در حال بارگذاری ...
 • تقدیر از خدمات مسافری شرکت راه آهن در ایام تعطیلات نوروزی

  در این نشست بر گسترش و بهبود نحوه اطلاع رسانی اقدامات و همچنین زحمات همکاران در حوزه مسافری تأکید شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در سی ‌و ‌نهمین نشست ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری از خدمات مسافری شرکت راه آهن جمهوری اسلامی در ایام تعطیلات نوروزی تقدیر شد .

  در این نشست نماینده اداره کل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری ، گزارشی از عملکرد شرکت راه آهن در نوروز ۹۸ ارائه داد .

  در این نشست که با حضور «ولی تیموری» معاون سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و نمایندگان سایر دستگاه های اجرایی عضو این ستاد ، برگزار شد از عملکرد شرکت راه آهن به عنوان عضو فعال ستاد نوروزی تقدیر به عمل آمد .

  با توجه به تقدیر از خدمات شرکت راه آهن در نشست ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در سازمان میراث فرهنگی ، نخستین نشست مسئولان روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت های حمل و نقل مسافری در ایام تعطیلات نوروزی با حضور مدیر کل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری نیز در روز ۱۴ اردیبهشت ماه سال جاری در این اداره کل برگزار و از همکاری های همه شرکت های حمل و نقل ریلی مسافری تقدیر و تشکر شد .

  ضمناً در این نشست بر گسترش و بهبود نحوه اطلاع رسانی اقدامات و همچنین زحمات همکاران در حوزه مسافری تأکید شد .
  مطالب مرتبط

  همکاری راه آهن و سازمان میراث فرهنگی برای تسریع در روند ثبت جهانی خط آهن سراسری

  همکاری راه آهن و سازمان میراث فرهنگی برای تسریع در روند ثبت جهانی خط آهن سراسری

  روند ثبت خط آهن سراسری ایران از سال ۹۴ آغاز شد و این میراث فرهنگی در سال ۱۳۹۶ در فهرست آثار ملی قرار گرفت و پس از آن تلاش ها تا امروز برای ثبت جهانی آن ادامه دارد . تاکنون ۳ خط آهن در دنیا به ثبت جهانی رسیده که طولانی ترین آن ها ۱۲۰ کیلومتر بوده است .

  |

  لزوم جمع‌ آوری خطوط راه‌آهن از داخل شهرها و انتقال ایستگاه‌ها به بیرون شهر

  لزوم جمع‌ آوری خطوط راه‌آهن از داخل شهرها و انتقال ایستگاه‌ها به بیرون شهر

  در راستای ارتقای بهره‌وری شبکه راه‌آهن و اتصال آن به چشمه‌های بار در سراسر کشور، ۵۱۲ کیلومتر خط ریلی فرعی شناسایی‌شده است تا به شبکه متصل شود . در سال جاری برای احداث ۵۹ کیلومتر از این شبکه با یکی از شرکت‌های داخلی تفاهم‌نامه امضاشده است تا از طریق این خطوط هشت مرکز بار به ...

  |

  نظرات کاربران