در حال بارگذاری ...
 • تاکید مدیرعامل شرکت فرودگاه ها بر توسعه صنعت هوانوردی عمومی در فرودگاه ساری

  اکنون پروژه توسعه اپرون فرودگاه ساری به پیشرفت ۶۰ درصدی رسیده و تا پایان خرداد به پایان می رسد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در بازدید از فرودگاه ساری بر توسعه زیرساخت های این فرودگاه برای توسعه صنعت هوانوردی عمومی و نیز اتمام هرچه سریع تر پروژه ها تاکید کرد .

  سیاوش امیرمکری روز ۴ اردیبهشت ، در سفر به مازندران ضمن بازدید از بخش های فرودگاه ساری در جریان روند پیشرفت پروژه های فرودگاهی ساری شامل توسعه اپرون ، تملک اراضی و نصب ILS قرار گرفت و بر اتمام هرچه سریع تر این پروژه ها تاکید کرد .

  وی همچنین در مورد طرح زهکشی فرودگاه که پیمانکار آن مشخص شده است و نیز احداث موتورخانه و کانال انرژی و توسعه زیرساخت های فرودگاهی برای ارایه خدمات مناسب فرودگاهی دستورات لازم را صادر کرد .

  گفتنی است ، اکنون پروژه توسعه اپرون فرودگاه ساری به پیشرفت ۶۰ درصدی رسیده و تا پایان خرداد به پایان می رسد . همچنین تا دو ماه دیگر عملیات نصب سامانه ILS فرودگاه انجام می شود . در حوزه تملک اراضی نیز سال گذشته برای ۱۴ هکتار سند مالکیت صادر شده و اکنون تطبیق اسناد مالکیت ۲۰ هکتار دیگر در حال انجام است .
  مطالب مرتبط

  انجام صددرصدی عملیات حج توسط متخصصان کشور مایه افتخار نظام جمهوری اسلامی

  انجام صددرصدی عملیات حج توسط متخصصان کشور مایه افتخار نظام جمهوری اسلامی

  امسال عملیات اعزام و بازگشت حاجیان به طور کامل توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی با بیش از ۷۰۰ سورتی پرواز انجام شد و با هماهنگی ایجاد شده میان ایران ایر، شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ، شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) و سازمان هواپیمایی کشوری توانستیم عملیات حج را با ...

  |

  نظرات کاربران