در حال بارگذاری ...
 • بررسی روند پروژه‎های در دست اجرای فرودگاه اصفهان

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران در جریان بازدید از فرودگاه اصفهان پروژه‎های در حال اجرای این فرودگاه را مورد بررسی قرار داد .

  حسین اسفندیاری روز شنبه ۱۴ اردیبهشت ، با حضور در فرودگاه اصفهان از پروژه‎های در حال اجرای این فرودگاه از جمله توسعه پارکینگ هواپیما ‏‏، توسعه ترمینال پروازهای خارجی ، احداث موتورخانه ترمینال پروازهای خارجی و احداث جایگاه تشریفات اختصاصی CIP این فرودگاه بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند انجام این پروژه‎ها قرار گرفت .

  اسفندیاری در این بازدید که با ارائه گزارش مبسوطی از سوی حسن امجدی ، مدیرکل فرودگاه‎های استان اصفهان همراه بود ، ضمن ابراز رضایت از اقدامات انجام شده در فرودگاه اصفهان بر لزوم تعیین و تکلیف سایر پروژه‎ها از جمله ترمینال بین‎المللی ، ساختمان تکنیکال بلاک و ایستگاه آتشنشانی جدید فرودگاه در سال جاری تاکید کرد .

  گفتنی است ، پروژه توسعه پارکینگ هواپیما جهت افزایش موقعیت پارک هواپیما از ۱۰ به ۲۳ موقعیت پارک با ۴۰ درصد پیشرفت ، پروژه توسعه ترمینال پروازهای خارجی از شش هزار مترمربع به ۱۴ هزار مترمربع با ۶۲ درصد پیشرفت ، پروژه احداث موتورخانه ترمینال پروازهای خارجی به مساحت ۱۰۰۰ مترمربع با ۸۰ درصد پیشرفت و پروژه احداث جایگاه تشریفات اختصاصی CIP با ۹۷ درصد پیشرفت در فرودگاه اصفهان در حال اجرا است .
  مطالب مرتبط

  افزایش ۷ درصدی اعزام و پذیرش مسافر در فرودگاه ها طی شهریور ماه

  افزایش ۷ درصدی اعزام و پذیرش مسافر در فرودگاه ها طی شهریور ماه

  طبق آمار ، سهم پروازهای خارجی شهریور ۹۸ ، در فرودگاه‎های بین‎المللی تحت مالکیت شرکت فرودگاه‎ها نیز ، نشست و برخاست ۲۲۶۳ فروند هواپیما است که طی آن بیش از ۳۱۵ هزار مسافر اعزام و پذیرش و بیش از شش میلیون کیلوگرم بار ارسال و پذیرش شده‎است .

  |

  جابجایی بیش از سه میلیون و ۷۰۰ هزار مسافر در فرودگاه‎های کشور طی مرداد ماه

  جابجایی بیش از سه میلیون و ۷۰۰ هزار مسافر در فرودگاه‎های کشور طی مرداد ماه

  طبق آمار ، سهم پروازهای داخلی از کل پروازهای مرداد ۹۸ ، نشست و برخاست ۲۸ هزار و ۸۵۵ فروند نشست و برخاست هواپیماست که طی آن بیش از سه میلیون و ۳۹۷ هزار مسافر و بیش از ۲۶ میلیون کیلوگرم بار منتقل شده‎است .

  |

  نظرات کاربران