در حال بارگذاری ...
 • انتصاب رئیس مرکز توسعه و سیاست‌های راهبردی وزارت راه و شهرسازی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، فرزانه شرفبافی مدیر عامل سابق هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با حکم وزیر راه و شهرسازی به سمت رئیس مرکز توسعه و سیاست‌های راهبردی منصوب شد .

  متن حکم وزیر راه و شهرسازی به شرح ذیل می باشد :

  با توجه به دانش و تجربه سرکار عالی ، به موجب این حکم به سمت ( رئیس مرکز توسعه و سیاست های راهبردی ) منصوب می شوید تا در پیشبرد برنامه های دولت تدبیر و امید و در اجرای منویات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب ، اجرای سیاست های کلی نظام و اقتصاد مقاومتی همچنین پیشبرد اهداف چشم انداز ۱۴۰۴ جمهوری اسلامی ایران ، با هماهنگی معاونت ها ، سازمان ها و شرکت های تابعه ، مدیران ستادی و استانی وزارتخانه به شرح ذیل اقدام نمائید :

  - آینده پژوهی در حوزه های ماموریتی وزارتخانه با چشم انداز کلان به روند تحولات فناوری .

  - تدوین جهت گیری های راهبردی همراه با تدوین چشم انداز سال ۱۴۱۴ وزارت با بهره مندی از نظرات صاحب نظران درونی و بیرونی حوزه های مرتبط با راه ، مسکن ، شهرسازی ، راه آهن ، هوایی ، دریایی ، زمین شهری ، آمایش و کالبد سرزمین ، بازآفرینی شهری و ...

  - راه اندازی گروه های اندیشه ورز تخصصی با همکاری مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی و صاحب نظران حوزه راه و شهرسازی و استخراج راهبردهای کلان و خط مشی اجرایی و جهت گیری سازمانی همراه با پایش مستمر آن .

  توفیقات روزافزون شما را از خداوند متعال خواستارم.

   
  مطالب مرتبط

  آمادگی فرودگاه ارومیه برای خدمت رسانی به زائران حج تمتع سال ۹۸

  آمادگی فرودگاه ارومیه برای خدمت رسانی به زائران حج تمتع سال ۹۸

  برنامه ریزی های اداره کل فرودگاه های استان از چند ماه قبل برای انجام هر چه بهتر پروازهای حج آغاز و در همین راستا بررسی دستگاه های کمک ناوبری و سیستم های بازرسی انجام شده است و همه سیستم های فرودگاه کاملا عملیاتی هستند .

  |

  اعزام ۸۶۵۰۰ زائر ایرانی از به خانه خدا از ۱۹ فرودگاه کشور

  اعزام ۸۶۵۰۰ زائر ایرانی از به خانه خدا از ۱۹ فرودگاه کشور

  تمهیدات و هماهنگی‎های لازم در فرودگاه‎های کشور برای انجام پروازهای به موقع و ایمن پیش‎بینی و انجام شده است و اکنون در ۱۹ فرودگاه اقدامات مناسب در ترمینال ، محوطه‎های فرودگاهی و امکانات لازم برای توقف زائران و امکانات رفاهی پیش از پرواز را انجام داده‎اند .

  |

  نظرات کاربران