده شود .

  |

  نظرات کاربران