در حال بارگذاری ...
 • انتصاب رئیس مرکز توسعه و سیاست‌های راهبردی وزارت راه و شهرسازی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، فرزانه شرفبافی مدیر عامل سابق هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با حکم وزیر راه و شهرسازی به سمت رئیس مرکز توسعه و سیاست‌های راهبردی منصوب شد .

  متن حکم وزیر راه و شهرسازی به شرح ذیل می باشد :

  با توجه به دانش و تجربه سرکار عالی ، به موجب این حکم به سمت ( رئیس مرکز توسعه و سیاست های راهبردی ) منصوب می شوید تا در پیشبرد برنامه های دولت تدبیر و امید و در اجرای منویات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب ، اجرای سیاست های کلی نظام و اقتصاد مقاومتی همچنین پیشبرد اهداف چشم انداز ۱۴۰۴ جمهوری اسلامی ایران ، با هماهنگی معاونت ها ، سازمان ها و شرکت های تابعه ، مدیران ستادی و استانی وزارتخانه به شرح ذیل اقدام نمائید :

  - آینده پژوهی در حوزه های ماموریتی وزارتخانه با چشم انداز کلان به روند تحولات فناوری .

  - تدوین جهت گیری های راهبردی همراه با تدوین چشم انداز سال ۱۴۱۴ وزارت با بهره مندی از نظرات صاحب نظران درونی و بیرونی حوزه های مرتبط با راه ، مسکن ، شهرسازی ، راه آهن ، هوایی ، دریایی ، زمین شهری ، آمایش و کالبد سرزمین ، بازآفرینی شهری و ...

  - راه اندازی گروه های اندیشه ورز تخصصی با همکاری مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی و صاحب نظران حوزه راه و شهرسازی و استخراج راهبردهای کلان و خط مشی اجرایی و جهت گیری سازمانی همراه با پایش مستمر آن .

  توفیقات روزافزون شما را از خداوند متعال خواستارم.

   
  مطالب مرتبط

  از سرگیری پروازهای هفتگی شرکت هما به فرودگاه فرانکفورت از ۱۲ مهرماه

  از سرگیری پروازهای هفتگی شرکت هما به فرودگاه فرانکفورت از ۱۲ مهرماه

  هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" قبل از شیوع کرونا به سه فرودگاه مهم فرانکفورت ، هامبورگ و کلن پرواز داشت که با شیوع ویروس کرونا بسیاری از پروازهای "هما" به مقاصد اروپایی تعلیق شد و صرفاً پروازهایی یکسره برای بازگرداندن هموطنان مقیم انجام می‌شد . به دنبال پیگیری های صورت ...

  |

  اورهال هواپیمای باری بوئینگ ۷۴۷ شرکت هما به همت مهندسان ایرانی

  اورهال هواپیمای باری بوئینگ ۷۴۷ شرکت هما به همت مهندسان ایرانی

  تعمیر (اورهال) در هواپیمای مسافری بیشتر از هواپیمای باری زمان می‌برد ، اما با توجه به آنکه هواپیمایی استراتژیک در کشور به شمار می‌رود بنابراین به عنوان یکی از مهم‌ترین تعمیرات شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود .

  |

  تاکید بر تکمیل پروژه راه‌آهن سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان توسط سرمایه‌گذار چینی

  تاکید بر تکمیل پروژه راه‌آهن سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان توسط سرمایه‌گذار چینی

  در خصوص موضوع مالی پروژه مقرر شد تا تمهیدات لازم برای تسهیل در مراودات مالی و همچنین فعال‌سازی مابقی LC نیز انجام شود . سرمایه‌گذار چینی این پروژه نیز اعلام کرد با تمام قدرت روند اجرای پروژه را سرعت می‌دهد و مشکلات موجود را برطرف خواهد کرد .

  |

  برقراری مجدد پروازهای شرکت هما به استانبول از چهارم مهرماه

  برقراری مجدد پروازهای شرکت هما به استانبول از چهارم مهرماه

  مسافران در پروازهای ورودی به استانبول ، می‌بایست در محدوده‌ی ۷۲ ساعت مانده به پرواز اقدام به انجام آزمایش PCR نموده و نتیجه آن را هنگام ورود به فرودگاه استانبول به ماموران بهداشت آن کشور ارائه کنند .

  |

  نظرات کاربران