در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات اجرایی ایستگاه راه آهن سبزوار با حضور مدیرعامل شرکت ساخت

  به منظور سهولت دسترسی شهروندان به شبکه ریلی ، ایستگاه راه‌آهن سبزوار در داخل شهر طراحی‌ و جانمایی شده است که راحتی و آسایش مردم در بهره‌برداری از این خط‌آهن را به همراه خواهد داشت .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با حضور خیرالله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسئولان استانی عملیات اجرایی ایستگاه راه آهن سبزوار و ایستگاه بین راهی به مساحت ۶ هزار و ۵۱ مترمربع ، با اعتبار ۴۱۶ میلیارد ریال آغاز شد .

  محمدرضا اخوان عبداللهیان در این مراسم با بیان اینکه شهرستان سبزوار یکی از مراکز عمده جمعیتی و باری استان خراسان رضوی می‌باشد ، گفت : با توجه به اینکه در آینده نزدیک خط راه آهن سبزوار از طریق محور ریلی مشهد – تهران به شبکه سراسری متصل خواهد شد امروز با حضور خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی عملیات اجرایی ساختمان ایستگاه راه آهن و نیز یک ایستگاه بین راهی به مساحت ۶ هزار  و ۵۱ مترمربع ، با اعتبار ۴۱۶ میلیارد ریال آغاز شد .

  مدیر کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی  طراحی ایستگاه سبزوار را همسو با سیاست‌های وزارت راه و شهرسازی مبنی بر رعایت حقوق شهروندان دانست و گفت : به منظور سهولت دسترسی شهروندان به شبکه ریلی ، ایستگاه راه‌آهن سبزوار در داخل شهر طراحی‌ و جانمایی شده است که راحتی و آسایش مردم در بهره‌برداری از این خط‌آهن را به همراه خواهد داشت .

  گفتنی است امروز همچنین با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی ، عملیات اجرایی قسمتی از محور سلطان آباد - سبزوار به طول ۱۳ کیلومتر و اعتبار ۱۷۱ میلیارد و ۱۳۴ میلیون ریال آغاز شد .
  مطالب مرتبط

  تشریح آخرین وضعیت هماهنگی احداث خط‌آهن شلمچه - بصره

  تشریح آخرین وضعیت هماهنگی احداث خط‌آهن شلمچه - بصره

  با تکمیل خط‌‌آهن ‌بین شلمچه تا بصره و ساخت یک پل بازشونده بر روی اروندرود (پل ریلی بازشو به طول ۸۰۰ متر)، اتصال ریلی کشور ایران از طریق خرمشهر به عراق و کشورهای شرق مدیترانه بدون انقطاع برقرار می‌شود و تحولی بزرگ در زمینه ترانزیت و تبادل کالا و مسافر رخ خواهد داد .

  |

  نظرات کاربران