در حال بارگذاری ...
 • ارائه گزارشی از وضعیت راه‌های اصلی و فرعی و ابنیه فنی مناطق آسیب دیده استان گلستان

  در بازسازی و ترمیم محورهای آسیب‌دیده از سیل ، بر اساس مطالعات کارشناسی انجام شده ، اولویت بر ارتقای وضع موجود با کمترین تخریب به ویژه در محورهای کوهستانی است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ، معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی ، رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از مناطق آسیب‌دیده از سیل و رانشی استان گلستان بازدید کردند .

  عبدالهاشم حسن‌نیا در این بازدید ، گزارشی از وضعیت راه‌های اصلی و فرعی و ابنیه فنی مناطق آسیب دیده از سیل به بازدیدکنندگان ارائه کرد و افزود : با تلاش نیروهای راهداری و به کارگیری پیمانکاران بخش خصوصی و کمک‌ سایر استان‌ها ، در حال حاضر در همه راه‌های فرعی و روستایی امکان تردد وسایل نقلیه فراهم شده است و در محورهایی که با تخریب کامل مواجه بودند ، از مسیرهای جایگزین استفاده و پل‌های موقتی نصب شده است .

  وی خاطرنشان کرد : در بازسازی و ترمیم محورهای آسیب‌دیده از سیل ، بر اساس مطالعات کارشناسی انجام شده ، اولویت بر ارتقای وضع موجود با کمترین تخریب به ویژه در محورهای کوهستانی است .

  گفتنی است ، حضور در مناطق آسیب‌دیده از رانش شهرستان آزادشهر از جمله جاده‌ خوش‌ییلاق و برخی روستاهای بخش چشمه‌ساران ، روستاهای مینودشت ، سدهای وشمگیر ، بوستان، مناطق سیل‌زده آق‌قلا و گمیشان از جمله برنامه‌های اعضای کمیسیون عمران مجلس و هیأت همراه در این سفر است .
  مطالب مرتبط

  ابلاغ دستور العمل اعزام اتوبوس زائران اربعین حسینی (ع) به کشور عراق

  ابلاغ دستور العمل اعزام اتوبوس زائران اربعین حسینی (ع) به کشور عراق

  سن ناوگان ایرانی برای سفر برون مرزی یکسره طبق این دستورالعمل پنج سال است و رانندگان ناوگان اعزامی موظفند پس از پیاده نمودن زائرین در شهر مقصد ، حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت از زمان ورود به کشور عراق به داخل کشور برگردند .

  |

  نظرات کاربران