در حال بارگذاری ...
 • توسعه ناوگان هما با استفاده از ظرفیت‌های ملی و درون سازمانی

  رساندن هما به جایگاه واقعی خود با استفاده از توان و تجربه نیروهای متخصص داخلی و ظرفیت دانشگاه‌های کشور امری است که مردم به عنوان ولی نعمت همه ما ، همچنین مسئولان نظام جمهوری اسلامی از هما انتظار دارند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، تورج دهقانی زنگنه گفت : از تمام ظرفیت‌های ملی و درون سازمانی برای توسعه ناوگان فعال «هما» استفاده خواهد شد .

  تورج دهقانی زنگنه ، مدیرعامل جدید شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» با اشاره به وضعیت ویژه صنعت هوانوردی در کشور گفت : صنعت هوایی در شرایط حساس و خطیری است . از ابتدای انقلاب این صنعت هدف تحریم‌های ظالمانه آمریکا قرار گرفته است، اما درایت و توانمندی و متخصصان و مدیرانی که در این صنعت حضور داشتند ، باعث شد این صنعت بهرغم وابستگی به خارج نه تنها متوقف نشود ، بلکه پیشرفت چشمگیری نیز داشته باشد .

  وی ادامه داد : هما اگرچه با روزهای اوج خود فاصله دارد ، اما با ظرفیت‌هایی که به ویژه در زمینه نیروی انسانی متخصص و متعهد در اختیار دارد، به درستی تامین‌کننده بسیاری از نیازهای فنی ، عملیاتی و آموزشی اکثر شرکت‌هایی است که بعد از انقلاب تاسیس شده‌اند . هواپیمایی جمهوری اسلامی ما در صنعت هواپیمایی در وضعیت استاندارد است و کسی نمی‌تواند بگوید از این شرکت هواپیمایی ، استاندارد بالاتری چه در بعد آموزش ، چه فنی و چه خلبانان وجود دارد .

  دهقانی زنگنه با تاکید بر ضرورت توسعه ناوگان «هما» افزود : ظرفیت‌های بالقوه بسیاری در هما وجود دارد که باید با کمک یکدیگر این ظرفیتها را به صورت بالفعل تبدیل کنیم. تلاش خواهیم کرد از تمام ظرفیت‌های ملی و سازمانی برای افزایش ناوگان فعال موجود در شرکت استفاده کرده و گام‌های اساسی برداریم .

  مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» اصلاح ساختار شرکت برای بهره‌گیری بهینه از نیروی انسانی و ارائه خدمات شایسته به مسافران را یکی از ماموریت‌های خود توصیف کرد و گفت : توجه ویژه به صندوق بازنشستگی و انتخاب تصمیم مناسب برای حفظ کرامت و شان بازنشستگان هما با حمایت دولت محترم و عنایت ویژه جناب وزیر راه و شهرسازی در دستور کار قرار دارد . رساندن هما به جایگاه واقعی خود با استفاده از توان و تجربه نیروهای متخصص داخلی و ظرفیت دانشگاه‌های کشور امری است که مردم به عنوان ولی نعمت همه ما ، همچنین مسئولان نظام جمهوری اسلامی از هما انتظار دارند .
  مطالب مرتبط

  احداث ۹۰۰ کیلومتر راه در مناطق روستایی و کم‌تر توسعه‌یافته توسط خیرین راه و ترابری

  احداث ۹۰۰ کیلومتر راه در مناطق روستایی و کم‌تر توسعه‌یافته توسط خیرین راه و ترابری

  انجمن خیرین راه و ترابری به دنبال این است که بخشی از کسری بودجه پروژه‌های دارای اولویت وزارت راه و شهرسازی در مناطق کم‌تر توسعه‌یافته را از طریق خیرین تأمین کند و بخش باقیمانده هزینه اجرای پروژه‌ها نیز توسط وزارت راه و شهرسازی تأمین شود .

  |

  برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی برای ایجاد رونق در تولید

  برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی برای ایجاد رونق در تولید

  در پنج محور رونق تولید را در دستور کار خود قرار داده‌ایم از ظرفیت ساخت داخل کشور برای تولید در بخش حمل و نقل نهایت استفاده را خواهیم برد . در صنعت پشتیبان صنایع هوایی ، در صنعت اداری و صنایع ناوبری ظرفیت‌های داخلی برای تولید وجود دارد . در صنعت هواشناسی هم برای تامین تجهیزات ...

  |

  حفظ تمام پروازهای خارجی با وجود تحریم‌های گسترده علیه صنعت هوایی کشور

  حفظ تمام پروازهای خارجی با وجود تحریم‌های گسترده علیه صنعت هوایی کشور

  در حال حاضر حساب ایران ایر با فرودگاه‌ها برابر شده است و بدهی مالیاتی نداریم و این برگ برنده‌ای برای شفافیت‌های مالی هما محسوب می‌شود . همچنین با حمایت وزیر راه و شهرسازی ، ۱۶۱۰ میلیارد تومان افزایش سرمایه دولت در هما مصوب شده است که این می‌تواند ترازنامه هما را بهبود بخشد .

  |

  عرضه سهام هما در بازار سرمایه

  عرضه سهام هما در بازار سرمایه

  در جریان خصوصی‌سازی نباید وضعیت به گونه‌ای شود که ایران‌ ایر به یک شرکت بی‌ارزش تبدیل شود و یک نفر آن را به قیمت ناچیز بخرد . این اتفاقی است که متاسفانه برای تعدادی از شرکت‌های ارزشمند کشور افتاده است .

  |

  نظرات کاربران