در حال بارگذاری ...
 • پیشرفت قابل قبول در پروژه احداث هسته پیشران اقتصادی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  با شروع سال جدید مدیران شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) تصمیم گرفته اند تا در تمامی پروژهای عملیاتی حضوری مستمر داشته و تا جایی که امکان دارد جلسات خودشان را در همان محیط عملیاتی برگزار کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون توسعه و زیرساخت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از پیشرفت در پروژه احداث هسته پیشران اقتصادی این مجموعه خبر داد و گفت : پارکینگ ویژه نیز در این محوطه پنج هکتاری برای خودروهای سنگین ساخته خواهد شد تا عملیات تخلیه و بارگیری در سوله سرپوشیده بدون مشکل انجام شود .

  آذر موحدی گفت : یکی از پروژه های مهم در دست احداث شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ، ساخت سوله سرپوشیده (انبار) و ساختمان اداری گمرک مستقر در منطقه آزاد در هسته پیشران این مجموعه در زمینی به وسعت ۵ هکتار است . این پروژه هم اکنون پیشرفت قابل توجهی داشته و با توجه به هدف اصلی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در سال جاری که کمک به اقتصاد کشور و رونق تولید ملی تعریف شده ، در تلاش هستیم تا در آینده ای نزدیک از آن بهره برداری کنیم چرا که با بهره برداری از این پروژه گام اساسی در احداث و بهره برداری از منطقه آزاد ۲۴۰ هکتاری شهر فرودگاهی برداشته خواهد شد .

  موحدی با بیان اینکه عملیات ساخت محوطه و جاده های دسترسی هسته پیشران منطقه آزاد همزمان با ساخت سوله سرپوشیده (انبار) و ساختمان اداری گمرک در حال انجام است خاطرنشان کرد : پارکینگ ویژه نیز در این محوطه پنج هکتاری برای خودروهای سنگین ساخته خواهد شد تا عملیات تخلیه و بارگیری در سوله سرپوشیده بدون مشکل انجام شود .

  معاون توسعه زیر ساخت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به رویکرد سال جاری این شرکت مبنی بر کار جهادی مدیران و به سرانجام رساندن پروژه های سودآور و اقتصادی اظهار داشت : با شروع سال جدید مدیران شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) تصمیم گرفته اند تا در تمامی پروژهای عملیاتی حضوری مستمر داشته و تا جایی که امکان دارد جلسات خودشان را در همان محیط عملیاتی برگزار کنند .

  گفتنی است در این جلسه حسین تاجیک مجری منطقه آزاد تجاری ، احمدرضا بیاتی مدیرکل برنامه ریزی و ساماندهی امور شهری ، احمدی مدیرکل دفتر فنی و اجرایی ، حمیدرضا نصرتی سرپرست دفتر تامین و تجهیز ، خزائی مدیردفترمدیریت پروژه ، محمدرضا فاضل زاده معاون دفتر شهر فرودگاهی الکترونیکی ، مکانی معاون دفتر حقوق شهروندی و ارزیابی عملکرد به همراه روسای ادارات تابعه شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و پیمانکاران و مشاوران پروژه هسته پیشران منطقه آزاد حضور داشتند .
  مطالب مرتبط

  بازدید وزیر راه و شهرسازی از هسته پیشران منطقه آزاد تجاری شهر فردگاهی امام خمینی (ره)

  بازدید وزیر راه و شهرسازی از هسته پیشران منطقه آزاد تجاری شهر فردگاهی امام خمینی (ره)

  ساخت سوله سرپوشیده (انبار) و ساختمان اداری گمرک با سرعت هرچه بیشتر در هفته های گذشته انجام شده و در تلاش هستیم تا این پروژه ها در آینده نزدیک مورد بهره برداری قرار گیرد تا استارت شروع به کار و سرمایه گذاری در منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) زده شود .

  |

  برنامه ریزی بر مبنای علم و آگاهی زمینه ساز پیشرفت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  برنامه ریزی بر مبنای علم و آگاهی زمینه ساز پیشرفت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  مهم ترین نکته ای که باید مورد توجه مدیران و معاونین این مجموعه در سال جدید قرار گیرد ، برنامه ریزی بر مبنای علم وآگاهی است و با در نظر گرفتن این دو مورد در برنامه ریزی ها زمینه پیشرفت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بیش از پیش فراهم خواهد شد .

  |

  نظرات کاربران