در حال بارگذاری ...
 • برگزاری اولین جلسه کارگروه تخصصی - فرعی مدیرت بحران و پدافند غیرعامل شرکت فرودگاه ها

  بر اساس تقویم اعلامی جلسه‎های این کارگروه باید هر دو ماه یکبار برگزار شود و در آن به بحث و بررسی و تصوب الزامات مربوط به اسناد بالادستی مرتبط با پدافند غیرعامل و تسری آن به زیرساخت‎ها حیاتی ، حساس و مهم شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران در سراسر کشور پرداخته شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل دفتر مقررات فرودگاهی ، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل از برگزاری اولین جلسه تخصصی - فرعی مدیرت بحران و پدافند غیرعامل در سال ۹۸ خبر داد .

  فرشید گلیج گفت : این جلسه روز ۱۷ اردیبهشت ، با حضور اعضای این کارگروه شامل آقایان حسین اسفندیاری ، عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی ، سعید اکبری ، عضو هیات مدیره و راهبر عملیات هوانوردی، حمیدرضا سیدی ، معاون برنامه‎ریزی ، نظارت و امور اقتصادی ، محمدرضا امامی ، معاون توسعه مدیریت و منابع ، رحمت‎اله فیروزی‎پور ، مدیرکل حراست، میرسعید صفی‎نیا ، مدیرکل فرودگاه مهرآباد و همچنین سردار ساسانی معاون امور زیربنایی سازمان پدافند غیرعامل و مهندس نفیسی رئیس تدوین مرکز مقررات ، ایمنی حمل و نقل ، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران وزارت راه و شهرسازی برگزار شد .

  دبیر کارگروه تخصصی - فرعی مدیرت بحران و پدافند غیرعامل با اشاره به برگزاری جلسه‎ای با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران و سردار ساسانی ، افزود : این دیدار قبل از برگزار جلسه کارگروه در دفتر مدیرعامل انجام شد و آقای امیرمکری و سردار ساسانی در زمینه مباحث کلان مربوط به پدافند غیرعامل در فرودگاه‎ها به تبادل نظر و اتخاذ تصمیماتی پرداختند .

  گلیج ادامه داد : بر اساس تقویم اعلامی جلسه‎های این کارگروه باید هر دو ماه یکبار برگزار شود و در آن به بحث و بررسی و تصوب الزامات مربوط به اسناد بالادستی مرتبط با پدافند غیرعامل و تسری آن به زیرساخت‎ها حیاتی ، حساس و مهم شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران در سراسر کشور پرداخته شود .

  وی در مورد بخشی از نتایج اولین نشست این کارگروه در سال 98 گفت: ابلاغ ویرایش دوم دستورالعمل فرودگاه‎های یاری‎جو و یاری‎رسان (معین) ، فراهم‎سازی زیرساخت ارتباطی تلفن‎های ویژه مدیرت بحران و تفن‎های ماهواره‎ای ، برگزاری رزمایش‎های مرتبط با حوزه پدافند غیرعامل به منظور افزایش تاب‎آوری سیستم‎ها، که سال گذشته انجام شده و امسال هم انجام خواهد شد و همچنین به مانند سال 97 برگزاری دوره‎های آموزشی پدافند غیرعامل در سال ۹۸ با استفاده از ظرفیت‎های سازمان پدافند غیرعامل از جمله اقداماتی است که طی این جلسه مصوب شدند .
  مطالب مرتبط

  فرودگاه ساری میزبان اولین پرواز بازگشت زائران حج تمتع

  فرودگاه ساری میزبان اولین پرواز بازگشت زائران حج تمتع

  با توجه به اینکه پروازهای بازگشت با فشردگی زمانی بیشتری انجام می‎شود امکان دارد با بروز تاخیر ، حتی دو پرواز به طور همزمان به یک فرودگاه برسند که در این مواقع به خصوص در فرودگاه‎هایی که محدودیت‎های در آنها وجود دارد ، نیاز به وجود یک هماهنگی و مدیریت خوب میان ایران ایر، ...

  |

  اجرای طرح ساماندهی تردد وانت بارها در جاده های برون شهری مازندران

  اجرای طرح ساماندهی تردد وانت بارها در جاده های برون شهری مازندران

  با توجه به اهداف طرح ساماندهی وانت بار که یکی از بخش های آن برگزاری آموزش رانندگان و ارائه خدمات در جهت افزایش ایمنی حمل و نقل جاده ای می باشد کلیه حوزه های مربوطه وظیفه دارند همکاری لازم را برای اجرایی شدن طرح داشته باشند .

  |

  نظرات کاربران