در حال بارگذاری ...
 • انتصاب رئیس مرکز توسعه و سیاست‌های راهبردی وزارت راه و شهرسازی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، فرزانه شرفبافی مدیر عامل سابق هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با حکم وزیر راه و شهرسازی به سمت رئیس مرکز توسعه و سیاست‌های راهبردی منصوب شد .

  متن حکم وزیر راه و شهرسازی به شرح ذیل می باشد :

  با توجه به دانش و تجربه سرکار عالی ، به موجب این حکم به سمت ( رئیس مرکز توسعه و سیاست های راهبردی ) منصوب می شوید تا در پیشبرد برنامه های دولت تدبیر و امید و در اجرای منویات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب ، اجرای سیاست های کلی نظام و اقتصاد مقاومتی همچنین پیشبرد اهداف چشم انداز ۱۴۰۴ جمهوری اسلامی ایران ، با هماهنگی معاونت ها ، سازمان ها و شرکت های تابعه ، مدیران ستادی و استانی وزارتخانه به شرح ذیل اقدام نمائید :

  - آینده پژوهی در حوزه های ماموریتی وزارتخانه با چشم انداز کلان به روند تحولات فناوری .

  - تدوین جهت گیری های راهبردی همراه با تدوین چشم انداز سال ۱۴۱۴ وزارت با بهره مندی از نظرات صاحب نظران درونی و بیرونی حوزه های مرتبط با راه ، مسکن ، شهرسازی ، راه آهن ، هوایی ، دریایی ، زمین شهری ، آمایش و کالبد سرزمین ، بازآفرینی شهری و ...

  - راه اندازی گروه های اندیشه ورز تخصصی با همکاری مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی و صاحب نظران حوزه راه و شهرسازی و استخراج راهبردهای کلان و خط مشی اجرایی و جهت گیری سازمانی همراه با پایش مستمر آن .

  توفیقات روزافزون شما را از خداوند متعال خواستارم.

   
  مطالب مرتبط

  تکمیل حلقه اتصال کریدورهای بین‌المللی شرق به غرب

  تکمیل حلقه اتصال کریدورهای بین‌المللی شرق به غرب

  این آزادراه دارای ۴۲۵ متر تونل و ۳۵۰ متر پل رودخانه‌ای و خاص است و ۹ میلیون متر مکعب خاکریزی ، ۲ میلیون متر مکعب خاکبرداری ، ۹۴۰ هزار متر مکعب زیر اساس و ۶۷۵ هزار متر مکعب اساس از دیگر عملیات اجرایی در این پروژه خواهد بود .

  |

  فراهم شدن ضمانت‌های مالی طرف خارجی در راه‌آهن سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان

  فراهم شدن ضمانت‌های مالی طرف خارجی در راه‌آهن سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان

  به دلیل برخورداری طرح راه آهن سریع السیر تهران - قم - اصفهان و قم - اراک از یک طرف خارجی که تضامین لازم برای تامین مالی این طرح را فراهم کرده و اینکه تغییر و جابه‌جایی اسناد آن زمان بر بود ، مصوبه قبلی اصلاح شد .

  |

  نظرات کاربران