در حال بارگذاری ...
 • فعالیت خودروهای مسافرکش برون شهری با پلاک شخصی مغایر با قانون است

  هم اکنون افزون بر ۸۰۰ دستگاه خودروی سواری مدرن و به روز زیر نظر این اداره کل فعالیت می کنند که به لحاظ امنیتی دارای شناسنامه هویتی هستند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان با اشاره به اینکه فعالیت خودروهای مسافرکش برون شهری با پلاک شخصی مغایر با قوانین است ، گفت : خودروهای پلاک شخصی مسافربر شناسنامه هویتی و امنیتی ندارند .

  مصطفی پناهنده در گفتگویی با تأکید بر اینکه بر اساس ماده ۲۰۳ قانون راهنمایی و رانندگی حمل‌ونقل مسافر برون شهری با پلاک شخصی ممنوع است ، اظهار داشت : سوار کردن مسافر در خودروهایی که پلاک شخصی دارند ، غیرقانونی است . با وجود تأکید صریح قوانین ، شاهد مسافرگیری برخی خودروها با پلاک شخصی هستیم و این وضعیت معضلاتی را به دنبال دارد .

  مدیرکل راهداری استان همدان با تاکید بر اینکه سفرهای برون شهری با خودروهای شخصی در حقیقت جدال با ایمنی است ، یادآور شد : عده ای از مردم پرداخت بهای کمتر کرایه سفر را فدای ایمنی سفر و امنیت خود می کنند . مسافربرهای شخصی پاسخگوی قانون نیستند ، بنابراین خود مردم باید رعایت کنند و از خودروهای شخصی استفاده نکنند . مسافران باید آگاه باشند چنانچه با خودروهای شخصی قصد انجام سفر برون شهری دارند ، اگر اتفاقی برای آنها بیفتد از امکانات بیمه ای برخوردار نخواهند بود .

  این مسئول با تأکید بر اینکه شرکت های مسافربری این اداره کل کاملاً تحت کنترل هستند و تخلفات آنها رسیدگی می شود ، تصریح کرد : هم اکنون افزون بر ۸۰۰ دستگاه خودروی سواری مدرن و به روز زیر نظر این اداره کل فعالیت می کنند که به لحاظ امنیتی دارای شناسنامه هویتی هستند .
  مطالب مرتبط

  بهره‌برداری از پل اضطراری رودخانه مزلقان‌چای ساوه ظرف مدت ۴۸ ساعت

  بهره‌برداری از پل اضطراری رودخانه مزلقان‌چای ساوه ظرف مدت ۴۸ ساعت

  در راستای ایجاد این راه دسترسی ، نسبت به بهسازی و تسطیح مسیر خاکی آن اقدام و بنرهای راهنما در مسیر نصب شد و در ادامه با پیگیری‌های انجام شده پل فلزی مدیریت بحران استان از اراک به ساوه حمل و تخلیه شد .

  |

  بازگشایی راه‌های مسدود شده ورزقان در آذربایجان شرقی با تلاش راهداران

  بازگشایی راه‌های مسدود شده ورزقان در آذربایجان شرقی با تلاش راهداران

  علاوه بر محور گل آخور ، در محورهای ارزیل - طرزم ، گوراند - گوراکش ، کوجان - ورزقان ، میلق - سند آخور و کلو نیز ریزش اتفاق افتاده بود که توسط عوامل اداره راهداری ریزش برداری شده و تردد در محورها جریان دارد .

  |

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  این محور به دلیل طغیان رودخانه در بارندگی های ۲۵ فروردین ۹۸ دچار تخریب و آبگرفتگی و در نتیجه موجب تخریب پل بزرگ کالیشور گردید ، شکسته شدن این پل در فاصله ۱۰۰ کیلومتری محور راور - دیهوک به انسداد این جاده منجر شد که با تلاش شبانه روزی راهداران استان ، محور بصورت موقت بازگشایی شد ...

  |

  نظرات کاربران