در حال بارگذاری ...
 • تقدیر رئیس سازمان راهداری از مدیرکل مرکز صدا و سیمای خلیج فارس

  ارتباط دوسویه بین این دستگاه و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان سبب آگاه بخشی و خدمت رسانی هر چه مطلوبتر به مردم است و صداو سیمای مرکز خلیج فارس آمادگی دارد تا همراه سازمان راهداری نسبت به انتقال پیام ها ، نقش بسزایی در آگاه بخشی جامعه داشته باشد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مشاور ریاست و مدیر روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای طی سفر یکروزه به استان هرمزگان از مرکز  صدا و سیمای خلیج فارس بازدید و مراتب تشکر و قدردانی معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس این سازمان را با اعطای لوح تقدیر ازجانب وی  به مدیر کل این مرکز ابلاغ کرد .

  مهندس فخاران در نشستی با مهران جلائی مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس گفت : حامل ابلاغ پیام تقدیر و تشکر معاون وزیر و ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور  هستم که در سال قبل با تعامل و همدلی رسانه ملی در مرکز خلیج فارس چالش پیش آمده در مطالبات کامیون داران مرتفع گردید و این ارتباط دوسویه موجب امید آفرینی در مردم و جلوگیری از ناامیدی گردید . همه ساله هزینه هایی میلیاردی در حوزه ایمنی و راهداری صورت می گیرد که امیدوارم با تعامل دوسویه و فرهنگ سازی ، بتوانیم در کاهش سوانح جاده ای گام موثری برداریم و در این امر مهم نیاز به همکاری وبرنامه ریزی  موثر صدا و سیما می باشد .

  مهران جلایی مدیرکل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس نیز گفت : ارتباط دوسویه بین این دستگاه و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان سبب آگاه بخشی و خدمت رسانی هر چه مطلوبتر به مردم است و صداو سیمای مرکز خلیج فارس آمادگی دارد تا همراه سازمان راهداری نسبت به انتقال پیام ها ، نقش بسزایی در آگاه بخشی جامعه داشته باشد .

  براساس این گزارش ، مشاور ریاست ومدیرکل روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور باتفاق داریوش باقرجوان و هئیت همراه در معیت مهران جلایی از روند کار و تولید خبر صدا و سیما و تدوین در واحد خبر مرکز صدا و سیمای خلیج فارس بازدید و از علی عیسوی مدیراطلاعات واخبار صداوسیما ی مرکز خلیج فارس با اهدا لوح تجلیل بعمل آورد .

  این گزارش حاکی است ، مشاور ریاست و مدیر روابط عمومی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در ادامه سفر خود از پایانه بار بندر عباس و امکانات و خدمات قابل ارائه به رانندگان بازدید و با تعدادی از رانندگان در خصوص فرآیند کار آنان و خواسته های شغلی و انتظارات ایشان گفت و گو کرد .
  مطالب مرتبط

  بررسی و رفع موانع اجرای صحیح پروژه تعیین نرخ حمل جاده ای کالا بر اساس تن - کیلومتر

  بررسی و رفع موانع اجرای صحیح پروژه تعیین نرخ حمل جاده ای کالا بر اساس تن - کیلومتر

  مسائل و مشکلاتی که در اجرای پروژه تن بر کیلومتر وجود دارد ابتدا باید مدیریت و حل و فصل شود ، سپس به روز رسانی و بازنگری در محتوا صورت گیرد . در مورد صنایعی که میزان کرایه نسبت به ارزش کالا درصد بالایی دارد مانند صنعت گچ و سیمان باید به طور ویژه مورد بررسی قرار گیرد .

  |

  پاسخگویی مدیرکل راهداری استان کرمان به مراجعان در پایانه بار کرمان

  پاسخگویی مدیرکل راهداری استان کرمان به مراجعان در پایانه بار کرمان

  هرگونه تضعییع حقی که شرکت های حمل و نقلی نسبت به رانندگان داشته باشند نیز سریعا در کمیسیون های ماده ۱۲ مطرح و رسیدگی می شود به طوری که در سال گذشته ۳۳۵ جلسه کمیسیون رسیدگی به تخلفات شرکت های حمل و نقل بار و مسافر برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ شد .

  |

  تقدیر رئیس سازمان راهداری از اداره کل راهداری هرمزگان به دلیل کاهش تصادفات جاده‌ای

  تقدیر رئیس سازمان راهداری از اداره کل راهداری هرمزگان به دلیل کاهش تصادفات جاده‌ای

  امید است با تداوم این امر و در همکاری و تعامل باسایر دستگاه های مسئول در این حوزه به ویزه استفاده از ظرفیت های کمیسیون اجرایی ایمنی استان روند کاهشی تلفات حوادث رانندگی در سال‌های آتی نیز استمرار یابد .

  |

  انجام روکش آسفالت محورهای استان همدان با اعتباری بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال

  انجام روکش آسفالت محورهای استان همدان با اعتباری بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال

  عملیات لکه گیری محورهای ارتباطی استان با ۳ هزار تن آسفالت نیز در دستور کار است که به زودی انجام می شود . تعریض و بهسازی محور سد اکباتان و تعریض راه روستایی عبدالرحیم در قهاوند نیز از جمله اقدامات در دستور کار است .

  |

  نظرات کاربران