در حال بارگذاری ...
 • ثبت رکورد بی سابقه در تن - کیلومتر بار خالص حمل شده توسط راه آهن تهران

  پیش بینی می شود با تسریع در سیر قطارهای باری و اعزام واگن های باردار سطح ناحیه این رکورد با همت همکاران راه آهن تهران حفظ و تداوم می یابد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، اداره کل راه آهن تهران در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ماه موفق به ثبت رکوردی جدید در تن کیلومتر خالص بار شد .

  عابدین هادی نژاد مدیر کل راه آهن تهران با اعلام این خبر گفت : اداره کل راه آهن تهران در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ماه موفق به ثبت رکوردی جدید در تن کیلومتر بار خالص حمل شده گردید .

  هادی نژاد با اشاره به عدد تن کیلومتر حمل شده مذکور به میزان ۴۴۱۱۷۷۵ تن کیلومتر در مورخه ۹۸/۲/۱۴ افزود : تن کیلومتر خالص ، حاصل سیر ۴۸ رام قطار باری در سه محور راه آهن تهران (خراسان - قم - قزوین) است .

  وی با توضیح اینکه ۱۱۶ درصد از برنامه ابلاغی اداره کل راه آهن تهران تحقق یافت ، گفت : این رکورد در اداره کل راه آهن تهران بی سابقه است .

  هادی نژاد در ادامه تصریح کرد : پیش بینی می شود با تسریع در سیر قطارهای باری و اعزام واگن های باردار سطح ناحیه این رکورد با همت همکاران راه آهن تهران حفظ و تداوم می یابد .
  مطالب مرتبط

  صرفه جویی های حمل و نقل ریلی نمونه بارز ارتقا بهره وری و ارزش افزوده در اقتصاد ملی

  صرفه جویی های حمل و نقل ریلی نمونه بارز ارتقا بهره وری و ارزش افزوده در اقتصاد ملی

  قانون پیش‌بینی کرده است که هرگونه سرمایه گذاری که منجر به صرفه جویی در مصرف سوخت شود اصل منابع سرمایه گذاری به سرمایه گذار مربوطه برگردد و شرکت راه آهن به استناد مبانی قانونی با تشکیل ۱۲ کارگروه تخصصی و با یک اقدام جهادی برای ارتقا بهره وری در بخش های مختلف صنعت حمل و نقل ریلی ...

  |

  نظرات کاربران