در حال بارگذاری ...
 • ممنوعیت تردد در محور آبادان - اهواز به سبب افزایش سطح آب

  در محور آبادان - ماهشهر نیز تاکنون مشکل خاصی ایجاد نشده است و شرایط در این محور نیز به میزان آب هدایت شده به این سمت بستگی دارد. در این محور نیز باز بودن آبروهای زیرزمینی و پل ها بررسی شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان از ممنوع بودن محور آبادان به اهواز و بالعکس به سبب افزایش سطح آب و احتمال خطر برای خودروها خبر داد .

  غلامعباس بهرامی نیا از تداوم شرایط انسداد محور آبادان - اهواز و بالعکس خبر داد .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با اشاره به افزایش سطح آب در محور آبادان - اهواز و بالعکس در چند روز گذشته ، گفت : شدت آب در این محورها به میزانی است که امکان خطر برای خودروها به ویژه وسایل نقلیه سبک وجود داشت به همین دلیل از روز گذشته ، تردد در این مسیر ممنوع اعلام شد .

  وی با بیان اینکه مقدار قابل توجهی از آب موجود در محور آبادان به اهواز به سمت تالاب شادگان در حال حرکت است ، تأکید کرد : تا زمانی که سطح آب در این محور فروکش نکند ، مسدود باقی خواهد ماند .

  بهرامی نیا ادامه داد : باز نگه داشتن آبروهای زیرزمینی و پل ها در محور آبادان به اهواز از جمله اقدامات انجام شده توسط نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای استان است . در محور آبادان - ماهشهر نیز تاکنون مشکل خاصی ایجاد نشده است و شرایط در این محور نیز به میزان آب هدایت شده به این سمت بستگی دارد. در این محور نیز باز بودن آبروهای زیرزمینی و پل ها بررسی شده است .
  مطالب مرتبط

  بهره‌برداری از پل اضطراری رودخانه مزلقان‌چای ساوه ظرف مدت ۴۸ ساعت

  بهره‌برداری از پل اضطراری رودخانه مزلقان‌چای ساوه ظرف مدت ۴۸ ساعت

  در راستای ایجاد این راه دسترسی ، نسبت به بهسازی و تسطیح مسیر خاکی آن اقدام و بنرهای راهنما در مسیر نصب شد و در ادامه با پیگیری‌های انجام شده پل فلزی مدیریت بحران استان از اراک به ساوه حمل و تخلیه شد .

  |

  بازگشایی راه‌های مسدود شده ورزقان در آذربایجان شرقی با تلاش راهداران

  بازگشایی راه‌های مسدود شده ورزقان در آذربایجان شرقی با تلاش راهداران

  علاوه بر محور گل آخور ، در محورهای ارزیل - طرزم ، گوراند - گوراکش ، کوجان - ورزقان ، میلق - سند آخور و کلو نیز ریزش اتفاق افتاده بود که توسط عوامل اداره راهداری ریزش برداری شده و تردد در محورها جریان دارد .

  |

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  این محور به دلیل طغیان رودخانه در بارندگی های ۲۵ فروردین ۹۸ دچار تخریب و آبگرفتگی و در نتیجه موجب تخریب پل بزرگ کالیشور گردید ، شکسته شدن این پل در فاصله ۱۰۰ کیلومتری محور راور - دیهوک به انسداد این جاده منجر شد که با تلاش شبانه روزی راهداران استان ، محور بصورت موقت بازگشایی شد ...

  |

  نظرات کاربران