در حال بارگذاری ...
 • انتصاب رئیس مرکز توسعه و سیاست‌های راهبردی وزارت راه و شهرسازی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، فرزانه شرفبافی مدیر عامل سابق هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با حکم وزیر راه و شهرسازی به سمت رئیس مرکز توسعه و سیاست‌های راهبردی منصوب شد .

  متن حکم وزیر راه و شهرسازی به شرح ذیل می باشد :

  با توجه به دانش و تجربه سرکار عالی ، به موجب این حکم به سمت ( رئیس مرکز توسعه و سیاست های راهبردی ) منصوب می شوید تا در پیشبرد برنامه های دولت تدبیر و امید و در اجرای منویات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب ، اجرای سیاست های کلی نظام و اقتصاد مقاومتی همچنین پیشبرد اهداف چشم انداز ۱۴۰۴ جمهوری اسلامی ایران ، با هماهنگی معاونت ها ، سازمان ها و شرکت های تابعه ، مدیران ستادی و استانی وزارتخانه به شرح ذیل اقدام نمائید :

  - آینده پژوهی در حوزه های ماموریتی وزارتخانه با چشم انداز کلان به روند تحولات فناوری .

  - تدوین جهت گیری های راهبردی همراه با تدوین چشم انداز سال ۱۴۱۴ وزارت با بهره مندی از نظرات صاحب نظران درونی و بیرونی حوزه های مرتبط با راه ، مسکن ، شهرسازی ، راه آهن ، هوایی ، دریایی ، زمین شهری ، آمایش و کالبد سرزمین ، بازآفرینی شهری و ...

  - راه اندازی گروه های اندیشه ورز تخصصی با همکاری مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی و صاحب نظران حوزه راه و شهرسازی و استخراج راهبردهای کلان و خط مشی اجرایی و جهت گیری سازمانی همراه با پایش مستمر آن .

  توفیقات روزافزون شما را از خداوند متعال خواستارم.

   
  مطالب مرتبط

  آغاز فصل جدیدی از همکاری در حوزه حمل و نقل میان ایران و عراق

  آغاز فصل جدیدی از همکاری در حوزه حمل و نقل میان ایران و عراق

  برای ما و شما مهم است که عراق بتواند به آسیای میانه ، پاکستان و روسیه بار جا‌به‌جا کند، امیدواریم با توجه به پیوند دیرینه فرهنگی و تاریخی که بین ملت‌های ایران و عراق برقرار است این ریل بتواند فصل جدیدی از گستره همکاری‌های ۲ کشور را فراهم کند .

  |

  تولید ۱۰۰۰ دستگاه کامیون در هر کارخانه داخلی طی سال جاری

  تولید ۱۰۰۰ دستگاه کامیون در هر کارخانه داخلی طی سال جاری

  در این طرح در اولویت نخست خودروهای بالای ۵۰ سال سن هدف قرار گرفته‌اند . در این خصوص خوشبختانه شب عید سعید فطر ۸۶۳ راننده که بالاترین پیمایش را داشتند ، پیامکی دریافت کردند که می‌توانند در قراردادی با شرکت ایران خودرو دیزل و طبق راهنمایی‌ها نسبت به تهیه خودروی جایگزین که به ...

  |

  نظرات کاربران