در حال بارگذاری ...
 • نیاز به ۴۵ میلیارد تومان اعتبار برای بازسازی دو پل شکسته در محور راور و شهداد

  مسافرانی که از کرمان قصد سفر به مشهد را دارند باید از مسیر جایگزین محور کرمان - بافق - طبس - دیهوک برای تردد استفاده کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان گفت : بازسازی دو پل شکسته محور راور و شهداد ۴۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد .

  سید علی حاج سید علیخانی با اشاره به اینکه بر اثر طغیان رودخانه و سیلاب دو محور راور - دیهوک و شهداد – نهبندان همچنان مسدود است گفت : بازسازی این دو پل ۴۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان با اشاره به خسارات طغیلان روز گذشته رودخانه ها در شمال استان کرمان اظهار داشت : بر اثر طغیان رودخانه و سیلاب ، دو محور راور - دیهوک و شهداد - نهبندان همچنان مسدود است . تا فروکش نکردن سیلاب استفاده از مسیر موقت جایگزین و بازسازی این محورها امکان پذیر نیست .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان با اشاره به تخریب ۲۰ کیلومتری جاده راور بیان کرد : شکسته شدن پل کالیشور در فاصله ۱۰۰ کیلومتری محور راور - دیهوک به انسداد این جاده منجر شده است .

  وی با بیان اینکه تا اطلاع ثانوی بازگشایی این محور امکان پذیر نیست افزود : مسافرانی که از کرمان قصد سفر به مشهد را دارند باید از مسیر جایگزین محور کرمان - بافق - طبس - دیهوک برای تردد استفاده کنند .

  حاج سیدعلیخانی با اشاره به اینکه برای بازسازی محور راور - دیهوک ۳۵ میلیارد تومان و بازسازی محور شهداد – نهبندان ۱۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد گفت : بازسازی این محورها زمان بر است .
  مطالب مرتبط

  بازگشایی راه‌های مسدود شده ورزقان در آذربایجان شرقی با تلاش راهداران

  بازگشایی راه‌های مسدود شده ورزقان در آذربایجان شرقی با تلاش راهداران

  علاوه بر محور گل آخور ، در محورهای ارزیل - طرزم ، گوراند - گوراکش ، کوجان - ورزقان ، میلق - سند آخور و کلو نیز ریزش اتفاق افتاده بود که توسط عوامل اداره راهداری ریزش برداری شده و تردد در محورها جریان دارد .

  |

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  این محور به دلیل طغیان رودخانه در بارندگی های ۲۵ فروردین ۹۸ دچار تخریب و آبگرفتگی و در نتیجه موجب تخریب پل بزرگ کالیشور گردید ، شکسته شدن این پل در فاصله ۱۰۰ کیلومتری محور راور - دیهوک به انسداد این جاده منجر شد که با تلاش شبانه روزی راهداران استان ، محور بصورت موقت بازگشایی شد ...

  |

  نظرات کاربران