در حال بارگذاری ...
 • تصویب اساسنامه شرکت فرودگاه‌ها در آینده نزدیک

  یکی از اولویت های ما شفافیت و انضباط مالی شرکت است و نیز پیگیر اجرایی شدن ماده ۸۷ قانون احکام دایمی درباره وصول مطالبات شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران هستیم که با وجود دریافت امضای دو وزیر هنوز عملی نشده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون جدید توسعه مدیریت و منابع شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به اینکه تدوین اساسنامه شرکت در مرحله بازبینی قرار دارد ، از تصویب اساسنامه در روزهای آتی خبر داد .

  علی شورمیج که روز ۲۸ اردیبهشت در مراسم معارفه خود به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت سخن می گفت ، سرلوحه فعالیت های خود را رعایت اخلاق و تکریم ارباب رجوع به ویژه در مورد همکاران اعلام کرد و در معرفی برنامه های اصلی دوره جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع گفت : تدوین اساسنامه شرکت در مرحله بازبینی نهایی است و روزهای آتی تصویب می شود. همچنین پیش نویس آیین نامه مالی و معاملاتی تهیه شده و در مرحله بازنگری قرار دارد .

  معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به برنامه ریزی برای اصلاح ساختار نیروی انسانی شرکت با یکسان سازی قراردادها اشاره و اظهار امیدواری کرد : امسال بتوانیم این طرح را عملی کنیم . همچنین پیگیر برطرف کردن مشکلات تبدیل نیروهای قراردادی به پیمانی هستیم .

  وی از برنامه ریزی برای بازنگری در سامانه جامع نیروی انسانی نیز خبر داد و گفت : امیدواریم امسال شاهد اجرای سامانه ارزیابی مدیران باشیم .

  معاونت توسعه مدیریت و منابع همچنین از پیگیری برای ایجاد مجتمع فرهنگی و اقامتی شرکت خبر داد .

  شورمیج بر برقراری تعامل های هرچه بیشتر با دستگاه های نظارتی و حوزه های عملیاتی فرودگاه ها نیز تاکید کرد و افزود : یکی از اولویت های ما شفافیت و انضباط مالی شرکت است و نیز پیگیر اجرایی شدن ماده ۸۷ قانون احکام دایمی درباره وصول مطالبات شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران هستیم که با وجود دریافت امضای دو وزیر هنوز عملی نشده است .

  معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران همچنین تاکید کرد : باید در کنار رعایت قانون و مقررات، ریسک پذیر نیز باشیم .
  مطالب مرتبط

  انجام صددرصدی عملیات حج توسط متخصصان کشور مایه افتخار نظام جمهوری اسلامی

  انجام صددرصدی عملیات حج توسط متخصصان کشور مایه افتخار نظام جمهوری اسلامی

  امسال عملیات اعزام و بازگشت حاجیان به طور کامل توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی با بیش از ۷۰۰ سورتی پرواز انجام شد و با هماهنگی ایجاد شده میان ایران ایر، شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ، شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) و سازمان هواپیمایی کشوری توانستیم عملیات حج را با ...

  |

  نظرات کاربران