در حال بارگذاری ...
 • ارائه گزارشی از وضعیت راه‌های اصلی و فرعی و ابنیه فنی مناطق آسیب دیده استان گلستان

  در بازسازی و ترمیم محورهای آسیب‌دیده از سیل ، بر اساس مطالعات کارشناسی انجام شده ، اولویت بر ارتقای وضع موجود با کمترین تخریب به ویژه در محورهای کوهستانی است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ، معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی ، رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از مناطق آسیب‌دیده از سیل و رانشی استان گلستان بازدید کردند .

  عبدالهاشم حسن‌نیا در این بازدید ، گزارشی از وضعیت راه‌های اصلی و فرعی و ابنیه فنی مناطق آسیب دیده از سیل به بازدیدکنندگان ارائه کرد و افزود : با تلاش نیروهای راهداری و به کارگیری پیمانکاران بخش خصوصی و کمک‌ سایر استان‌ها ، در حال حاضر در همه راه‌های فرعی و روستایی امکان تردد وسایل نقلیه فراهم شده است و در محورهایی که با تخریب کامل مواجه بودند ، از مسیرهای جایگزین استفاده و پل‌های موقتی نصب شده است .

  وی خاطرنشان کرد : در بازسازی و ترمیم محورهای آسیب‌دیده از سیل ، بر اساس مطالعات کارشناسی انجام شده ، اولویت بر ارتقای وضع موجود با کمترین تخریب به ویژه در محورهای کوهستانی است .

  گفتنی است ، حضور در مناطق آسیب‌دیده از رانش شهرستان آزادشهر از جمله جاده‌ خوش‌ییلاق و برخی روستاهای بخش چشمه‌ساران ، روستاهای مینودشت ، سدهای وشمگیر ، بوستان، مناطق سیل‌زده آق‌قلا و گمیشان از جمله برنامه‌های اعضای کمیسیون عمران مجلس و هیأت همراه در این سفر است .
  مطالب مرتبط

  بهره برداری از طرح بهسازی محور پردیسان - ورجان در استان قم

  بهره برداری از طرح بهسازی محور پردیسان - ورجان در استان قم

  از آنجا که محور پردیسان – ورجان مهم‌ترین محور ییلاقی استان است وغالبا در روزهای تعطیل و پایان هفته شاهد ترافیک چشمگیری است اجرای طرح بهسازی آن بدون اعمال انسداد ترافیکی ، اما مطابق آیین نامه های ایمنی در دستور کار قرار گرفت .

  |

  برگزاری نشست هم‌اندیشی با کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایی حمل‌ونقل مسافر کشور

  برگزاری نشست هم‌اندیشی با کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایی حمل‌ونقل مسافر کشور

  در این نشست از سوی نمایندگان کانون انجمن‌های صنفی مشکلات مربوط به افزایش مصرف سوخت ناوگان باتوجه به افزایش دمای هوا ، افزایش قیمت روغن و لوازم یدکی ، همچنین مسائل مربوط به ضوابط فعالیت شرکت‌ها ، مطرح و مورد بررسی قرار گرفت .

  |

  نظرات کاربران