در حال بارگذاری ...
 • ثبت رکورد بی سابقه در تن - کیلومتر بار خالص حمل شده توسط راه آهن تهران

  پیش بینی می شود با تسریع در سیر قطارهای باری و اعزام واگن های باردار سطح ناحیه این رکورد با همت همکاران راه آهن تهران حفظ و تداوم می یابد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، اداره کل راه آهن تهران در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ماه موفق به ثبت رکوردی جدید در تن کیلومتر خالص بار شد .

  عابدین هادی نژاد مدیر کل راه آهن تهران با اعلام این خبر گفت : اداره کل راه آهن تهران در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ماه موفق به ثبت رکوردی جدید در تن کیلومتر بار خالص حمل شده گردید .

  هادی نژاد با اشاره به عدد تن کیلومتر حمل شده مذکور به میزان ۴۴۱۱۷۷۵ تن کیلومتر در مورخه ۹۸/۲/۱۴ افزود : تن کیلومتر خالص ، حاصل سیر ۴۸ رام قطار باری در سه محور راه آهن تهران (خراسان - قم - قزوین) است .

  وی با توضیح اینکه ۱۱۶ درصد از برنامه ابلاغی اداره کل راه آهن تهران تحقق یافت ، گفت : این رکورد در اداره کل راه آهن تهران بی سابقه است .

  هادی نژاد در ادامه تصریح کرد : پیش بینی می شود با تسریع در سیر قطارهای باری و اعزام واگن های باردار سطح ناحیه این رکورد با همت همکاران راه آهن تهران حفظ و تداوم می یابد .
  مطالب مرتبط

  بازدید مدیرعامل شرکت راه آهن از ایستگاه راه آهن تهران و ساختمان شهید کلانتری

  بازدید مدیرعامل شرکت راه آهن از ایستگاه راه آهن تهران و ساختمان شهید کلانتری

  ساختمان شهید کلانتری راه آهن در سال ۱۳۱۸ ساخته شده و پس از ۷۰ سال بازسازی این ساختمان در دست اقدام قرار گرفته تا پس از اتمام عملیات بازسازی آن، بخشی از ستاد مرکزی راه آهن در این ساختمان مستقر شود .

  |

  نظرات کاربران