در حال بارگذاری ...
 • انجام موفقیت آمیز عملیات وارسی پروازی دستگاه ILS در فرودگاه اهواز

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان از انجام موفق وارسی پروازی دستگاه ILS باند ۳۰۰ فرودگاه اهواز خبر داد .

  محمدرضا رضایی مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان گفت : با توجه به اهمیت به روز بودن دستگاه های کمک ناوبری عملیات وارسی پروازی این دستگاه توسط گروه فلایت چک شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و متخصصان الکترونیک هواپیمایی و کنترلرهای فرودگاه اهواز با موفقیت انجام شد .

  گفتنی است، عملیات وارسی پروازی (فلایت چک) سامانه های کمک ناوبری منطبق با اسناد و دستورالعمل های ایکائو از الزامات تداوم ارایه سرویس های هوانوردی مربوطه است و به صورت دوره‌ای به منظور بررسی صحت کارکرد دستگاه‌های ILS ، DVOR و DME صورت می‌گیرد .
  مطالب مرتبط

  ارائه خدمات ایمن کنترل ترافیک هوایی در چارچوب استانداردهای ایکائو

  ارائه خدمات ایمن کنترل ترافیک هوایی در چارچوب استانداردهای ایکائو

  اکنون نیز با وجود نوتام صادر شده از سوی FAA که بیشتر رنگ و بوی سیاسی دارد تا مبتنی بر واقعیت ، فضای جمهوری اسلامی ایران باز است و خدمات ایمن کنترل ترافیک هوایی مانند سابق در چارچوب استانداردهای ایکائو ارایه می شود .

  |

  لزوم تعامل هر چه بیشتر هوانیروز با شرکت فرودگاه‎ها برای توسعه خدمات فرودگاه اهواز

  لزوم تعامل هر چه بیشتر هوانیروز با شرکت فرودگاه‎ها برای توسعه خدمات فرودگاه اهواز

  در حال حاضر با توجه به حجم ترافیک پروازی در فرودگاه اهواز و کمبود فضای ترمینالی ، انتظار می‎رود هوانیروز همکاری لازم در جهت گسترش فرودگاه و زمینه ارایه خدمات هر چه بیشتر و بهتر به همشهریان و مسافران گرامی را ایجاد کند .

  |

  نظرات کاربران