در حال بارگذاری ...
 • جابه‌جایی کالاهای اساسی موجود در بندر امام خمینی (ره) با همکاری بخش خصوصی

  امیدوار هستیم با همکاری ناوگان حمل و نقل ، شرکت‌های خصوصی حمل بار ، سازمان بنادر و دریانوردی کشور و وزارت جهاد کشاورزی ، این کالاها به سایر نقاط کشور بارگیری شوند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از جابه‌جایی کالاهای اساسی موجود در بندر امام خمینی(ره) با همکاری بخش خصوصی خبر داد .

  عبدالهاشم حسن‌نیا در جریان بازدید از بندر امام خمینی (ره) به منظور بررسی تسریع و تسهیل خروج کالاهای اساسی از این بندر اظهار کرد : این بازدید به منظور تصمیم گیری و ساماندهی بارهای ورودی طی چندماه گذشته به بندر امام خمینی(ره) صورت گرفت . با برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر شد از پتانسیل بخش خصوصی در کنار ناوگان حمل و نقل جاده ای و ریلی برای جابه‌جایی کالاهای اساسی وارد شده به بندر امام خمینی(ره) استفاده شود .

  وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۵۰۰ تا ۱۷۰۰ دستگاه کامیون کار جابجایی کالا از بندر امام خمینی(ره) را انجام می‌دهند ، بیان کرد : این تعداد باید به دو هزار دستگاه کامیون برسد . باید مقصد کالاها به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام شود تا با استان ها هماهنگی های لازم صورت گیرد . امیدوار هستیم با همکاری ناوگان حمل و نقل ، شرکت‌های خصوصی حمل بار ، سازمان بنادر و دریانوردی کشور و وزارت جهاد کشاورزی ، این کالاها به سایر نقاط کشور بارگیری شوند .

  رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور تصریح کرد : در دو ماه گذشته حمل بار را بالغ بر ۱۲ درصد افزایش دادیم که امیدوار هستیم با توجه به شرایط موجود  ، این روند ادامه یابد .

  گفتنی است در بازدید امروز  از بندر امام خمینی(ره) عبدالهاشم حسن‌نیا ، معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ، محمد راستاد معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور ، مهران قربانی معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و مسئولان سازمان های مرتبط حضور داشتند .

   
  مطالب مرتبط

  بازدید سر زده معاون حمل و نقل سازمان راهداری از بندر امام خمینی (ره)

  بازدید سر زده معاون حمل و نقل سازمان راهداری از بندر امام خمینی (ره)

  وجود بار فراوان در گستره کشور از جمله به لحاظ صیفی جات ، تره بار ، چغندرقند ، گندم و سایر تولیدات کشاورزی که به مراتب شرایط و کرایه های بیشتری برای حمل آنها از سوی صاحبان این گونه کالاها به رانندگان پیشنهاد می شود ، از جمله عوامل تاثیرگذار در تصمیم گیری رانندگان برای مراجعه به ...

  |

  ادامه عملیات تقاطع غیرهمسطح سنجان با انجام تملک های لازم از سوی شهرداری

  ادامه عملیات تقاطع غیرهمسطح سنجان با انجام تملک های لازم از سوی شهرداری

  اعتبار این پروژه که از محل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور است در سال ۹۷ به میزان شش و نیم میلیارد تومان بود و با توجه به سفر وزیر راه و شهرسازی مقرر است در سال ۹۸ نیز به همین میزان اعتبار در نظر گرفته شود .

  |

  نظرات کاربران