در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح کمربندی شهر نی‌ریز

  احجام پروژه شامل ۳۱۰۰۰ متر مکعب خاکریزی ، ۲۴۰۰۰ متر مکعب اساس و زیراساس، ۱۳۲۰۰۰ متر مربع آسفالت ، ۱۵۰۰ متر مکعب پی کنی، ۳۸۰ تن میلگرد و ۴۰۰۰ متر مکعب بتن ریزی است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح کمربندی شهر نی‌ریز با اعتباری بالغ بر ۱۳۵ میلیارد ریال آغاز شد .

  فیروز تکاور در این مراسم که معاون وزیر راه و شهرسازی  و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و همچنین رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شهرستانهای استهبان و نی ریز در مجلس شورای اسلامی و نیز معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی حضور داشتند گفت : موقعیت تقاطع ورودی نی ریز در امتداد غربی – شرقی مسیر استهبان – قطرویه و در محدوده شهر و پایانه برون شهری واقع شده است .

  مدیر کل راه و شهرسازی فارس اضافه کرد : با توجه به تقاضای ترافیک شریانی بین استانهای فارس و کرمان از طریق شهر نی ریز و بطور مشخص از طریق تردد از تقاطع مذکور ، مطالعات ساماندهی و طرح هندسی تقاطع به صورت پل روگذر برای جداسازی تردد شریانی از پیکربندی همسطح تقاطع و دسترسی مناسب پایانه مسافربری و شبکه ترافیک شهری شهر نیریز در قالب یک تقاطع غیرهمسطح ابلاغ گردید .

  وی در خصوص ابنیه فنی این تقاطع اظهار داشت : این تقاطع شامل دو دستگاه  پل موازی رفت و برگشت هر یک با ۶ دهانه ۳۰ متری در مجموع ۳۶۰ متر مربع پل سازی می باشد . احجام پروژه شامل ۳۱۰۰۰ متر مکعب خاکریزی ، ۲۴۰۰۰ متر مکعب اساس و زیراساس، ۱۳۲۰۰۰ متر مربع آسفالت ، ۱۵۰۰ متر مکعب پی کنی، ۳۸۰ تن میلگرد و ۴۰۰۰ متر مکعب بتن ریزی است .

  مدیرکل راه و شهرسازی مدت اجرای این پروژه را ۲۴ ماه اعلام و اظهار امیدواری کرد بتوانیم این پروژه را در صورت تامین اعتبارات به موقع در موعد مقرر به اتمام برسانیم.
  مطالب مرتبط

  وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خواستار حذف «امتیاز واردات ریل» از کشورهای اوراسیا شد

  وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خواستار حذف «امتیاز واردات ریل» از کشورهای اوراسیا شد

  وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ضمن اشاره به اینکه لایحه ذکر شده به صورت «خارج از دستور» و بدون دریافت نظرات کارشناسی دستگاه‌ های اجرایی در هیات وزیران به تصویب رسیده و به مجلس شورای اسلامی ارسال شده است ، درخواست کرده است که حذف عنوان «ریل» از آن لیست ، با قید فوریت در دستور ...

  |

  احداث و بهسازی ۴۵ کیلومتر راه روستایی لارستان در قالب طرح ابرار

  احداث و بهسازی ۴۵ کیلومتر راه روستایی لارستان در قالب طرح ابرار

  توسعه روستایی راهبردی برای بهبود زندگی اجتماعی و اقتصادی روستائیان است ، که باید همه جانبه ، مستمر و تحول‌آفرین باشد و با تکمیل و احداث این راه‌ها ، دسترسی مردم روستا به مراکز و همچنین انتقال تولیدات کشاورزی و دامی روستایی تسهیل می شود .

  |

  ساخت خط‌آهن رشت - آستارا توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا

  ساخت خط‌آهن رشت - آستارا توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا

  درباره خط‌آهن رشت - آستارا توافق‌نامه‌ای بین شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور و قرارگاه سازندگی خاتم الأنبیا صورت گرفته است ، ضمن آنکه سرمایه‌گذار خارجی پروژه هم جمهوری آذربایجان است که اعلام کرده است ۵۰۰ میلیون دلار در این خط سرمایه‌گذاری می‌کند .

  |

  نظرات کاربران