در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات اجرایی ایستگاه راه آهن سبزوار با حضور مدیرعامل شرکت ساخت

  به منظور سهولت دسترسی شهروندان به شبکه ریلی ، ایستگاه راه‌آهن سبزوار در داخل شهر طراحی‌ و جانمایی شده است که راحتی و آسایش مردم در بهره‌برداری از این خط‌آهن را به همراه خواهد داشت .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با حضور خیرالله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسئولان استانی عملیات اجرایی ایستگاه راه آهن سبزوار و ایستگاه بین راهی به مساحت ۶ هزار و ۵۱ مترمربع ، با اعتبار ۴۱۶ میلیارد ریال آغاز شد .

  محمدرضا اخوان عبداللهیان در این مراسم با بیان اینکه شهرستان سبزوار یکی از مراکز عمده جمعیتی و باری استان خراسان رضوی می‌باشد ، گفت : با توجه به اینکه در آینده نزدیک خط راه آهن سبزوار از طریق محور ریلی مشهد – تهران به شبکه سراسری متصل خواهد شد امروز با حضور خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی عملیات اجرایی ساختمان ایستگاه راه آهن و نیز یک ایستگاه بین راهی به مساحت ۶ هزار  و ۵۱ مترمربع ، با اعتبار ۴۱۶ میلیارد ریال آغاز شد .

  مدیر کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی  طراحی ایستگاه سبزوار را همسو با سیاست‌های وزارت راه و شهرسازی مبنی بر رعایت حقوق شهروندان دانست و گفت : به منظور سهولت دسترسی شهروندان به شبکه ریلی ، ایستگاه راه‌آهن سبزوار در داخل شهر طراحی‌ و جانمایی شده است که راحتی و آسایش مردم در بهره‌برداری از این خط‌آهن را به همراه خواهد داشت .

  گفتنی است امروز همچنین با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی ، عملیات اجرایی قسمتی از محور سلطان آباد - سبزوار به طول ۱۳ کیلومتر و اعتبار ۱۷۱ میلیارد و ۱۳۴ میلیون ریال آغاز شد .
  مطالب مرتبط

  ایران می تواند الگوی مناسبی برای توسعه زیرساخت های حمل و نقل اعضای کومسک باشد

  ایران می تواند الگوی مناسبی برای توسعه زیرساخت های حمل و نقل اعضای کومسک باشد

  سازمان همکاری های اسلامی دومین سازمان بین دولتی پس از سازمان ملل متحد با عضویت کشورهایی از چهار قاره است که در سال ۱۹۶۹ با ۵۷ عضو تاسیس شد که هدف آن تضمین حفاظت و حمایت از منافع جهان اسلام در میان کشورهای جهان است .

  |

  توجه به زیربناهای حوزه حمل ونقل و شهرسازی در لایحه بودجه سال آینده

  توجه به زیربناهای حوزه حمل ونقل و شهرسازی در لایحه بودجه سال آینده

  دولت برای انجام طرح های عمرانی در حوزه راهداری و حمل ونقل جاده ای مبلغ ۱۳ هزار و ۲۷۱ میلیارد و ۸۶۰ میلیون ریال برای سازمان راهداری و برای اجرای طرح های ریلی مورد نیاز ۱۳ هزار و ۹۸۹ میلیارد و ۵۱۶ میلیون ریال برای شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران اعتبار در نظر گرفته است .

  |

  آخرین وضعیت راه آهن شیراز - بوشهر

  آخرین وضعیت راه آهن شیراز - بوشهر

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، عباس خطیبی معاون ساخت و توسعه راه آهن شرکت ساخت در حاشیه بازدید وزیر راه و شهرسازی از محور ریلی قزوین - رشت به تشریح آخرین وضعیت راه آهن شیراز - ...

  |

  نظرات کاربران