در حال بارگذاری ...
 • رسیدگی به تخلفات ۴۵ شرکت حمل و نقل جاده ای کالا و مسافر در استان سمنان

  عمده تخلفات شرکتهای حمل و نقل کالا شامل مغایرت مندرجات بارنامه ، دریافت کمیسیون اضافی ، عدم رعایت مقررات در تهیه و تنظیم بارنامه ، و تخلفات شرکتهای حمل و نقل مسافر شامل : برخوردهای نامناسب رانندگان ، عدم رعایت مقررات در صدور صورت وضعیت وغیره بوده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مشاور حقوقی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از رسیدگی به تخلفات شرکت‌ها و رانندگان حمل و نقل جاده ای استان طی سال ۱۳۹۷ خبر داد .

  نعیمه ذوالفقاری اظهار داشت : به منظور کنترل و نظارت بر عملکرد رانندگان و شرکت های حمل و نقل جاده ای برون شهری و اجرای دقیق قوانین و مقررات مربوطه ، در جلسات کمیسیون های مواد ۱۱ و ۱۲  استان در سال ۱۳۹۷ به تخلفات ۴۵ شرکت حمل و نقل کالا و مسافر و همچنین ۲۹ مورد تخلف رانندگان  حمل و نقل جاده ای در سطح استان رسیدگی و احکام متناسب صادر شد .

  مشاور حقوقی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان در خصوص تخلفات بررسی شده اظهار داشت : عمده تخلفات شرکتهای حمل و نقل کالا شامل مغایرت مندرجات بارنامه ، دریافت کمیسیون اضافی ، عدم رعایت مقررات در تهیه و تنظیم بارنامه ، و تخلفات شرکتهای حمل و نقل مسافر شامل : برخوردهای نامناسب رانندگان ، عدم رعایت مقررات در صدور صورت وضعیت وغیره بوده است .
  مطالب مرتبط

  آمادگی سازمان راهداری در برقراری تردد روان و ایمن برای سفرهای مردم در فصل زمستان

  آمادگی سازمان راهداری در برقراری تردد روان و ایمن برای سفرهای مردم در فصل زمستان

  ۹۴۰ دستگاه پایگاه راهداری زمستانی ، ۱۰ هزار دستگاه ماشین‌آلات راهداری و ۸۶۰۰ دستگاه ماشین‌آلات مجهز به سیستم رهیاب با قابلیت رهگیری و ۸۰۰ دستگاه دوربین نظارت تصویری ، آماده ارایه خدمات در طرح راهداری زمستانی ۹۸ می باشد .

  |

  بازدید مدیرکل تیر اتحادیه بین المللی حمل و نقل جاده ای (ایرو) از مرکز مدیریت راه‌های کشور

  بازدید مدیرکل تیر اتحادیه بین المللی حمل و نقل جاده ای (ایرو) از مرکز مدیریت راه‌های کشور

  ایرو همکاری های خوب و سازنده ای با آن سازمان و کشورهای عضو در زمینه تسهیل تجارت مرزی از طریق پیاده سازی کنوانسیون تیر و همچنین اجرای پروژه های تست مسیر به منظور برآورد زمان و هزینه های توقف در مرزها و مسیرهای عبوری دارد .

  |

  نظرات کاربران