در حال بارگذاری ...
 • برگزاری اولین جلسه کارگروه تخصصی - فرعی مدیرت بحران و پدافند غیرعامل شرکت فرودگاه ها

  بر اساس تقویم اعلامی جلسه‎های این کارگروه باید هر دو ماه یکبار برگزار شود و در آن به بحث و بررسی و تصوب الزامات مربوط به اسناد بالادستی مرتبط با پدافند غیرعامل و تسری آن به زیرساخت‎ها حیاتی ، حساس و مهم شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران در سراسر کشور پرداخته شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل دفتر مقررات فرودگاهی ، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل از برگزاری اولین جلسه تخصصی - فرعی مدیرت بحران و پدافند غیرعامل در سال ۹۸ خبر داد .

  فرشید گلیج گفت : این جلسه روز ۱۷ اردیبهشت ، با حضور اعضای این کارگروه شامل آقایان حسین اسفندیاری ، عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی ، سعید اکبری ، عضو هیات مدیره و راهبر عملیات هوانوردی، حمیدرضا سیدی ، معاون برنامه‎ریزی ، نظارت و امور اقتصادی ، محمدرضا امامی ، معاون توسعه مدیریت و منابع ، رحمت‎اله فیروزی‎پور ، مدیرکل حراست، میرسعید صفی‎نیا ، مدیرکل فرودگاه مهرآباد و همچنین سردار ساسانی معاون امور زیربنایی سازمان پدافند غیرعامل و مهندس نفیسی رئیس تدوین مرکز مقررات ، ایمنی حمل و نقل ، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران وزارت راه و شهرسازی برگزار شد .

  دبیر کارگروه تخصصی - فرعی مدیرت بحران و پدافند غیرعامل با اشاره به برگزاری جلسه‎ای با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران و سردار ساسانی ، افزود : این دیدار قبل از برگزار جلسه کارگروه در دفتر مدیرعامل انجام شد و آقای امیرمکری و سردار ساسانی در زمینه مباحث کلان مربوط به پدافند غیرعامل در فرودگاه‎ها به تبادل نظر و اتخاذ تصمیماتی پرداختند .

  گلیج ادامه داد : بر اساس تقویم اعلامی جلسه‎های این کارگروه باید هر دو ماه یکبار برگزار شود و در آن به بحث و بررسی و تصوب الزامات مربوط به اسناد بالادستی مرتبط با پدافند غیرعامل و تسری آن به زیرساخت‎ها حیاتی ، حساس و مهم شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران در سراسر کشور پرداخته شود .

  وی در مورد بخشی از نتایج اولین نشست این کارگروه در سال 98 گفت: ابلاغ ویرایش دوم دستورالعمل فرودگاه‎های یاری‎جو و یاری‎رسان (معین) ، فراهم‎سازی زیرساخت ارتباطی تلفن‎های ویژه مدیرت بحران و تفن‎های ماهواره‎ای ، برگزاری رزمایش‎های مرتبط با حوزه پدافند غیرعامل به منظور افزایش تاب‎آوری سیستم‎ها، که سال گذشته انجام شده و امسال هم انجام خواهد شد و همچنین به مانند سال 97 برگزاری دوره‎های آموزشی پدافند غیرعامل در سال ۹۸ با استفاده از ظرفیت‎های سازمان پدافند غیرعامل از جمله اقداماتی است که طی این جلسه مصوب شدند .
  مطالب مرتبط

  بازگشایی تمام محورهای اصلی و فرعی آسیب‌دیده از سیل در استان فارس

  بازگشایی تمام محورهای اصلی و فرعی آسیب‌دیده از سیل در استان فارس

  در سیل فروردین‌ماه ۲۶۴ کیلومتر راه فرعی و اصلی در استان آسیب دید و در مجموع بالغ بر ۸۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به زیرساخت‌های راه و شهرسازی استان آسیب وارد شد . این میزان خسارت مربوط به ابنیه فنی ، ساختمان‌های عمومی و دولتی ، معابر روستایی راه‌های فرعی و اصلی است .

  |

  اطلاعات هوانوردی ؛ بستر انجام پروازهای ایمن و استاندارد

  اطلاعات هوانوردی ؛ بستر انجام پروازهای ایمن و استاندارد

  سال گذشته شرکت پستی DHL که وظیفه ارسال مرسولات پستی اطلاعات هوانوردی در سطح بین‎الملل را پشتیبانی می‎کرد ، اعلام کرد که دیگر قادر به انجام تعهدات توافق شده نیست ، از این رو با همکاری اداره کل تدارکات اقدام لازم جهت عقد قرارداد با شرکت جایگزین به عمل آمد ضمن اینکه به منظور ...

  |

  نظرات کاربران