در حال بارگذاری ...
 • آغاز دوره جدید وارسی پروازی دستگاه های کمک ناوبری در فرودگاه های کشور

  عملیات تعمیر و نگهداری فلایت چک به طور متوسط پس از ۲۰۰ ساعت پرواز انجام می شود که با انجام این مرحله از تعمیر و نگهداری ، دوره جدید وارسی های پروازی فلایت چک آغاز شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رییس مرکز وارسی پروازی و خدمات هوایی از انجام مرحله چهارم تعمیر و نگهداری هواپیمای فلایت چک و آغاز دوره جدید وارسی های پروازی دستگاه های کمک ناوبری فرودگاه های کشور خبر داد .

  عبدالرحیم کاشف علیپور ضمن تبریک ۲۶ آوریل روز جهانی خلبان ، از خلبانان مرکز وارسی پروازی و خدمات هوایی که پویایی صنعت هوانوردی را با بهره جویی تخصصی در پروازهای وارسی پرواز و همچنین انتقال دانش هوانوردی به جوانان و علاقه مندان این مرز و بوم عینیت بخشیده اید ، قدردانی کرد .

  وی همچنین از با اشاره به انجام فاز چهارم تعمیر و نگهداری هواپیمای فلایت چک گفت : این عملیات با تلاش متخصصان فنی مرکز وارسی پروازی در مدت زمان بالغ بر ۱۰ روز کاری انجام شد و هفته گذشته به پایان رسید .

  به گفته کاشف علیپور عملیات تعمیر و نگهداری فلایت چک به طور متوسط پس از ۲۰۰ ساعت پرواز انجام می شود که با انجام این مرحله از تعمیر و نگهداری ، دوره جدید وارسی های پروازی فلایت چک آغاز شد .

  وی اظهار داشت : بر این اساس چهارم اردیبهشت بررسی اولیه دستگاه های کمک ناوبری (دستگاه VOR/DME به همراه طرح ها و دستور العمل های پروازی) فرودگاه های نوشهر و ساری و ششم اردیبهشت و نیز عملیات فلایت چک سیستم های کمک ناوبری VOR/DME ایستگاه هوانوردی ده نمک انجام شد .
  مطالب مرتبط

  انجام صددرصدی عملیات حج توسط متخصصان کشور مایه افتخار نظام جمهوری اسلامی

  انجام صددرصدی عملیات حج توسط متخصصان کشور مایه افتخار نظام جمهوری اسلامی

  امسال عملیات اعزام و بازگشت حاجیان به طور کامل توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی با بیش از ۷۰۰ سورتی پرواز انجام شد و با هماهنگی ایجاد شده میان ایران ایر، شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ، شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) و سازمان هواپیمایی کشوری توانستیم عملیات حج را با ...

  |

  نظرات کاربران