در حال بارگذاری ...
 • توقف ٥ ساعته پروازهای فرودگاه امام خمینی (ره) در روز ۱۴ خرداد

  مسافران گرامی در این روز حتما قبل از عزیمت به فرودگاه از طریق تماس با تلفن ۰۹۶۳۳۰ یا مراجعه به وب سایت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) به نشانی IKAC.IR از زمان پرواز خود مطلع شوند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست معاونت بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) از توقف برخی پروازهای فرودگاه بین المللی امام (ره) در روز ۱۴ خرداد خبر داد .

  حسن خوشخو اظهار داشت : همزمان با برگزاری مراسم سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در حرم امام (ره) ، پروازهای باری و مسافری فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) از ساعت ۱۶ الی ۲۱ مورخ چهاردهم خردادماه متوقف خواهد شد.

  وی با اشاره به اطلاع رسانی توقف پروازها در این روز به شرکت های هواپیمایی گفت : مسافران گرامی در این روز حتما قبل از عزیمت به فرودگاه از طریق تماس با تلفن ۰۹۶۳۳۰ یا مراجعه به وب سایت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) به نشانی IKAC.IR از زمان پرواز خود مطلع شوند .

  خوشخو افزود : همچنین در روز چهاردهم خرداد مسیر ترددی قم به تهران در آزادراه خلیج فارس نیز از ساعت ۱۳ الی ۲۱ مسدود خواهد بود و کلیه مسافران ، مراجعان و رانندگان گرامی برای تردد به تهران می توانند از آزادراه ساوه یا جاده قدیم قم - تهران استفاده کنند .
  مطالب مرتبط

  انتصاب مجری پروژه های ترمینال جدید و ترمینال سلام شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  انتصاب مجری پروژه های ترمینال جدید و ترمینال سلام شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  همدانچی دانش آموخته مقطع کارشناسی معماری است و پیش از این در پروژه های عمرانی فرودگاهی فرودگاه کیش و فرودگاه امام خمینی (ره) فعالیت داشته و مدیر پروژه ترمینال گالری سلام و ترمینال جدید این فرودگاه نیز بوده است .

  |

  برقراری اولین پرواز داخلی در مسیر فرودگاه امام خمینی (ره) - جزیره کیش

  برقراری اولین پرواز داخلی در مسیر فرودگاه امام خمینی (ره) - جزیره کیش

  برقراری پروازهای داخلی در فرودگاه امام موجب ایجاد ظرفیتی جدید در هوانوردی است . حدود ۱۰ میلیون نفر از شهرستان‌هایی مانند ساوه ، قم ، رباط کریم ، پرند ، شهریار و جنوب و شرق تهران در حوزه نفوذ شهر فرودگاهی هستند .

  |

  نظرات کاربران