در حال بارگذاری ...
 • بازسازی پل تخریب شده محور اهواز - خرمشهر در کمتر از دو ساعت

  به نظر می رسد که این پل آسیب دیده از قدمت زیادی برخوردار باشد و پس از بهبود شرایط سیلاب در خوزستان ، یک پل با طراحی جدید جایگزین آن خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خوزستان از ترمیم و بازسازی پل تخریب شده محور اهواز- خرمشهر در مدت کمتر از دو ساعت خبر داد .

  غلامعباس بهرامی نیا گفت : با تلاش نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خوزستان کیلومتر ۳۵ پل محور اهواز - خرمشهر که به دلیل فشار ناشی از آب تخریب شده بود، در کمتر از دو ساعت ترمیم شد . در این مدت تردد به کندی از کنار گذر پل انجام می گرفت و با این کار سعی شد تا ترافیک قطع نشود و تردد ادامه داشته باشد .

  وی بیان کرد : خوشبختانه اکنون با ترمیم مقطع آسیب دیده پل، ترافیک برقرار شده است و مشکلی در محور اهواز به سمت خرمشهر وجود ندارد . تابلو و علائم لازم برای رعایت ایمنی در این مقطع نیز نصب شده است و همکاران راهداری توانستند در مدت زمان کوتاهی مشکلات را حل کنند .

  بهرامی نیا افزود : به نظر می رسد که این پل آسیب دیده از قدمت زیادی برخوردار باشد و پس از بهبود شرایط سیلاب در خوزستان ، یک پل با طراحی جدید جایگزین آن خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  بهره‌برداری از پل اضطراری رودخانه مزلقان‌چای ساوه ظرف مدت ۴۸ ساعت

  بهره‌برداری از پل اضطراری رودخانه مزلقان‌چای ساوه ظرف مدت ۴۸ ساعت

  در راستای ایجاد این راه دسترسی ، نسبت به بهسازی و تسطیح مسیر خاکی آن اقدام و بنرهای راهنما در مسیر نصب شد و در ادامه با پیگیری‌های انجام شده پل فلزی مدیریت بحران استان از اراک به ساوه حمل و تخلیه شد .

  |

  بازگشایی راه‌های مسدود شده ورزقان در آذربایجان شرقی با تلاش راهداران

  بازگشایی راه‌های مسدود شده ورزقان در آذربایجان شرقی با تلاش راهداران

  علاوه بر محور گل آخور ، در محورهای ارزیل - طرزم ، گوراند - گوراکش ، کوجان - ورزقان ، میلق - سند آخور و کلو نیز ریزش اتفاق افتاده بود که توسط عوامل اداره راهداری ریزش برداری شده و تردد در محورها جریان دارد .

  |

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  این محور به دلیل طغیان رودخانه در بارندگی های ۲۵ فروردین ۹۸ دچار تخریب و آبگرفتگی و در نتیجه موجب تخریب پل بزرگ کالیشور گردید ، شکسته شدن این پل در فاصله ۱۰۰ کیلومتری محور راور - دیهوک به انسداد این جاده منجر شد که با تلاش شبانه روزی راهداران استان ، محور بصورت موقت بازگشایی شد ...

  |

  نظرات کاربران