در حال بارگذاری ...
 • قدردانی استاندار ایلام از اقدامات و خدمات‌رسانی سازمان راهداری در سیل اخیر

  تاکنون دو دستگاه پل بزرگ خرپایی برای استان ایلام و یک دستگاه پل برای خوزستان ، دو دستگاه پل برای استان لرستان تدارک دیده شد و به محل‌های مورد نظر منتقل شده است ، همچنین بیش از ۵۵۰ دستگاه ماشین‌آلات در استان‌های یادشده از امکانات استانی و استان‌های معین و بخش خصوصی مشغول فعالیت هستند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، ​استاندار ایلام در دیدار با معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از خدمات و اقدامات این سازمان در خصوص بازگشایی راه‌ها ، احداث و مرمت سریع پل‌ها قدردانی و تشکر کرد .

  در نشست معاون وزیر و رئیس این سازمان با استاندار ایلام ، حسن‌نیا ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده برای ترمیم و تخریب راه‌ها و پل‌ها ، اظهار داشت : برای جبران خسارات ناشی از سیل و بازگشایی راه‌ها و احداث پل‌های موقت در استان‌های ایلام ،‌ لرستان و خوزستان تاکنون ۳۲ میلیارد تومان هزینه شده است و مجموعه راهداری برای احداث پل‌های موقت به طور شبانه‌روزی تلاش می‌کنند .

  وی یکی از پل‌های مهم این استان را گاومیشان ذکر کرد و گفت : با توجه به امکانات و ماشین‌آلاتی که مهیا شده است ، پل مذکور تا سه هفته آینده زیر بار ترافیک قرار می‌گیرد . تاکنون دو دستگاه پل بزرگ خرپایی برای استان ایلام و یک دستگاه پل برای خوزستان ، دو دستگاه پل برای استان لرستان تدارک دیده شد و به محل‌های مورد نظر منتقل شده است ، همچنین بیش از ۵۵۰ دستگاه ماشین‌آلات در استان‌های یادشده از امکانات استانی و استان‌های معین و بخش خصوصی مشغول فعالیت هستند .

  استاندار ایلام نیز ضمن ابراز رضایت از عملکرد مجموعه وزارت راه و شهرسازی به ویژه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اظهار داشت : برای مقابله با سیل خوشبختانه برنامه‌ریزی خوبی انجام شده و همه دستگاه‌ها و مدیران در کمترین زمان پیش از وقوع سیل در صحنه حاضر شدند و در این میان، علاوه بر برنامه‌های کشوری ، سازمان راهداری و حمل و نقل در بخش لجستیک و همچنین اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام نیز عملکرد مناسب و مطلوبی در بازگشایی راه و احداث پل‌های موقت داشته‌اند که جای تشکر و قدردانی دارد .
  مطالب مرتبط

  بازگشایی راه‌های مسدود شده ورزقان در آذربایجان شرقی با تلاش راهداران

  بازگشایی راه‌های مسدود شده ورزقان در آذربایجان شرقی با تلاش راهداران

  علاوه بر محور گل آخور ، در محورهای ارزیل - طرزم ، گوراند - گوراکش ، کوجان - ورزقان ، میلق - سند آخور و کلو نیز ریزش اتفاق افتاده بود که توسط عوامل اداره راهداری ریزش برداری شده و تردد در محورها جریان دارد .

  |

  امضا یادداشت تفاهم همکاری های حمل و نقل جاده ای میان ایران و بلغارستان

  امضا یادداشت تفاهم همکاری های حمل و نقل جاده ای میان ایران و بلغارستان

  موارد مهمی از جمله تحلیل آمار و اطلاعات تبادل تجاری ، ضرورت از سرگیری حمل‌ونقل مسافری ، ضرورت رفع موانع بازرسی‌ها و تخلیه‌های دوباره در مرزها ، الحاق ایران به کنوانسیون تردد ثالث ، ضرورت رفع موانع تاخیرات نظارت بهداشتی ، مشکلات پرداخت عوارض و جرائم توسط رانندگان ایران ، ...

  |

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  این محور به دلیل طغیان رودخانه در بارندگی های ۲۵ فروردین ۹۸ دچار تخریب و آبگرفتگی و در نتیجه موجب تخریب پل بزرگ کالیشور گردید ، شکسته شدن این پل در فاصله ۱۰۰ کیلومتری محور راور - دیهوک به انسداد این جاده منجر شد که با تلاش شبانه روزی راهداران استان ، محور بصورت موقت بازگشایی شد ...

  |

  نظرات کاربران